والورده: برای پیدا کردن یک اینیستای دیگری تلاش نمی‌کنم؛ هر چه از بازی گذشت بهتر و بهتر شدیم

والورده: برای پیدا کردن یک اینیستای دیگری تلاش نمی‌کنم؛ هر چه از بازی گذشت بهتر و بهتر شدیم

1944
09:45
22 مرداد 1397
سرمربی بارسلونا عملکرد بازیکنان تیمش را ستود.

وبسایت رسمی برنامه نود - ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا پس از برتری 2 بریک تیمش مقابل سویا در سوپر جام اسپانیا از بازیکنانش تمجید کرد.

 به گزارش سایت نود، او در پایان بازی گفت: می‌دانم که آیا دمبله به بازی‌هایی مانند بازی امروز نیاز دارد یا نه. این را باید از خودش بپرسید. او در کنار ماست و ما هم انتظارات‌مان از او بسیار بالاست. بازی او کیفیت فوق‌العاده‌ای دارد. دمبله امروز بازی کرد و گل هم زد که به نظر من هر بازیکنی از رخ دادن چنین اتفاقی خوشحال می‌شود. هرچه از زمان بازی می‌گذشت او بهتر و بهتر می‌شد.

والورده در آنالیز کلی بازی هم اظهار داشت: خوشحالیم چون داشتیم برای یک قهرمانی با رقیبی بزرگ رقابت می‌کردیم. می‌دانستیم که شرایط این بازی متفاوت از سایر بازی‌های‌مان است. بازی بسیار سختی بود چون ما کارمان را در حالی شروع کردیم که در همان ابتدای کار از حریف عقب افتادیم و مجبور شدیم تلاش بیشتری انجام دهیم تا گل خورده را جبران کنیم. بسیاری از بازیکنان‌ ما در حالی در این بازی حضور پیدا کردند که مدتی طولانی از میادین دور بوده‌اند و تازه هفته گفته به جمع ما برگشتند. این موضوع هم در وضعیت و عملکرد آنها مشهود بود. ما با گذر زمان مسابقه، بهتر بازی می‌کردیم. بازی خوبی بود که در آن موقعیت‌های خوبی داشتیم. بردن خوب است چون روحیه‌تان را تقویت می‌کند و به شما برای کاری که دارید می‌کنید اعتماد به نفس می‌دهد و در همین حال اجازه می‌دهد فصل را به شیوه‌ای مثبت آغاز کنید.

موضوع بعدی که از والورده در مورد آن سؤال پرسیده شد فعالیت احتمالی بارسا در هفته‌های پایانی بازار نقل و انتقالات از جمله تلاش برای پر کردن جای خالی اینیستا بود.

او تأکید کرد: ما هرگز برای پیدا کردن یک آندرس اینیستای دیگر تلاش نمی‌کنیم. این غیرممکن است چون فقط یک اینیستا وجود دارد و او هم در ژاپن است. من به خرید بازیکنان جدید فکر نمی‌کنم. به تیم خودم فکر می‌کنم و آماده شدن برای بازی بعدی. این برنامه من است اگرچه همه چیز تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات نامشخص است.

1977

نظرات کاربران
بنیامین
خب با گرفتن این کاپ مردادی خوش باش تا وقتی داری گرفتن کاپ خردادی رو از تلویزیون خونه می بینی متوجه بشی که تو کی هستی و اونجا کجاست !!! پانوشت : خرداد ماهیست که معمولاً در آن رئال مادرید کاپ لیگ قهرمانان را می گیرد .
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۴:۴۵
پاسخ
26
7
HOSSAIN
معمولا خرداد به صورت منصفانه قهرمان نمیشود...و این سالهاست ادامه دارد... معمولا یک سال با داوری مونیخ رو میبرد یا معمولا یک سال یوونتوس رو با داوری میبرد یا معمولا اتلتیکو رو با داوری دققه 94 میبرد یا معمولا بقیه تیم ها معمولا این مدلی میبرد ...گفته میشد معمولا در اول فصل قهرمانی چمپیون با اسم ریال است در صورتی که دقیقا بهترین تیم اسپانیا سالهاست بارساست و جالبتر تیم دوم اسپانیا اتلتیکو مادرید است...و معمولا ریال سوم میشود... معمولا
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۴:۲۰
0
3
Alex
ذغال دیگه چیه متوهم
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۹:۱۸
1
2
حامد مسی عشق آرژانتین
من بجای ایشون اصلاح می‌کنم: خرداد ماهی است که داوران تا کمر برای پول‌های پرز و ذغال خم می‌شن
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۱:۳۰
4
11
حمید مسی
لرد اعظم والورده!تو در حد بارسا نیستی.2 ساله با خودم کلنجار میرم چطور شما مربیه تیم بزرگ بارسلونا شدی!امان از مدیران بی لیاقت بارسا
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۰:۰۷
پاسخ
18
9
روزبه گیلان متحد
دبروینه و کروز عالی ان برای جایگزینی اینستا
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۵:۰۳
پاسخ
18
3