والورده: مسی باورنکردنی بازی کرد/ لیون موقعیت گل واضحی نداشت

والورده: مسی باورنکردنی بازی کرد/ لیون موقعیت گل واضحی نداشت

2004
10:53
23 اسفند 1397
سرمربی بارسلونا چاره‌ای غیر از تحسین لیونل مسی نداشت.

به گزارش سایت نود، ارنستو والورده در کنفرانس خبری پس از برتری 5 بریک تیمش مقابل لیون در بازی برگشت مرحله یک‌هشتم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا از صعود به جمع 8 تیم برتر و همچین نمایش لیونل مسی آرژانتینی تمجید کرد.

او گفت:این یک بازی  لیگ قهرمانان بود و طبیعی است که در دقایقی بازی به نفع ما پیش نرود و احساس خطر کنیم. بازی در مجموع در اختیار ما بود و حتی می‌توانستیم بیش از 5 گل هم بزنیم. نیمه اول عالی ظاهر شدیم. در نیمه دوم، لیون بازی ریسکی را در دستور کار قرار داد و جلو کشید و به یک گل هم دست یافت.

او در ادامه افزود: در لیگ قهرمانان و پس از زدن 2 گل هم نمی توان عقب نشست و بازی را ساده گرفت. در ابتدای نیمه دوم نمی توانستیم مهاجمان را خوب تغذیه کنیم و پس از گل لیون این حس به ما دست داد که ممکن است گلی دیگر دریافت کنیم؛ هرچند  حریف صاحب موقعیت‌های آشکار گلزنی نمی شد نه تنها مسی که همه ما تمام تمرکز اصلی را روی لیگ قهرمانان گذاشته‌ایم. مسی امشب باورنکردنی بازی کرد.

1977

نظرات کاربران
بارسلونا❤
اگه لرد راکیتیچ رو بهش بازی ندی و به جاش از کوتینیو بیشتر در خط هافبک استفاده کنی ، به نظرم خط هافبک بارسا فوق‌العاده خواهد شد .... هم کوتینیو پیشرفت خواهد کرد و هم از شر حرکات آهسته راکیتیچ خلاص خواهیم شد .... تازه میتونی از کوتی و دمبله همزمان استفاده کنی ....و این یعنی بارسای غیرقابل مهار
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۰:۲۲
پاسخ
17
5
JJ
ارنست جان انشالله موفق باشی به همراه بارسلونا، دوستان فقط یک نکته درسته مارادونا ثبات اخلاقی نداره اما چندین بار گفته بود مسی از رونالدو پرتغالی بهتره و مسی رو به رونالدو ترجیح میده من مصاحبه مارادونا رو خوندم از وطن پرستی مسی تعریف کرد و از بازی رونالدو پرتغالی هم تعریف کرد، پس چرا چند نفر از روی ذوق زدگی اصرار دارند گفته رونالدو از مسی بهتره؟؟؟؟
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۲:۰۷
پاسخ
2
24
hamed gh
نمیدونم چرا هیچ خبری از نیمار نیس اصلا در قید حیاط هس این بشر یکی خبرشو برسونه بم
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۹:۵۶
پاسخ
0
24
عشقممم نیمار
انگار مسی مقابل چ‌تیمی بازی کرده ک‌میگن ک شبجادویی داشته :-) ببینم مرحله بعد با منچسترسیتی یا لیورپول هم نمایش تحسین برانگیز خواهد داشت ؟؟:-)
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۷:۳۰
پاسخ
84
5
پرهام
فعلا شما نظر نده عشقت داره از خونه فوتبالو میبینه مسی و رونالدو تکرار نمیشن
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۹:۰۰
1
23
میثم
مسی و رونالدو، هر دو فرازمینی هستن. مسی حمل توپ و دریبلینگ و پاسوری بهتری داره، رونالدو قدرت شوت و سرزنی و سرعت بهتری داره و همچنین عزم و اراده راسخ تری به نسبت لئو داره جفتشون ابر ستارن.
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۷:۲۶
پاسخ
34
33
حامد مسی عشق آرژانتین
واقعاً نمی‌تونم درکتون کنم چطور مسی افسانه‌ای رو با رونالدو مقایسه می‌کنید.
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۹:۴۸
3
25
تا ابد سرخ عاشق
راحت بگو که استعداد فنی و هوش ذاتی مسی به مراتب بالاتره و رونالدو فقط آمادگی جسمانیش و تلاشش بیشتره
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۹:۳۱
1
27