والورده: نتیجه بازی رفت اهمیتی ندارد؛ از روحیه تسلیم ناپذیری منچستریونایتد می‌ترسم

والورده: نتیجه بازی رفت اهمیتی ندارد؛ از روحیه تسلیم ناپذیری منچستریونایتد می‌ترسم

1259
20:04
26 فروردین 1398
سرمربی بارسلونا اذعان کرده روحیه پیروزی طلبی و تسلیم نشدن منچستریونایتد نگرانش می کند.

به گزارش وباسیت نود، ارنستو والورده در نشست خبری خودش پیش از بازی فردا شب با منچستریونایتد در لیگ قهرمانان عنوان کرده شاگردانش باید پیروزی ۰-۱ در بازی رفت را فراموش کنند و قدرت تیم سولسشائر را دست کم نگیرند. 

والورده به نقل از سایت یوفا گفته:«باید روی برنامه خودمان تمرکز کنیم. ما با یک گل زده در خانه حریف پیش هستیم اما هنوز تکلیف چیزی مشخص نشده است. هدف ما این است که فردا شب گل بزنیم و پیروز بازی شویم.

منچستریونایتد در خانه پاریسن ژرمن و یوونتوس پیروز شده است. آن ها توانایی بالایی دارند و از روحیه پیروزی طلبی برخوردار هستند. من از روحیه آن ها می ترسم. ما از نقاط قوت یونایتد باخبر هستیم. آن ها حریف خطرناکی هستند. 

می دانیم که می توانند از فضاهای خالی به خوبی استفاده کنند. حریف سرسختی در پیش روی خود داریم. آن ها تیم خوبی هستند اما ما هم تیم خوبی هستیم و می خواهیم به نیمه نهایی برویم. 

مسی آماده بازی است و مشکلی ندارد. دمبله هم آماده است اما نمی دانم می تواند ۹۰ دقیقه بازی کند یا خیر.»

۲۰۳۱

نظرات کاربران
Azim
این هم یک تکنیک است که بازیکنان حریف را غافلگیر کنه
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۳:۱۶
پاسخ
1
3
تراختور
منچستر قهرمان اروپا میشه
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۹:۵۱
پاسخ
15
4
بارسلونا❤
یک مربی حرف‌ای نباید قبل از بازی از واژه‌ی ترس استفاده کنه .... باید از شخصیت بارسا و بزرگی‌هاش بگی و به بازیکنا انگیزه بدی
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۰:۲۶
پاسخ
11
9
عشقممم نیمار
والورده مربی است ترسو و متکی فقط ب مسی :-P شما ک دیدید ک مقابل اوئسکا ته جدولی در نبود مسی ..حتی یه گلم نزد :-P حتی مقابل ویارئال ..تا قبل وروده مسی..عقب بود اما تامسی اومد ..تونستن ک ب بازی برگردن ..هرچن ک سوارز بارسلونا رو از شکست نجات داد :-) من از مسی وبزرگی مسی با حرفام اثبات نمیکنم ..بلک نقطه ضعفه بارسلونا رو دارم میگم :-P ینی باشگاهی ب بزرگیه بارسلونا..هرچن بی افتخار ..فقط باید متکی ب یه بازیکن باشه ؟؟؟ :-P
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۲:۰۸
پاسخ
36
10
Wien
خودت هم ته دلت میدونی که مسی بزرگه ، خیلی هم بزرگه،ولی روت نمیشه اعتراف کنی.
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۱:۲۱
2
11
Wien
والورده محترم،هیچ مربی از کلمه"ترس"نباید استفاده کنه،حالا من نمیدونم واقعا این کلمه را بکار بردی یا در ترجمه بد سلیقگی شده،ولی بکار بردن این کلمه روحیه بازیکنان خودت را پایین میاره و برعکس به بازیکنان رقیب روحیه و انگیزه میده،جنابعالی فقط کافیه به بازیکنان اجازه بدی بازی عادی و چیزی که بهش عادت دارند(بازی هجومی) را انجام بدن و اینکه تیم را تدافعی نکنی،همینکار را انجام بدی،بقیه کار را مسی و یاران به سرانجام میرسونند،قول میدم کمتر از دو گل نزنید.
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۱:۴۹
پاسخ
8
9
رئال
والورده جون اینقدر دلم می خواد ببازی
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۹:۲۴
پاسخ
41
15
روانپزشک
آخییییی! احساسات یک رئالی!! آرزو بر رئالی ها عیب نیست
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۳:۴۲
7
28