والورده: نمی‌دانم داور چرا سوت زد، پنالتی نامرئی بود!

والورده: نمی‌دانم داور چرا سوت زد، پنالتی نامرئی بود!

2968
10:12
11 اسفند 1396
والورده در مورد تصمیم عجیب داور در بازی با لاس پالماس صحبت کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - والورده در مورد تصمیم عجیب داور در بازی با لاس پالماس صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، تساوی بدموقع بارسلونا در دیدار با لاس پالماس موجب حساسیت مسابقه هفته آینده این تیم مقابل اتلتیکومادرید شد، این تساوی در حالی رقم خورد که در ابتدای نیمه دوم داور مسابقه طی تصمیمی بحث برانگیز علیه بارسا پنالتی اعلام کرد. والورده در مورد تساوی تیمش و تصمیم داور چنین گفت:

تساوی نتیجه خوبی برای ما نبود، در نیمه اول خوب بودیم و می توانستیم از برتری مان بهتر استفاده کنیم و به گل بیشتری برسیم، ولی در نیمه دوم حریف صاحب پنالتی شد، به تساوی رسید و سپس به خوبی دفاع کرد. نمی دانیم داور برای چه سوت زد! هیچ کس دلیل اعلام پنالتی را در رختکن نفهمید، واقعاً تصمیمی غیرقابل توضیح بود. یک پنالتی نامرئی!

به سرعت بازی بعدی از راه می رسد، مسابقه مقابل اتلتیکو که برای هر دو تیم مهم است. البته که با طعم تلخ این تساوی به استقبال دیدار با اتلتیکو می رویم ولی ما صدرنشین هستیم و می خواهیم جایگاه مان را حفظ کنیم.

1878

نظرات کاربران
حامد مسی
واقعا پنالتی نامرئی بود
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۲:۴۶
پاسخ
0
21
بارسلونا❤
تو اولین مربی‌ای نیستی که میاد بارسا و شاهد ناداوریه والورده جان ... پارسال انریکه زجر کشید .. ۲۰۱۲ هم پپ گواردیولا زجر کشید .. امیداورام داورهای cl بهتر سوت بزنند ..
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۰:۰۶
پاسخ
5
27
مستاجر خدا
وقتی واستون هر بازی تاکید میکنم هر بازی داور بازی رو در میاره خوب بلدی سکوت کنی و بگی داوری جزی از بازیه بازیکنت ۲ دستی ۲ تا شون حریف و گرفت مث کشتی گیرا پرتش داد اون ور پنالت نیست پس چیه؟
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۶:۳۹
پاسخ
26
7
وحید سهامی
مستأجر جان، شما به فکر اجاره خونه ت باش، فوتبال رو بی خیال. کسی که میگه مسی بازیکن نیست، چی از فوتبال می فهمه؟
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۹:۵۵
1
11
بارسلونا❤
تاکیدت به درد خودت میخوره بچه‌سال
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۱:۴۸
2
21
حمید مسی
من در مورد داوری هیچی نمیگم چون همه میدونن لاهوز از کدوم جناحه اما خواهش میکنم شما سال دیگه از بارسا برو.فلسفه و زیبایی فوتبال بارسا را خراب کردی با این ترکیب چیدنت.فقط به فکر گل نخوردنه.بابا تو دیگه کی هستی.من همیشه منتقد این آقا بودم و میگفتم این نتایج بارسا بیشتر به خاطر مسیه نه این آقا.یه بازی به مسی استراحت نمیده.اگه مسی ماشین هم بود خسته میشد.بیشتر از تراشتگن بازی کرده.اونوقت به لرد راکیتیچ استراحت میده.چی تو این بازیکن دیدی؟فکر کردی ژاوی یا یه بازیکن بزرگه؟سوارز چرا همیشه باید باشه؟وقتی یه ذخیره خوب براش نخری همین میشه بازیکن چون میدونه همیشه فیکسه هرکاری دلش میخواد انجام میده.لرد دینیه را کی خرید؟هروقت هست از همون جناح ضربه میخوریم.دمبله هم که دیگه نگو و...
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۲:۲۰
پاسخ
13
11