والیبال قهرمانی جهان 2018/ پیروزی راحت ایران در گام نخست

والیبال قهرمانی جهان 2018/ پیروزی راحت ایران در گام نخست

14297
20:27
21 شهریور 1397
تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خود در رقابت‌های قهرمانی جهان برابر پورتوریکو به پیروزی رسید.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خود در رقابت‌های قهرمانی جهان برابر پورتوریکو به پیروزی رسید.

به گزارش وبسایت نود، تیم ملی والیبال ایران در اولین دیدار خود در رقابت‌های قهرمانی جهان امروز از ساعت 18:30 به مصاف تیم ملی پورتوریکو رفت که این بازی با نتیجه 3 بر صفر و با امتیازهای 25 بر 19 ، 25 بر 14 و 25 بر 18 به سود ایران خاتمه پیدا کرد.

تیم ملی ایران با قضاوت داوران الجزایری و دومنیکنی در شهر وارنا با ترکیب سعید معروف، امیر غفور، میلاد عبادی پور، فرهاد قائمی، علی شفیعی، سید محمد موسوی برابر اولین حریف خود به میدان رفت. مرتضی شریفی و امیرحسین توخته، دو بازیکن تیم ملی والیبال ایران دیدار اول تیم ملی برابر پورتوریکو را از دست دادند. این دو بازیکن به دلیل بیماری در ترکیب تیم ملی حضور نداشتند و تماشاگر این مسابقه بودند.

پلامن کنستانتینوف، سرمربی تیم ملی والیبال بلغارستان نیز که شاگردانش عصر فردا با ایران بازی دارند با حضور در سالن، شاهد بازی حریف آینده تیمش از نزدیک بود.

برنامه سایر دیدارهای تیم‌ ‌ملی والیبال ایران در قهرمانی مردان جهان به وقت محلی به شرح زیر است:

ایران – بلغارستان (ساعت ۲۰:۳۰، پنجشنبه ۲۲ شهریور ماه)

ایران – کوبا (ساعت ۱۷، شنبه ۲۴ شهریور ماه)

ایران – لهستان (ساعت ۲۰:۳۰، دوشنبه ۲۶ شهریور ماه)

ایران – فنلاند (ساعت ۱۷، سه‌شنبه ۲۷ شهریور ماه)

 

1004

 

نظرات کاربران
احمد
تو این بازی هایی که رقیب چندان قوی نیست کاش به جوون ها بیشتر میدون بده تا تجربشون بالا بره. صابر کاظمی اون سه امتیاز آخر غوغا کرد
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۲:۲۷
پاسخ
15
26
دبل.۶:::::::۶+۶
امروز .در همه بخشها خوب بودیم ..درست پورتوریکو زیاد قوی نبود ..ولی بچه های ما هم عالی بودن ...همیشه تیم ما در شروع یک تورنمت خوب عمل نمیکرد ..ولی امروز در سرویس .توپگیری .حمله .توپهای برگشتی ..و دفاع های عالی سید ما را امیدوار کرد...به بازیهای اینده ... به امید پیروزی در ۴ دیدار دیگر گروهی ...
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۷:۱۰
پاسخ
1
52