والی: از تساوی مقابل استقلال راضی هستیم

والی: از تساوی مقابل استقلال راضی هستیم

1139
23:12
31 مرداد 1397
مدافع تیم فوتبال فولاد خوزستان تساوی مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی را راضی‌کننده توصیف کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم فوتبال فولاد خوزستان تساوی مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی را راضی‌کننده توصیف کرد.

به گزارش وبسایت نود، ایوب والی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: خدا را شکر نتیجه لازم گرفتیم. بعد از باخت مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی، مساوی امروز خوب بود. ما یکسری تمرینات برای ضدحملات نیز داشتیم. در واقع اول به دنبال دفاع و بعد ضدحمله بودیم. خوب دفاع کردیم، اما نتوانستیم ضدحمله‌ای داشته باشیم.

وی درباره وقت تلف کردن بازیکنان فولاد گفت: ما وقت تلف نمی‌کنیم. در برخی دقایق به دلیل فشار تیم حریف، بازیکنان ما مصدوم می‌شدند، اما هیچ وقت دنبال وقت‌کشی نیستیم. در فوتبال امروز، اول دفاع می‌کنند و بعد به دنبال ضدحمله هستند. ما هم در دفاع خوب بودیم، اما در ضدحملات فرصت کمی داشتیم. در مجموع راضی بودیم.

مدافع فولاد در پاسخ به این سؤال که «آیا کسی به مرادیان، دروازه‌بان فولاد گفته بود که خودش را به روی زمین بیندازد؟»، گفت: ما هیچ قصدی نداریم و هیچ‌کسی هم به مرادیان در این باره چیزی نمی‌گوید. ما همیشه به دنبال بازی خوب هستیم، اما آکادمی خوبی هم داریم.

والی در پایان عنوان کرد: در لیگ ایران تیمی که ندود، بازنده است. فکر می‌کنم همه تیم‌ها این شرایط را دارند و تیمی می‌تواند دروازه‌اش را حفظ کند و گل بزند که جنگنده و دونده باشد.

 

1004

نظرات کاربران
سونامی قرمز
از اون ۳ تاییم که از پرسپولیس خوردین راضی باشید.
۰۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۰:۰۹
پاسخ
14
2
فولاد خوزستان
آقای والی شما مقصرر نیستید مقصر اون مربی بیسواد فولاد هست که ب جز زیرتوپ زدن هیچی یادتون نداده .تا وقتی که فولاد سرمربی عوض نکنه هیچ وقت فوتبال زیبا نمی بینیم
۰۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۵:۳۶
پاسخ
3
16
بابک
حیف از وقت که برای تماشای بازی امثال شما گذاشت!!! بعد میگیم چرا لیگمون ضعیف شده و تماشاگر کم میاد-مگه دفاع اتوبوسی و وقت کشی میذاره تیم مقابل درست بازی کنه؟!؟! ادمین...
۰۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۰:۰۰
پاسخ
3
19