والی: هواداران استقلال روی لک حساس شده‌اند

والی: هواداران استقلال روی لک حساس شده‌اند

1611
20:08
21 مهر 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن فولاد خوزستان گفت که حامد لک در بازی مقابل استقلال وقت تلف نکرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود -  بازیکن فولاد خوزستان گفت که حامد لک در بازی مقابل استقلال وقت تلف نکرده است.

به گزارش وبسایت نود , ایوب والی بعد از تساوی تیم فولاد خوزستان مقابل استقلال اظهار داشت: استقلال در این بازی به دنبال 3 امتیاز بود اما ما توانستیم در این بازی یک امتیاز بگیریم.

وی در واکنش به اعتراض هواداران استقلال نسبت به وقت‌‌ تلف کردن حامد لک گفت: لک کلا اینگونه بازی و سعی می‌کند خیلی آرام و راحت بازی کند و اصلا اینطور نیست که او وقت‌کشی می‌کرده و به اشتباه برای هواداران مسئله پیش آمده بود. چند سالی هست که هواداران استقلال روی حامد لک حساس شده‌اند.

والی در پاسخ به این سؤال که شاید هواداران استقلال به دلیل مصاحبه‌های پیشین لک به او حساس شده‌اند, خاطرنشان کرد: نمی‌دانم که حامد قبلا چه صحبت‌هایی کرده اما اگر ما دنبال وقت‌کشی بودیم این کار را در نیمه دوم انجام می‌دادیم.

بازیکن فولاد خوزستان درباره مشکلات مالی این باشگاه گفت: شرایط زیر نظر شرکت فولاد بهتر شده است.

 

 

2020

نظرات کاربران
3☆☆4
ایوب والی و عبدالله ناصری و سینا مریدی
۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۰:۲۳
پاسخ
9
14
امیرحسین
متاسفم برای روش و بازی تیم فولاد خوزستان . البته خب اینم روشیه میتونن به این فوتبال ضعیف و زشت ادامه بدهند . اما بازم من فکر نمیکنم فوتبال خوزستان این چیزی بود که امروز تماشا کردیم .
۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۰:۱۴
پاسخ
20
32
3☆☆4
لطفا کارای لک رو ب نام استان خوزستان ننویسید! اگه دقت کنید میبینید ک تیمهای خوزستانی تنها تیمایی هستن ک اکثرا از بازیکنای بومی استفاده میکنن.تیم سال قبل نعیم سعداوی خیلی بهتر بود چون هم جوون بود و هم هشتاد درصد اون بومی بودن و حتی موسوی سرمربی حال حاضر شهرداری ماهشر و همون کسی ک با فولاد نوین قهرمان دسته یک شد و بازیکنایی مثل بیت سعید و زبیدی رو ب فوتبال معرفی کرد میتونست سرمربی فولاد بشه ولی حیف ک سرمایه سوزی میکنیم البته خوب وقتی مدیر تیم اژدری زاده باشه انتظار بیش تری نباید داشت! یادش بخیر دهکردی...
۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۷:۱۸
7
8
زانیار
حساس شدن چون پرسپولیسیه
۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۰:۰۰
پاسخ
35
34
بابک
نمیدونم چرا بازیکنای ایرانی نمیتونن تمام تمرکزشون رو بذارن روی افزایش کیفیت بازی و به جاش فقط دنبال حاشیه هستن!!!همین کارا رو کردین ورزشگاه ها خالیه!بازی امروز فاجعه بود!! ادمین...
۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۸:۴۰
پاسخ
6
45