والی: هیچ برخوردی با عباس‌زاده نداشتم و تصمیم داور درست بود

والی: هیچ برخوردی با عباس‌زاده نداشتم و تصمیم داور درست بود

669
14:57
28 مهر 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان، گفت: با محمد عباس‌زاده فاصله داشتم و هیچ برخوردی بین ما به وجود نیامد. تصمیم داور در نگرفتن پنالتی درست بود.

وبسایت رسمی برنامه نود -  کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان، گفت: با محمد عباس‌زاده فاصله داشتم و هیچ برخوردی بین ما به وجود نیامد. تصمیم داور در نگرفتن پنالتی درست بود.

به گزارش وبسایت نود ،ایوب والی در مورد صحنه‌ای که بین او و محمد عباس‌زاده به وجود آمد و طی آن داور ابتدا اعلام پنالتی کرد اما نظر خود را برگرداند و دستور به ادامه بازی داد، گفت:‌ این صحنه را هر کسی در تلوزیون نگاه کند فکر می‌کند پنالتی اتفاق افتاده اما من نزدیک به عباس‌زاده هم نبودم. در اهواز یک دوربین بیشتر نیست و آن دوربین هم یک کیلومتر با  زمین فاصله دارد. ای کاش دوربینی پشت دروازه یا بغل زمین وجود داشت تا این صحنه را شکار می‌کرد. هیچ برخوردی با عباس‌زاده نداشتم به همین دلیل دیوانه شدم و به شدت اعتراض می‌کردم. هیچ برخوردی با عباس‌زاده نداشتم.  هر کسی صحنه‌ را از دوربین بالا ببیند فکر می‌کند پنالتی شده اما خدا شاهد است پنالتی رخ نداد.

وی درمورد اینکه سایپا‌هایی اعتقاد دارند داور قصد داشته آنها را بازنده کند، افزود: ای کاش یک دوربین روبرو و پشت سرمان بود تا نشان دهد فاصله داشتیم. هیچ برخوردی نداشتیم و حتی نزدیک او نبودم. موقع تکل پایم را جمع کردم. متاسفانه زاویه دوربین باعث خطای دید می‌شود. برای داور موقع اعتراض قسم خوردم و همین الان هم قسم می‌خوردم برخوردی اتفاق نیوفتاده است.

والی در مورد اینکه آیا عباس‌زاده شبیه‌سازی کرده است، اظهار داشت: بله صد در صد همین‌طور است.

وی در مورد دو تساوی اخیر فولاد، گفت:‌ در مقابل استقلال در ورزشگاه ازادی به تساوی رسیدیم. آن مسابقه بسیار سخت بود. نباید گل می‌خوردیم. در بخش دفاع خوب بودیم اما در حمله نتوانستیم کاری کنیم. در بازی دیروز سایپا بسیار خوب کار کرد. اگر آنها در تمام مسابقات اینطور عمل کنند تا رده اول و دوم بالا بیایند. بازی‌های قبلی این تیم را دیدم. سایپا دیروز خیلی قوی بودند. البته می‌شد از فضای پشت مدافعان این تیم استفاده کرد. در بازی دیروز هر دو تیم فرصت‌های بسیار خوبی داشتند.

کاپیتان تراکتورسازی در رابطه با بازی مقابل پدیده در هفته یازدهم، گفت: پدیده مقابل سپیدرود شکست خورد اما آنها هم جزو تیم‌های خوب هستند. ما هم می‌خواهیم جزو تیم‌های خوب باشیم. گاهی کار دفاعی می‌کنیم. این قسمتی از بازی است. برخی دوستان از ما اعتقاد می‌کنند ومی‌گویند چرا خیلی دفاع می‌کنید. این جزوی از بازی است اما ما در تمام مسابقات به دنبال کسب پیروزی هستیم. نفت آبادان را در آن جو شکست دادیم و این نشان می دهد که می‌توانیم پدیده را هم ببریم. وضعیت بازیکنان در هر روز متفاوت است و نمی‌توانیم از الان پیش بینی داشته باشیم.

والی در مورد اینکه سید سیروس پورموسی اعلام کرده تیمش برای موفقیت نیاز به تقویت دارد، گفت: تیمی که به دنبال نتیجه و کسب سهمیه است باید بازیکن جذب کند. تیم ما امسال خیلی جوان است. با این موضوع موافق هستم. اگر به دنبال سهمیه و کسب نتیجه هستیم باید خودمان را تقویت کنیم.

وی در پایان گفت: از هوادارن تیم‌مان و آنهایی که صبر و حوصله زیادی دارند تشکر می‌کنم. یک بخش از هواداران ما صبر و حوصله ندارند. دوست دارم این بخش از هوااداران اصلا به ورزشگاه نیایند. اگر قرار است عجولانه تصمیم بگیرند به ورزشگاه نیایند بهتر است. کسی باید بیاید که حتی در موقع شکست تیم را تشویق کند. بخشی از هواداران ما این شرایط را دارند و گرنه سایر هواداران با حوصله هستند و تیم را همیشه مورد حمایت قرار می‌دهند.

 

 

2020

نظرات کاربران