والی: پرسپولیس فقط یک موقعیت روی دروازه ما ایجاد کرد

والی: پرسپولیس فقط یک موقعیت روی دروازه ما ایجاد کرد

727
09:59
18 مرداد 1393
کاپیتان تیم فولاد خوزستان گفت: شرایط بد زمین غدیر اهواز برای نماینده ایران در آسیا جای سوال و تعجب دارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان تیم فولاد خوزستان گفت: شرایط بد زمین غدیر اهواز برای نماینده ایران در آسیا جای سوال و تعجب دارد.
به گزارش وبسایت نود، ایوب والی ، در مورد پیروزی دو بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس گفت: بازی بسیار خوب بود بازیکنان ما از دقیقه اول تا پایان بازی تیم برتر میدان بودند و پرسپولیس حرفی برای گفتن نداشت. دوندگی زیادی داشتیم و با اعتماد به نفس خوبی بازی کردیم. تنها موقعیت پرسپولیس روی یک ضربه کرنر به دست آمد.

وی در مورد اینکه بازیکنان بسیار جوانی در ترکیب فولاد خوزستان به میدان رفتند خاطرنشان کرد: در ترکیب ما دو بازیکن برای اولین بار بود که در اهواز به میدان می‌رفتند. احمد عبدالله‌زاده و یوسف وکیا اولین بار بود که تجربه بازی مقابل پرسپولیس را به دست می‌آوردند. هادی حبیبی و رضا احمدی برای اولین بار به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شدند بازیکنان ما بسیار جوان بودند اما نشان دادند آینده درخشانی در پیش دارند.

کاپیتان فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال که چرا زمین اهواز دچار چنین وضعیت اسفناکی شده است خاطرنشان کرد: نمی‌دانم چرا این اتفاق افتاده است دو ماه پیش در رقابت‌های آسیایی زمین کیفیت بسیار خوبی داشت. تیمی که دارای این همه هوادار است و باید در آسیا به میدان برود وقتی در چنین زمین بی‌کیفیتی بازی می‌کند واقعا تعجب‌آور است. اینکه چه کسی مسئول این شرایط و اتفاقی است که برای زمین رخ داده علامت بزرگی است که پاسخ آن را ما نمی‌دهیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: یکی از فاکتورهای مهم فولاد خوزستان در فصل جاری حضور بازیکنان جوان و با انگیزه است. متاسفانه بختیار رحمانی، شهاب کرمی، ایمان موسوی و ... دچار مشکلاتی هستند که نتوانستند د ر این دیدارهای ابتدایی برایمان به میدان بروند. بختیار کمک زیادی به ما می‌کند امیدوارم هرچه زودتر مشکلات بازیکنان برطرف شود.

والی در مورد اینکه در غیاب بختیار رحمانی کاپیتان اول این تیم شده است گفت: جای رحمانی خیلی خالی است شنیدم رباط پای او دچار پارگی شده است و مدتی از میادین دور است. ما با یکدیگر برادر و رفیق هستیم و اصلا بحث کاپیتانی در تیم ما وجود ندارد. از مصدومیت رحمانی خیلی ناراحت شدم و امیدوارم او هرچه زودتر شرایط بازی را پیدا کند.

کاپیتان فولاد خوزستان در مورد اینکه با توجه به مشکلاتی که برای بازیکنان این تیم به وجود آمده مسئولیت کاپیتانی برایش سخت نیست اظهار داشت: من در سال‌های گذشته هم به عنوان کاپیتان دوم حضور داشتم. من و رحمانی جزو قدیمی‌های تیم هستیم به هر حال امسال مسئولیتم سنگین‌تر شده سال قبل رحمانی صحبت‌های لازم را در زمین انجام می‌داد اما اکنون بار این مسئولیت به دوش من است.

وی در پایان در رابطه با بازی هفته آینده تیمش مقابل راه‌آهن خاطرنشان کرد: راه‌آهن مقابل نفت تهران به پیروزی رسید و تیمی غیرقابل پیش‌بینی است. بازی اول این تیم مقابل استقلال را دیدیم. آنها عملکرد بدی نداشتند. ما فریب حواشی راه‌آهن را نمی‌ خوریم و با تمام توان در میدان حاضر می‌شویم تا بتوانیم نتیجه قابل قبولی را کسب کنیم.
1140

نظرات کاربران