واندا نارا: ایکاردی تمایلی برای ترک اینتر ندارد

واندا نارا: ایکاردی تمایلی برای ترک اینتر ندارد

905
14:16
29 بهمن 1397
ایجنت ستاره آرژانتینی اینتر در مورد حواشی روزهای اخیر صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، واندا نارا، همسر و ایجنت مائورو ایکاردی پس از دیدار شب گذشته تیم های اینتر و سمپدوریا تاکید کرد که همسرش با وجود حواشی روزهای اخیر قصد ترک اینتر را ندارد. 

نارا درباره حواشی روزهای اخیر که منجر به افزایش شایعات در مورد آینده ایکاردی شده به شبکه Mediaset گفته:«بازوبند کاپیتانی اینتر برای ایکاردی ارزش دارد اما باشگاه بدون هیچ خبر قبلی این بازوبند را از او پس گرفت. همه اعضای خانواده ما حامی اینتر هستند و مائورو ایکاردی به این تیم باور دارد. زمانی که روز شنبه به ماشین من حمله شد قبل از هر کس دیگری به اعضای باشگاه اینتر تماس گرفتم. مائورو بابت از دست دادن بازوبند کاپیتانی خیلی ناراحت بود و ماسیمو موراتی با ما تماس گرفت و سعی کرد مائورو را آرام کند. از موراتی خواستم کاری کند تا ایکاردی بتواند بار دیگر برای اینتر بازی کند. ما اصلا قصد ترک این تیم را نداریم.»

۲۰۳۱

نظرات کاربران
حامد نیستلروی
واقعا حیفه این استعداد ناب که اینقدر غرق در حاشیه شده. از لحاظ حاشیه رودست نیمار رو هم آورده. میتونست یکی بشه مثل آگوئرو یا هیگواین شایدم بهتر
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۳:۲۲
پاسخ
1
8
رئال
اقتدار عروس رو میبینید!!!!!!
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۴:۴۳
پاسخ
0
8
عشقممم نیمار
همش تقصیر همسرشه ...‌اگ یه همسر درست حسابی و‌اینک بهش مشاوره درست میداد .. اینطور غرق حاشیه در اینتر نمیشد :-P همونطور ک این خانم ..مکسی لوپز نابود کرد در فوتبال ..‌الان داره ..دیکر ارژانتینیه داره نابود میکنه در فوتبال :-P در ضمن ..ایکاردی حتی تو‌لیست بازیا نیس..بعد میگید ک راضیه بمونه اینتر ؟؟!!:-) میگم این دروغا ک میگی ..راسه ؟؟!:-)
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۱:۳۳
پاسخ
1
19
فوتبالی**
خودش به عظمت و بزرگی اینتر پی برده و فهمیده بهتر از اینتر جایی دیگه براش نیست،نباید بذارن بره
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۰:۰۵
پاسخ
3
13
جرج بست (بیتل پنجم)
آخه تیم دیگه ای نیست که این بنده خدا رو بخواد ...!!!، یه رئال بود که اونم بیخیالش شده ...!!!، البته همون اینتر بمونه به نفعشه، بخواد به رئال بره احتمالا باید نیمکت نشین بنزما شه، بخواد یونتوسم بره که ...، یوونتوس کلی مهاجم داره احتمالا اونجام باید بشینه روی نیمکت ...!!!
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۰:۴۹
4
8