واکنش استقلال به ابهام در وضعیت استراماچونی/ امیدمان به خدا است!

واکنش استقلال به ابهام در وضعیت استراماچونی/ امیدمان به خدا است!

11951
14:43
22 خرداد 1398
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با بیان اینکه از انصراف آندره استراماچونی سرمربی ایتالیایی برای هدایت این تیم بی خبر است، گفت: آرزوی هر کسی است که با این شرایط و این تیم کار کند!

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر،  امروز خبری مبنی بر انصراف آندره استراماچونی سرمربی ایتالیایی از قبول هدایت تیم فوتبال استقلال ایران منتشر شد؛ خبری که به سرعت در رسانه ها و فضای مجازی در حال بازنشر است.

کامران منزوی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در این خصوص گفت: ما از این موضوع بی خبریم. قرار بود استراماچونی قرارداد را ایمیل کند. شاید این بحث از سوی مدیران سابق استقلال مطرح شده است.

منزوی درباره اینکه گفته می شود رای استراماچونی را برای هدایت استقلال زده اند، تصریح کرد: این را تایید نمی کنم. همکاران استراماچونی برای بررسی شرایط استقلال به ایران آمده بودند و تازه امروز راهی کشورشان شدند. چطور هنوز نرسیده اند، این اتفاق رخ داده است. ضمن اینکه جلسات ما مثبت و خوب بود.

عضو هیات مدیره استقلال ادامه داد: آرزوی هرکسی است که با این شرایط، تیم و کشور کار کند.

منزوی در پاسخ به این سئوال که آیا به حضور استراماچونی امیدوار است؟ گفت: امیدمان به خدا است. تیم ما با ریشه تر از این حرفهاست. توافق کلی انجام شده و از امکانات هم بازدید به عمل آمده است. قرار است از استراماچونی جواب بگیریم. ما مشکلات بزرگتری از انتخاب مربی داشتیم. در چند سال گذشته بار سنگینی از نظر مالی روی دوش باشگاه بود که در حال حل و فصل است.

عضو هیات مدیره استقلال در پایان درباره دستیاران ایرانی استراماچونی تاکید کرد: اسامی زیادی مطرح است. بعدازظهر امروز و پس از گرفتن نظر استراماچونی اسامی اعلام می شود. نام چند قدیمی و خوشنام استقلال در این ارتباط مطرح است.

2051

نظرات کاربران
کهلا
ایشالا که نمیاد
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۲:۱۸
پاسخ
13
12
صلاح
دقیقا چرا باید آرزوی هر کسی این باشه که تو این باشگاه و کشور کار کنه؟ زمین تمرین که نداریم. هر کسی که برای خودش یه باند داره. پول قراردادو هم که نمی دیم. تازه اگه بخوایم بدیم هم تحریمیم می گیم بیاید باشگاه یه میلیون دلارو نقدی تو چمدون بهتون تحویل می دیم ببرید. واقعا چرا باید آرزوی هر کسی این باشه بیاد تو باشگاه شما کار کنه؟.
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۳:۴۰
پاسخ
1
42
سعید
با امید به خدا که باشگاه، باشگاه نمیشه
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۳:۳۱
پاسخ
3
50
پرسپولیسیم پرسپولیسمه
ماشالله به استراشاه نیومده خوب بلده از مدیرایه استقلال پول بکنه و باج بگیره
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۴:۵۲
پاسخ
17
47
مسعود گل باشی
مسئولای حرفه ای ورزش مارو نگاه تورو قران
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۵:۳۸
پاسخ
20
93
محمد
باشگاه رو تا1400 موقتا تعطیل کنید آقا نخواستیم همه فکرمون رو استقلاله آخرش هم هیچی به هیچی و مدام اعصابمون هم خرد میشه نه میتونین مربی بیارن و نه میتونید بازیکنا رو حفظ کنید و فقط پول میگیرید
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۴:۱۹
پاسخ
33
86
ایوب عشقپولیسی از خنج
ببخشیدا نکنه این ک مدیریت شما نمیتونه مربی بگیره هم پرسپولیس مقصره اگه مشکل مادی باشه ک عشقپولیسم دچار این مشکل هست(شاید حادتر از وضعیت 6دق لال) ب نظر شخص بنده مدیرای عشقپولیس و 6 دق لال بجای تهمت زدن و جانب داری وزارت از هرکدوم از این تیم ها اگه واقعا نمیتونن مدیریت کنن استعفا بدن و دلیلشم ب هوادارا بگن نه اینکه ما از همه جا بی خبر و نمیدونیم پشت پرده چه اتفاق هایی میوفته و بخاطر روراست نبودن مدیرامون با هر اتفاقی میخوایم بشینیم بهم دیگه تهمت بزنیم و توهین کنیم واقعا بزرگترین ضعف باشگاه های ما نداشتن مدیریت مقتدره و تا موقعی ک تیم ها خصوصی نشن این مشکل ها هم هست و هر سال هم بدتر از سال قبل میشه چون مدیریت ما از اشتباه ها درس نمیگیرن
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۶:۴۹
8
17
صلاح
تقصیر پسر وزیره
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۴:۲۴
2
15
مرتضی
آرزوی هرکسی است که با این شرایط، تیم و کشور کار کند.!!!!!!!!!!! چیزی نگید که ملت شاخ در بیارن اول پرونده مالی شفر رو جمع کنید بعد از این حرفهای گوهربار بگید
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۴:۲۶
پاسخ
13
109
حسین
خداییش تو این لیگ چی به چیه ؟؟ خو مگه مجیدی چش بود که باید برید التماس این مربی بی نام و نشون رو بکنید ؟؟ استراماچونی ؟ اصلا کی هست ؟ تا حالا مربی گری هم کرده اصلا ؟؟
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۶:۱۵
پاسخ
35
61
ali
شما که اومدتون به خداست بله مشکل اینجاست که خدا از شما ناامید شده که شما اهل مدیریت نیستین.یه سوال اینارو کی بهشون مسئولیت میده؟
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۳:۰۸
پاسخ
5
77
مسعود گل باشی
وزیر محترم ورزش که از نظر پس پسیا استقلالیه
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۶:۰۲
46
18
ali
این اقای منزوی غیر از اینکه خودش واقعا منزویه استقلال رو هم به انزوا کشونده.خخخخخخ
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۰:۵۳
پاسخ
5
82
رضا کریمی
تیمو که شافرهادشون داره میبنده بازیکنهای بدردبخورشون رو هم که پروندن! استراماچونی بیاد که وسط فصل نگهبان سر تمرین راهش نده؟؟؟؟ کلا چه بازیکن چه مربی با دو تا تیم نباید کار کنه یکی اون تراختور بی افتخار یکی هم همین ششتقلال بی مدیریت.
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۴:۰۵
پاسخ
26
55
شاهد عینی
الان یک عده فتل پندار بجه سال شروع میکنن به اه وناله که وزیر واسپانسر بدبختمون کردن درحالیکه باعث وبانی تمام این تیره روزیا هوادارایین که تحت تاثیر فتل در این چندسال ارامشو از خودشون گرفتن کاری که چند سال پیش پرسپولیسیا کردن وچوبشم خوردن از وقتی تماشاگرای پرسپولیس از هجوم تبلیغاتی دلالا رهاشدن وتصمیم به حمایت از برانکو در بدترین شرایط تیم گرفتن ارامش وموفقیت تیم تضمین شد
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۱:۵۵
پاسخ
106
130
پسر آبی
داداش جمع کل بساط ننه من غریبم بازی رو . کجا شما اینجوری بودین؟؟!؟!؟!؟ نه مربی داریم!!! نه کمک!!! مدیرعامل و هیات مدیره با هم دعوا دارند. کمیته فنی و مدیریت باشگاه هم یه طرف با هم مشکل دارن. اعضای باشگاه به جون هم افتادن. هیچ ثباتی نیست. هر فصل 10 تا بازیکن میاد و 11 تا میره. پول خون میگیرن و قرارداد داغون و پول خون میگیرن و میرن. باشگاه هم هر سال فقط پول یک نفر رو میگیره. یک سال کاوه رضایی یک سال حسینی یک سال صیادمنش همه بازیکنای اصلی رو فراری دادن. برهانی حنیف عنایتی صادقی طالب لو پژمان منتظری خسرو حیدری درسته سن این بازیکنا بالا بوده ولی میتونستن در مواقعی کمک کنن. در بدترین شرایط همه رو فرستادن بیرون.
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۵:۲۸
42
39
پرسپولیس یونایتد
نه بابا کسی چیزی نمیگه اما انسان با امید زندست از استقلالیها باید الگو برداری بشه
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۳:۳۰
13
41
احمد
مربیان از خداشون است مربی یک تیم پر طرفدار مثل استقلال و پرسپولیس باشند ولی مدیریت ضعیف و مشکلات مالی باعث این مشکلات است
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۰:۳۳
پاسخ
17
136
آتوسااااا
در جواب عابد : رو حساب اینکه هرکدوم 30 میلیون هوادار داره . کمتر باشگاهی تو دنیا ، این تعداد هوادار داره
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۵:۴۴
14
10
عابد
رو چه حساب باید آرزوشون باشه ؟؟
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۵:۴۵
17
28
قرمز آریایی
خداییش راست میگه آرزوی هر کسی هست که بیاد پولها را بخوره بره مهم نیست خروجی داشته باشه یا نه کجا بی در و پیکتر از اینجا ...شفر هم همین بود
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۸:۰۹
پاسخ
35
149
صدیق قاسمی
استقلالیهای عزیز که همیشه اول فصل فکر میکنند امسال دیگه با أین مربی قهرمان میشن باید عرض کنم که تا برانکو است زرشششششک
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۷:۱۹
پاسخ
75
121
مسعود گل باشی
تا وزیر ورزش هست اب زرشک
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۶:۱۷
55
32