واکنش باشگاه استقلال به صحبت‌های غفوری

واکنش باشگاه استقلال به صحبت‌های غفوری

14638
12:42
04 اردیبهشت 1397
باشگاه استقلال دلیل خاصی برای صحبت نکردن با بازیکنانش جهت تمدید قرارداد دارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه استقلال دلیل خاصی برای صحبت نکردن با بازیکنانش جهت تمدید قرارداد دارد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، وریا غفوری مدافع - هافبک استقلال پس از پایان بازی با پیکان اعلام کرد که مسئولان باشگاه صحبتی با او برای تمدید قرار نکرده‌اند. این مسئله با واکنش هواداران استقلال در صفحات مجازی روبه‌رو شد که چرا باشگاه اقدامی برای تمدید قرارداد بازیکنان نکرده است.

مصوبه هیئت مدیره استقلال هم تمدید قرارداد 6 بازیکن اصلی بوده که تاکنون این اتفاق نیفتاده است. مدیران استقلال به دنبال این موضوع، اعلام کرده‌اند که وقتی قرارداد وینفرد شفر تمدید نشده، چطور سراغ بازیکنان بروند. وقتی قرارداد شفر امضا شد، با بازیکنان هم صحبت قطعی می‌شود. ضمن اینکه با برخی از بازیکنان از جمله غفوری صحبت اولیه شده است.

نصرالله عبداللهی سرپرست تیم فوتبال استقلال در این زمینه گفت: با هیچ بازیکنی صحبت نشده که بخواهیم بگوییم چرا با فلان بازیکن مذاکره‌ای صورت نگرفته است. لیگ باید به پایان برسد تا در زمان خودش کارها انجام شود.

رضا افتخاری مدیرعامل استقلال به دلیل برخی از اتفاقات اخیر، خودش مسئولیت یکسری از کارها از جمله تمدید قرارداد شفر، تمدید قرارداد بازیکنان، پرونده بدهی پروپیچ و ... را برعهده گرفته است.

 

2051

نظرات کاربران
سجاد
عشق فقط یک کلام فقط اس اس
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۱:۲۱
پاسخ
3
6
امیرمحمد
"با برخی از بازیکنان از جمله غفوری صحبت اولیه شده است" "با هیچ بازیکنی صحبت نشده که بخواهیم بگوییم چرا با فلان بازیکن مذاکره‌ای صورت نگرفته است" این دو جمله در یک زمان ، در یک مصاحبه و از زبان یک فرد نقل شده است!!! حالا خودتون قضاوت کنین بازیکن که هیچ ، از کارشناسا هم بگذریم ، کل علاقمندان استقلال نباید مات و سردرگم بمونن ؟
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۱:۰۲
پاسخ
1
4
علی اس اسی
خدا یا لطفا یکم جنبه هم به اینا بده خدا را شکر تو این 16سال لیگ برتر اینا 5 سالش بالاتر از استقلال بودن اگه نه میخواستن چیکار کنن البته همین باعث شده بشه حسرت براشون که زیر هر پست استقلال میری که هیچ ربطی به قهرمانی و طرفدارای تیم چهارم لیگ نداره اینا هستن دارن از قهرمانی ستاره جعلیشون حرف میزنن که اگه من خدای نکرده جای شما بودم هر جا ازم میپرسیدن قهرمان شدین میگفتم خبر ندارم و زودی صحنه ترک میکردم .ادمین خواهشن بچاپ هیچ بی احترامی نشده خبر ایتقلالم هست
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۴:۵۳
پاسخ
8
16
سعید
به نظرم مربیان با کلاسی مثل برانکو و شفر باید تو لیگمون باشن تا سطح کیفی لیگ بالاتر بره. تو همین چند ماه گذشته چقدر بازی ها قشنگ تر و با هیجان تر برگزار شدن نسبت به قبل!
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۸:۵۲
پاسخ
0
28
رائول
اگه پرسپولیس محروم باشه، استقلال نهایتا بازم نایب قهرمان میشه...
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۴:۱۴
پاسخ
43
28
خطاب به رائول
نه, برعکس گفتی... افت پرسپولیس دیگه شروع شد ان شالله....
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۱:۴۴
16
26
فقط استقلال
آقای افتخاری خواهشا زودتر قرار داد ها رو تمدید کن
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۲:۴۱
پاسخ
9
35
arya pad
چیزی که مشخصه با درایت جناب افتخاری بهترین اتفاقات برای تاج خواهد افتاد ..هم شفر میمونه هم بازیکنامون اگه نرن اروپا وهم تیم بخوبی تقویت میشه .. افتخاری نشون داده که مدیر بسیار لایق و توانمندی هست
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۳:۰۳
پاسخ
55
51
6
نه, راست میگه,, افتخاری مدیر خوبی بوده تو این مدت نسبتا خوب کار کرده....
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۳:۱۰
5
20
حزب باد
تا دیروز که افتخاری و وزیر همه پرسپولیسی بودن! نظرتون چه زود عوض شد و افتخاری مدیر لایقی شد
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۳:۲۰
52
62
ابی به رنگ اسمان
قرار بر همین بوده وقتی پرسپولیس محرومه دستور اومده یا سرمربی تمدید نکنه یا بازیکنا که در هر صورت استقلال تضعیف بشه دستورات اجرا که شد و حسابی عقب موندیم اونوقت اقایون بعنوان منجی میان تیمو میکشونن بالا که فایده ای نداره
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۸:۳۶
پاسخ
111
118
overmars
اون زمان ک رفتید جلوی وزارتخونه ک منصوریانو بیاریدم همین حرفو راجب وزیر و... زدید، منصوریان ک اومد تمام ستاره هایی هم ک میخواست گرفت و گرونترین تیم تاریخ لیگم بستید ولی برانکو 5هفته مونده بود به پایان لیگ تیمو قهرمان کرد ؛شک نکنید با برانکو فصل بعد هم با اینکه محرومیم و شاید مسلمانو چندنفر دگ هم برن با طاهرخانی و علوان زاده و... هم قهرمانیم
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۹:۳۷
59
58
alinzaghi9
الان خیلی جلو موندید و بالایید یعنی ؟ دستور اجرا نشه یعنی نایب قهرمان می شید ؟؟ :)
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۵:۳۱
90
83
سارا اس اسی
ای بابا چرا قرارداد شفر رو تمیدید نمیکنید؟ استقلال همه تیم ها رو تو غرب آسیا کرده تو قوطی درب قوطی رو هم محکم بسته پس به سرعت قرارداد کادر فنی رو تمدید کنید و قرارداد بازیکن ها رو هم همین چند روز قطعی کنید. باید خیلی سریع برای رقابت با تیم های شرق آسیا آماده بشیم.
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۸:۲۰
پاسخ
47
104
عباس
میلانی اصیل... شما خودتون رو واقعا قدرت غرب آسیا می‌دونید؟ دوما چقدر زود یادت رفت. دوماه پیش به کی باختین؟ نتونستین یه موقعیت گل درست حسابی درست کنین. العین هم تو خونه خودش تو قوطی بود با دوتا پنالتی مزخرف مساوی گرفت ازمون. الدحیل و الاهلی هم بازی نکردیم شما از همون قدرت چندم قطر سه تا خوردید بسه.
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۸:۳۵
1
7
امیرمحمد
در جواب میلاد اصیل العین و پرسپولیس رو که آره ولی الدحیل و الاهلی هم برا بعدن
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۷:۱۵
3
9
پرسپولیس قهرمان
قوطی خدایی دمت گرم مردم از خنده ...
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۶:۵۶
21
12
خطاب به میلانی
نیازی نیست... الجزیره خودش شما را تو قوطی میکنه و حذف میشید ان شالله از اسیا ذوب اهن هم که به یاری خذا رفت و برکشت شکست اش میدیم....
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۲:۲۸
13
27
گروهان سرخ
نه از الهلالی که یک بازیکنش با تیم ده نفره به شما پنج گل زد شش امتیاز گرفتیم.شما زمان پخش این بازیها متولد نشده بودید
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۹:۵۵
9
32
پارسا
هه
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۳:۴۹
27
23
میلانی اصیل
العین و الدحیل و الاهلی و پرسپولیس و ذوب اهن رو کردین تو قوطی?
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۹:۱۵
57
35