واکنش باشگاه تراکتورسازی به اظهارات تقوی

واکنش باشگاه تراکتورسازی به اظهارات تقوی

21536
19:37
04 خرداد 1398
باشگاه تراکتور با صدور بیانیه‌ای به اظهار نظرهای اخیر منتشر شده در فضای مجازی واکنش نشان داد.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی, در متن این بیانیه آمده است:

«اصول حرفه ای ایجاب می‌کند اگر در مجموعه ای همکاری صورت می‌گیرد تمام اتفاقات درون مجموعه ای بدون حاشیه سازی و با ارائه گزارشات مستند در همان دوران مورد بررسی و حل وفصل قرار گرفته و خاتمه پیدا کند.

 حال فردی که بصورت اتفاقی و بدون اینکه استحقاق آن را داشته باشد از خلا به وجود آمده رفتن سرمربی هنگامی که سکان‌دار باشگاه شدند انتظار می‌رفت مسائل را به صورت حرفه‌ای در همان دوران مدیریت خود حل و فصل نمایند سکوت کرده و متاسفانه الان به فکر واکاوی اتفاقات گذشته افتاده‌اند، که باید پرسیده شود پس چرا اگر این مسئله وجود داشت ان زمان شفاف سازی نکردید!؟

آیا این به غیر از این هست که شما دنبال حاشیه‌سازی برای این باشگاه و مطرح کردن خودتان می‌باشید؟ پس این مطالب اساساً صحت نداشته و چیزی جز ایجاد حاشیه برای تیم و تشویش افکار عمومی و هواداران عزیز را ندارد.  لذا انتظار می‌رود کسانی که نام حرفه‌ای بر روی خود گذاشته‌اند اصول حرفه‌ای را رعایت کرده و دراین برهه حساس از نام تراکتور به عنوان چاشنی برای خواسته‌های غیر حرفه‌ای خود استفاده ننموده و هواداران عزیز را درگیر مسائلی که اساسا صحت نداشته و ندارد نکنند.

از هواداران عزیز نیز تقاضا داریم صرفا به مطالبی که از رسانه رسمی باشگاه منتشر می‌شود اعتماد نمایند و اطمینان داشته باشند که هدف باشگاه بستن تیمی درخور شان و منزلت تراکتور و شما هواداران عزیز می‌باشد که با حمایت‌های شما منجر به موفقیت خواهد شد.

4416

نظرات کاربران
Ahmad
تقوی مربی نیست که درباره تراکتورسازی حرف بزند
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۷:۰۰
پاسخ
185
57
TT فراتر از باشگاه
بیانیه باشگاه عالی بود باید جواب این جور حاشیه سازهارو سریع داد وگرنه اگه قصدش خیر بود چرا اون موقع چیزی نمی گفت
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۶:۲۱
پاسخ
180
56
سیانور
دنبال مطرح کردن خودشه؟؟؟ فک کنم شما تقوی رو نمیشناسید،،هرچی باشه سابقه بازی تو سطح اول فوتبال کشوری ش از تراکتور بیشتره
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۷:۰۶
پاسخ
64
185
Mostafa B
مربی ک از این همه ستاره تیم هماهنگ بسازه مربی خوبیه.... قدرش ندونستن و نتیجشم دیدن....
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۰:۳۱
پاسخ
32
165
هتریک قهرمانی کابوس آبیایی
تو این برهه زمانی حساس؟؟؟؟؟ببخشید شما الان تو چه برهه زمانی حساسی هستید؟فینال جام حذفی باید بازی کنید؟بازی آخر لیگ رو باید ببرید که قهرمان بشید؟تو سه تا تورنمنت شانس قهرمانی دارید؟
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۴:۳۱
پاسخ
25
242
ایران
اگه همون زمان مصاحبه میکردن که بیچارش میکردین و آخر فصل تموم ناکامی های این چند سال اخیرتونم مینداختین گردن ایشون.پاکی و سالم بودن آقای تقوی ثابت شدست و خنده دار ترین حرفه ممکنم اینه که بخواد از اسم تراکتور برای مطرح کردن خودش استفاده کنه چون احتیاجی به مطرح کردن خودش نداره، در ضمن ایشون در مورد استقلالم چند روز پیش یه همچین صحبتی کردن.متاسفانه واقعیت اینه که مجموعه تراکتور هنوز شخصیت قهرمانی پیدا نکرده و تا موقعیم که مدیران و مسئولان و طرفدارای تراکتور ضعف ها و اشتباهات خودشونو قبول نکن و همچنان دنبال عوامل و مقصر های بیرونی بگردن و زمین و زمان رو مقصر بدونن اوضاع بهتر از این نمیشه. تراکتور امسال شانس طلایی واسه قهرمان شدن داشت که متاسفانه با دست خودش از بین بردتش.
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۹:۲۴
پاسخ
19
169
فقط خارجی
من تازه میفهمم چرا تراختور به داخلی دیگه اعتماد نمیکنه....مشخصه چون مربی ایرانی عادت کرده به بهونه و تخریب کردن به لیگ نگاه کنید میبینید نصف تیما که مربی ایرانی دارن این نکته توشون مشترکه
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۶:۴۵
پاسخ
109
26
علی
کلا تراکتور با هر صحبت غیری مخالفه این بنده خدا حز محدود افرادی بود که از اقای زتوزی حمایت کامل کرد
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۹:۳۵
پاسخ
11
110
پیمان
وجدانا متن بیانیه رو ببین. انگار دادن ب ی بچه مدرسه‌ای واسشون نوشته.چ ادعایی دارید شماها اخه
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۶:۵۵
پاسخ
14
138
نیما
سطح مدیریت باشگاه از طرح ادبیات و نگارش بیانیه پیداست؛ چیزی در حدود چهارم ابتدایی. البته درباره استحقاق یا بهتر بگیم لیاقت، اشاره جالبی داشتند اما وارونه! اتفاقاً این تراکتور بود که سزاوار مربی با دانش و بی حاشیه رو نداشت.
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۳:۴۳
پاسخ
18
118
توپچی های آذربایجان
راس میگن دیگه اگه تراکتور برات مهم بود همون موقع میگفتی و جلوی اون آدما رو میگرفتی الان که نه اونا هستن نه خودت چرا این حرفارو میزنی غیر از اینه که میخوای خودشیرینی کنی امیدوارم هوادارای تیم محبوبم دوست رو از دشمن بشناسن و به این حرفا، که جز حاشیه هیچ سودی برای تیمتون نداره، اعتنایی نکنن به امید موفقیت تیم محبوب آذربایجان
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۷:۵۳
پاسخ
247
52
....
خوبه بهتر از هر دو‌ مربی که آورید ، نتیجه گرفت . باشگاه ها اصلا انتقاد پذیر نیستند زود بهشون بر میخوره !!
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۰:۵۲
14
94
مهدی ۴۴۴۴
بهترین مربی لیگ بود به نظرم
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۴:۳۳
پاسخ
162
145
آبی بیکران
اگر تقوی مونده بود تراکتور قهرمان میشد نباید از دستش میدادن
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۰:۰۸
پاسخ
186
160
TT کرجی
اگه این اتفاق افتاده بود تراکتور قهرمان میشد اگه اون اتفاق نیفتاده بود تراکتور قهرمان میشد . حالا خوبه خودتونم میدونید تراکتور لیاقت قهرمانی داشت یه سری اتفاقات افتاد یا نباید میوفتاد در هر صورت اینا فصل بعد حل میشه شما بفکر خودتون باشید همچنین تقوی
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۷:۴۵
94
22
علیرضا م.
«صورت اتفاقی و بدون اینکه استحقاق آن را داشته باشد» خیلی عجیبه به بهترین مربی از بین3 مربی یه فصل یه باشگاه که تازه اون دوتای دیگه خیلی اسم و رسم دارتر و گرون تر بودن، این رو بگن! با تقوی خوب برخورد نشد، حداقل در حد نتایجی که گرفت.
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۹:۴۲
پاسخ
62
205
Ali
استحقاق نداشت؟بهترین مربیتون همین تقوی بود تو ایران امثال تقوی هیچوقت نمیتونن خودشونو ثابت کنن چون همچی دست دلاله دو گروه تو ایران کنترل فوتبالو دستشون گرفتن یکی دلال یکی لیدر یسری دلال استقلالو تهدید کرده بودن ک اگه مربی مد نظرشون انتخاب نشه برا استقلال حاشیه میسازن دیدیم ک اینکارو با لو دادن قرارداد بازیکن و مربیای خارجی کردن تا وقتی دست این دو گروه کوتاه نشه فوتبال کشور رشد نمیکنه
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۶:۴۵
پاسخ
61
198