واکنش باشگاه نساجی به حواشی روزهای اخیر

واکنش باشگاه نساجی به حواشی روزهای اخیر

3230
15:08
10 مرداد 1397
باشگاه نساجی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: دشمنان قسم خورده نساجی در ۴۸ ساعت آینده می خواهند تیم را به حاشیه بکشانند.

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه نساجی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: دشمنان قسم خورده نساجی در ۴۸ ساعت آینده می خواهند تیم را به حاشیه بکشانند.

به گزارش وب سایت نود، باشگاه نساجی مازندران با صدور اطلاعیه‌ای نسبت به حواشی روزهای اخیر واکنش نشان داد.

متن این اطلاعیه‌ آماده است:

با سلام به هواداران فوتبال مازندران که همواره به عنوان عاشقان فوتبال خوانده می‌شوند.
باشگاه نساجی مازندران بعد از ماههای پرتلاطم خود، به آرامش صعود به لیگ برتر رسید. باشگاه نساجی و هوادارانش همواره تلاش کرده‌اند به دور از حاشیه، به فعالیت خود ادامه دهند، به همین دلیل پس از صعود به لیگ برتر با وجود ناملایمتی‌ها، به دلیل آنکه اجازه ندهیم کام هواداران فوتبال مازندران از این صعود تلخ شود، مقابل دشمنان قسم خورده باشگاه سکوت کردیم. هفته گذشته بعد از چند ماه حملات مکرر، ناجوانمردانه و به ناحق فردی که ماهیت او برای همه مشخص است، بیانیه‌‌ای منتشر کردیم تا یک بار برای همیشه جلوی این افراد که قصد دارند بین طرفداران دو شهر تفرقه بیفکنند و به فوتبال مازندران ضربه بزنند، بایستیم. در آستانه بازی حساس با تراکتورسازی اما این افراد با نقشه‌هایی کودکانه قصد دارند تیم نساجی و طرفدارانش را وارد حاشیه کنند تا مبادا فوتبال مازندران یک نماینده موفق در لیگ‌برتر داشته باشد.
هواداران فوتبال به هوش باشید که این افراد قصد دارند ۲۴یا ۴۸ ساعت پیش از بازی روز جمعه، با جوسازی دوباره، آخرین اقدامات خود را برای ضربه زدن به نساجی به کار گیرند. همین جا اعلام می کنیم با وجود اقدامات این دشمنان داخلی، مجموعه باشگاه از مالکان محترم گرفته تا مدیرعامل، اعضای کادر فنی و بازیکنان بدون توجه به این مسایل، تمام تمرکز خود را روی بازی آینده خواهند گذاشت تا انشالله مقابل تراکتورسازی نتیجه دلخواه هواداران را به دست بیاوریم.

 

2051

نظرات کاربران
پیرمرد
منظور ایشون کیه؟؟
۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۶:۳۸
پاسخ
1
5
علی بارساا
به شخصه بعد از تراکتور تیم نساجی را هم دوست دارم . امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشند . یاشاسین تراکتور و نساجی
۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۲:۱۰
پاسخ
9
15
جای بسی خوشحالیست، که فلک ز رنگ قرمز خالیست
بگذارید فعلا حضورتان در لیگ برتر به یک ماه برسد بعد اعتراض کنید عزیزان
۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۲:۴۳
پاسخ
10
11