واکنش باشگاه پرسپولیس به خبر مذاکره با عارف غلامی و سروش رفیعی

واکنش باشگاه پرسپولیس به خبر مذاکره با عارف غلامی و سروش رفیعی

43020
17:51
20 خرداد 1397
وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه پرسپولیس با تایید مذاکره با سروش رفیعی، علی کریمی و تلاش برای جذب مهدی ترابی، منکر هر گونه مذاکره با عارف غلامی شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه پرسپولیس با تایید مذاکره با سروش رفیعی، علی کریمی و تلاش برای جذب مهدی ترابی، منکر هر گونه مذاکره با عارف غلامی شد.

به گزارش خبرنگار وبسایت نود، خبر مذاکره و توافق باشگاه پرسپولیس با عارف غلامی مدافع تیم سپاهان و تیم ملی امید طی دیروز و امروز به شکلی گسترده در فضای مجازی منتشر شده و در برخی رسانه ها هم بازتاب داشته است.

لایک کردن پست هواداران پرسپولیس درباره خبر پیوستن غلامی به پرسپولیس توسط این بازیکن هم باعث شد خیلی ها تصور کنند این انتقال قطعی است. در این شرایط یک مقام مسئول باشگاه پرسپولیس در گفت و گو با خبرنگار نود تاکید کرد غلامی مدنظر پرسپولیس نیست و آقای برانکو تا این لحظه درباره جذب او صحبتی با ما نداشته است.

وی درباره مذاکرات با ترابی، سروش رفیعی و علی کریمی که خبر آن هر از گاهی منتشر می شود اما هنوز رسما تایید نشده گفت: تلاش های باشگاه برای جذب آنها ادامه دارد.

وی درباره احتمال جذب این سه نفر از نیم فصل دوم و اینکه آنها نیم فصل اول در چه تیمی بازی خواهند کرد گفت: ترابی وضعیت متفاوتی دارد ولی تلاش ها برای پیدا کردن راه حل جدیدی برای جذب او  ادامه دارد. با رفیعی مذاکراتی شده و درباره کریمی هم فقط خود آقای گرشاسبی با نماینده این بازیکن مذاکره کرده و از چگونگی روال کار اطلاع ندارم.

وی افزود: به طور کلی باشگاه  تمایلی ندارد تا نهایی شدن مذاکرات چیزی را فاش کند اما هواداران بدانند تلاش های زیادی در حال انجام است تا جذب چند بازیکن با کیفیت در نیم فصل دوم قطعی شود و تاکنون هم با مهدی شریفی و مهدی شیری توافق شده و خلیل زاده، عالیشاه، رادوشوویچ و طاهرخانی هم تمدید کرده‌اند و چند بازیکن دیگر که آزاد هم نیستند برای تمدید قرارداد آمادگی خود را اعلام کرده‌اند و مذاکره با سایر نفرات آزاد هم در دستور کار قرار گرفته است.

وی در پایان درباره تمدید قرارداد کامیابی نیا گفت: وضعیت وی هم به زودی مشخص می شود. باشگاه در واکنش به پیشنهاد کمال نظرش را اعلام کرده و توافقات نسبی هم شده و ما منتظر پاسخ او هستیم.

نظرات کاربران
رائول
با وجود محمد انصاری و شایان مصلح در پست دفاع چپ، و وحید امیری، امید عالیشاه، احسان علوان زاده در پست هافبک چپ، هیچ نیازی به عارف غلامی نیست.
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۲:۳۰
پاسخ
2
16
￵ارش
این فصل قهرمانی بین استقلال هست یا پرسپولیس شک نکنین سپاهان و تریلی هم با وجود هیاهو در جذب بازیکن به دلیل تعقییرات فراوان نمی تونن قهرمان شن
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۶:۲۲
پاسخ
4
22
arman
یعنی اگه علی کریمیو سروشو ترابی بیان ک دیگه ما از قبلم قوی تر میشیم که . وااااای عالیههههههههههه . این استقلالیای عزیز رو هم زیاد جدی نگیرید حرفاشونو. اونموقع ک ما تو خفا بازیکن میگرفتیمو همه تعجب کرده بودن ؛ اینا بمب نقلو انتقالاتشون علی منصور بود. اونموقع ک ما تو خفا سروش رفیعیو گرفتیم خیلییا داشتن سکته میکردن. حالا واس ما الگو الگو میکنن . هه گرشاااااسبی یدووووووونه ای
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۲:۰۷
پاسخ
3
32
mohammad
تو رو خدا سروش و ترابی و کریمی و حسین حسینی رو بخرین اونوقت تیم تا یه دهه بیمه میشه و قهرمان آسیا میشیم .زنده باد پرسپولیس
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۰:۵۳
پاسخ
6
23
۸
حسین حسینی؟؟ شوخی جالبی بود. عمرا بیاد
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۱:۰۷
11
9
طوان سهمگین ژنرال
بیروزی معنی بختک را صرف کرد یعنی ببین چه تیمیه این که حتی تو این شرایط محرومیت هم نمیتونه یه بازیکن از خودش رو کنه آ. خخخخ آخی راستی یادم نبود آکادمی در کار نیست و صرفا فقط یه تیم فوتبال بزگسالان دارید ببین به چه روزی افتادن که بازیکنای ذخیره سباهان و بازیکن مازاد شده تیم توسط ژنرال یعنی شریفی چه شادی وصف نشدنی براشون درست کرده.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۰:۲۵
پاسخ
98
46
مهرشاد
آخه ما آب آلوده نداریم . با همین چیزها خوشحال میشیم خخخخخخخ
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۵:۴۶
3
19
ایدین
چنان نوشتی توان سهمگین ژنرال آدم میگه خدایا چه سرمربی خوبیه؟؟؟؟!!!!! یادم میاد زمان درخشان که پرسپولیس وضعیت خوبی نداشت تو اون سال فقط دوتا تیمو رفت و برگشت بردیم یکی پیکان که تازه اومده بود لیگ که مهدی رحمتی شما سوتی داد تا یکی از بازی ها و اون یکی دیگه تیم هم شیشتقلال شما با ژنرال که هردو بازی رو باخت پس اینقدر ژنرال ژنرال نکن چون با اون خرج هایی که میکنه معلومه میتونه موفق بشه چون خیلی تیم ها تو کشور کلی بدهی دارن و اصلا بودجه ای ندارن پس...
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۸:۵۳
3
27
مجید
دوغ تو بنوش تا اتش نانی برسه چی شد دیگه ترقه ندارید خخخ
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۷:۴۱
2
18
asad
کمال هرگز اون فقط یه سوء تفاهم تو باشگاه بود که باید رفع بشه
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۶:۲۶
پاسخ
13
53
Abedi
باز استقلال یه حرکتی کرد پس پس الگو برداری کرد یه خورده خلاقیت داشته باشید ولی این کار ها عالیه که سریع جو سازی و بازارگرمی هارو برملا کنن
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۶:۳۴
پاسخ
229
67
6
خطاب به همه بالایی ها منظور عابدی اینه که بمحض اینکه دیروز باشگاه استقلال بیانیه داد و تکذیب کرد قرارداد بستن با یه بازیکن گسترش را بلافاصله امروز پرسپولیس هم همین بیانیه را داد.
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۰:۳۰
23
4
ایدا سادات 25بهمن 1380
خخخخخخخخخ سوزش
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۴:۱۸
4
26
6تا
خوبی شما؟
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۲:۳۸
11
74
666666
زنگ بزن آتش نشانی اگه خیلی سوختی خخخخخخخخخ
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۴:۲۱
14
90
شهربابک
ترابی پرسپولیس اول باش مذاکره کرده ترابی پرسپولیسیه بسوز
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۰:۵۴
15
104
مستاجر خدا
خودتم به حرفت اعتقاد نداری:))
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۵:۳۷
17
101
asad
خخخ خخخ یه وقت پس نیوفتین ، کپی برداری شما از پرسپولیس که نقل محفل باشگاههای دنیاست.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۵:۲۶
14
95
66
کافرهمه رابه کیش خودپنداردتیم 6تقلال که الگوبرداری میکنه از رولیست برانکوتا بازیکن بگیره خوبه همین چندروز پیش پندارگفت کاوه باپرسپولیس تموم کرده بودولی ما رفتیم اغواش کردیم امد6تقلال باقی بازیکنهاهم الله اعلم
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۴:۱۲
16
134
saman ebrahimi
چی؟یعنی بازیکن هم بخواییم بگیریم یعنی الگوبرداری کردیم؟خخخخخ اگه اینطوره خوب میریم از اروپا الگو میگیریم چیکار به تیم سوم کشور داریم که با بازیکنای 15 میلیاردی بلده سوم بشه بعد بگه کل اروپا از استقلال حرف میزنن هنر اینه از بازیکنی که تو راه اهن بوده اقای گل لیگ بسازی نه اینکه بری 15 میلیارد بدی یه بازیکن بگیری بعد فکر کنی خیلی میفهمی اره اقای شفر
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۲:۴۹
21
146
وحید
خودت فهمیدی چی گفتی؟!!!! کل یوم توهم دارید!!!
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۷:۱۴
24
126
پرسپولیسیم تا ابد
وقتی نظراتت رو میخونم یاد وحیدفر، سارا اس اس، حسن خون آبی، خودت و امثال تو میافتم. ما فقط یه مستاجر داریم که اونم اینقد پرت نمیزنه شما ماشالا یه تیم کامل میشین از بی منطقا.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۶:۳۱
33
186
naboodgar
نمیدونم این خبر تا چه حد درسته ولی این مقام مسئول اگر واقعا مسئوله به چه حقی روند مذاکرات باشگاه رو به همین راحتی لو میده؟؟؟این همه گرشاسبی و بقیه واسه اینکه شرایط پرسپولیس خاصه و اینکه چوب لا چرخ مذاکراتشون نره دارن سعی میکنن تا وقتی چیزی نهایی نشده اعلام نکنن اونوقت مقام مسئول به هیمن راحتی همه چیو میگه؟بازم میگم نمیدونم این خبر چقدر درسته و این مقام چه مقام و مسئولیتی داره اما اگر راست باشه باید توبیخش کنن شایدم اخراج.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۳:۳۲
پاسخ
24
205
کاج
امسال وزارت دوست داره استقلال قهرمان بشه
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۲:۴۳
پاسخ
107
359
محمدرضا
خوبه خودتونم میدونید امسال قهرمانیم از همین الان دنبال بهونه اید... از امسال دوباره منتظر دوران استقلال حیا کن پرسپولیسو رها کن باشید و دستو پا زدن وسط جدول.
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۸:۳۳
60
15
مسعود گل باشی
باز جوک قرنو گفتی
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۵:۴۴
63
13
گلوبول قرمز کوچولو
سالهای ساله که همچین قصد و نظری رو دارن ولی خب جلوی طوفان سرخ رو نمیشه گرفت.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۹:۰۸
10
79
عضوی از ارتش سرخ
صَد در صد دیع براشون افت دارع اینقد قهرمان نشدن ^ــ^
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۳:۱۶
52
227
666666
با اومدن سروش و کریمی و ترابی و شیری و شریفی پرسپولیس فصل جدید تیمی فوق العاده میشه
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۱:۴۸
پاسخ
38
224
مجید
جذب ی دفاع آخر از نون شبم واجب تره.نمیدونم چرا برانکو و گرشاسبی هیچ اقدامی برا جذب مدافع آخر نمیکنن
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۱:۳۴
6
23
چوک میناب
خدا قوت
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۶:۲۱
پاسخ
39
206
مستاجر خدا
۱۵ بازی لیگ و با سوپر جام و که میبریم فقط نگرانیم الدحیال هست که ردش کنیم بازیکن های جدید اضافه شن یک ساله شگفت انگیز و رقم خواهیم زد. الهی به امید خودت
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۶:۰۱
پاسخ
142
471
ویتنام سوبله چوبله
الان شایعه بشه با مسی هم مذاکره کردن گرشاسبی و رفقا با قدرت هرچه تمام‌تر تایید میکنن. شما نمیتونین با بازیکنای خودتون تمدید کنین، اونوقت میخواین ترابی رو بگیرین؟؟؟ چقد شما پس پسی ها ساده هستین.
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۹:۵۸
86
18
PASHA
نه دیگه بسه دو سه سالی بود که استقلال و سپاهان و ذوب اهن افت کرده بودن شما و پارس جنوبی الکی الکی بالا بودین دیگه وقتشه که شماهم برین دنبال فوتبال اروپا تا بیست سال دیگه
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۵:۲۶
97
28
محمد
باشه بهش بگم
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۵:۰۹
61
20
مسعود گل باشی
خخخخ خدایا شکرت باشه میبرین
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۳:۱۱
81
24
2+4=6
مهدی جان رو آب بخندی!
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۳:۲۲
17
96
جای بسی خوشحالیست، که فلک ز رنگ قرمز خالیست
منم مثل شما نگران الدحیلم فقط امیدوارم مثل الهلال نشه یا شاید با نتیجه بالای شیش گل به امید صعود نماینده های کشورم
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۸:۱۷
119
30
مهدی
خخخخخ
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۷:۳۰
285
109