واکنش تند نامزد شکست خورده؛ آجرلو دولت را متهم به مهندسی انتخابات کرد

واکنش تند نامزد شکست خورده؛ آجرلو دولت را متهم به مهندسی انتخابات کرد

12504
13:17
18 اردیبهشت 1395
نامزد شکست خورده انتخابات فدراسیون فوتبال که نتوانست رای اعتماد مجمع را برای تصدی پست ریاست این فدراسیون کسب کند انتخابات را مهندسی شده عنوان کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - نامزد شکست خورده انتخابات فدراسیون فوتبال که نتوانست رای اعتماد مجمع را برای تصدی پست ریاست این فدراسیون کسب کند، این انتخابات را مهندسی شده عنوان کرد.

به گزارش وبسایت نود، مصطفی آجرلو پس از برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال و انتخاب مهدی تاج با 50 رای اعضای مجمع عمومی به ریاست فدراسیون فوتبال، دولت و در راس آن وزارت ورزش را متهم به مهندسی انتخابات برای برنده شدن یک نامزد کرد که به توصیه معاون اول دولت انجام شده است.

آجرلو در مصاحبه اش با رسانه ها اعلام کرده دولت به واسطه وزارت ورزش و برخی چهره های سیاسی در انتخابات دخالت کرده و از اعضا خواسته به مهدی تاج رای بدهند.

آجرلو در بخش دیگری از صحبت های خود گفته وزیر از کسی حمایت کرد که او را متهم به فساد کرده بود و انتقادات تند دیگری هم مطرح کرده که باید دید واکنش ها نسبت به آن چه خواهد بود.

نظرات کاربران
مهدی پیشوایی
البته با احترام به نظر همه دوستان باید بگم که بهترین گزینه برای ریاست فدراسیون فوتبال کسی بود که اصلا خودش رو تو این انتخابات کاندید نکرد.اون شخص هم کسی نیست بجز دکتر دادکان.بحر حال به اعتقاد من هم شایسته ترین فرد از میان این سه کاندید جناب تاج بودند.فقط امیدوارم فوتبال ما بعد از هشت سال ریاست کفاشیان به مسیر خوب وجهانی دست پیدا بکنه.
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۷:۱۷
پاسخ
0
3
علیرضا
اینکه یه نفر به یه نفر دیگه بگه به نظرم به فلانی رأی بده، میشه انتخابات مهندسی شده؟! :|
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۲۲:۵۳
پاسخ
1
0
ا.ا
بهتر رای نیاورد آجرلو همونی بود استیل اذین رو نتونست مدیریت کند حالا می خواست فدراسیون رو مدیریت کند ... پاس هم اگر نتیجه گرفت دلیلش کم بودن حواشی اطراف این تیم بزرگ بود.
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۲:۰۸
پاسخ
2
6
جعفر نعمتي
اقاي محترم بنده خدا تو فكر كردي فدراسيون استيل اذينه بتوني از صحفه روزگار محوش كني خدا ميدونه دوره افراد ي مثل تو عيز محمدي و دادرس ها كي تموم ميشه خدا قادر و تواناست تازه تاج هم مثل كفاشيان
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۳:۱۰
پاسخ
2
7
جواد
این انتخابات بین نالایق و نالایق تر بود و فکر کنم نالایق انتخاب شد
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۰:۵۳
پاسخ
1
7
کامران عبدلی ازملایر
البته سوال اینه غیرازاین سه نفرآیاگزینه های بهتری وجودنداشت که به هردلیلی یاعدم تمایل شخصی یاردصلاحیت اجازه حضورآنهارادرانتخابات فدراسیون فوتبال نداد.بااین حال دربین گزینه های موجودبه نظرمن لایق ترین فردباتوجه به تجربیات قبلی اش رای آوردودیگرکاردرستی نیست چون آقای آجرلورای نیاورده به دولت ومجمع وسایرین تهمت بزنه
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۰:۴۷
پاسخ
1
6
Mohammad
بین سه نفر نامزد ضعیف ترینشون همین آقا بود. خدا رو شکر که نشد.
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۷:۵۷
پاسخ
3
8
محمد
واییییییی.... اون 15 نفر دیگه کین که به این رای دادن
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۷:۰۴
پاسخ
3
8
محسن
کارنامه آقای آجرلو نابودی تیم پاس هست اگه انتخاب می شد باید فاتحه فوتبال رو می خوندیم
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۵:۳۹
پاسخ
1
10
رامین پرسپولیسی
خدا را شکر که این سردار اجرلو نیومد سرکار٬ والا فاتحه فوتبال ایران را خونده بود. سردار اجر لو درگیری شما با داش علی کریمی را تو استیل اذین یادمون نرفته ٬ وای به حالمون بود که شما بشی رییس فدراسیون فوتبال یک مملکت. ضمنا اقای تاج یک فرد کاربلد و شناخته شده ای در afc و fifa هستن و منه هوادار اطمینان دارم که با اقای تاج روزهای خوبی در فوتبال ایران رقم خواهد خورد.
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۳:۱۴
پاسخ
5
23
کیوان
اخه بکی نیست بگه شما زمانی که مدیر استبل اذین بودی با اون همه منابع مالی و بازیکن نتونستی مدبریت کنی میخوای فدراسیون رو بگردونی به قول فردوسی پور حرفاش تو برنامه 90 همش رویا پردازانه بود
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۱:۱۸
پاسخ
2
19
سعید
فقط مونده فدراسیون فوتبال را هم در دست بگیرند که تکمیل بشه ارمون وخطاهای متعددشون
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۱:۰۳
پاسخ
2
17
علی
ولی این حرفش که وزیر تا دو ماه پیش تاج رو محکوم به فساد کرد الان ازش حمایت کرده درسته، هرچند اگه خود آجرلو هم رای می یاورد فرقی نمی کرد، انتخاب بین بد و بدتر و بدترین که دیگه این حرفا رو نداره
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۲:۳۳
پاسخ
5
79
داریوش
تاج بهترین گزینه بود از قبل هم مشخص بود میشه
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۸:۲۸
پاسخ
12
82
علی
شما افتضاحت تو استیل آذین یادته؟ باید دید ا.ن 15 نفر چه ریگی به کفششونه که به ایشون رای دادند!
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۶:۵۲
پاسخ
9
94