واکنش خسرو حیدری به شایعه قهرش از استقلال

واکنش خسرو حیدری به شایعه قهرش از استقلال

14367
20:18
31 تیر 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع ملی پوش استقلال می گوید با دستور کادر فنی به استراحت پرداخته است و شایعه قهر او به هیچ وجه صحت ندارد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  مدافع ملی پوش استقلال می گوید با دستور کادر فنی به استراحت پرداخته است و شایعه قهر او به هیچ وجه صحت ندارد.

به گزارش وبسایت نود ، خسرو حیدری مدافع هافبک ملی پوش استقلال در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال درباره علت غیبت خود در تمرین آبی پوشان گفت: من فصل گذشته مصدومیت کهنه‌ای داشتم که به دلیل عدم استراحت کافی این مصدومیت بارها به سراغ من آمد. در فصل جدید پس از برگزاری تمرینات اردوی کردان و حضور من در تمرینات پرفشار بدنسازی این اردو، با صلاحدید کادر فنی استقلال و پرویز مظلومی مقرر شد تا روز یکشنبه استراحت کنم تا مجددا دچار مصدومیت نشوم.

حیدری در پایان گفت: به امید خدا از روز یکشنبه تمرینات خودم را با استقلال از سر خواهم گرفت و هواداران استقلال شایعاتی را مبنی بر قهر یا هر موضوع دیگری که این روزها مطرح می شود را باور نکنند زیرا من با تیم استقلال قرار داد دارم و به این قرار داد متعهدم.

 

کد/2020

نظرات کاربران
z4444
دوست عزیز خسرو واقعا بازیکن خوبیست
۰۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۲۹:۵۵
پاسخ
3
13
محمد
تا وقتی استقلال محتاج همچین بازیکن های سی و چند ساله و البته بی کیفیته وضه همینه!!البته فراموش نمیکنم که بازیکنایی مثل مجیدی کریمی نکونام اندو تو این رنج سنی هم هنوز تو اوجند[اوج لیگ ایران] ولی بازیکنایی مثا امیرحسن صادقی حیدری بیک زاده چند ساله که دارن از اسماشون نون میخورن وگرنه بکار خاصی نمیکنن
۰۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۱۷:۵۹
پاسخ
30
18