واکنش داورزنی به حضور پروین و باقرزاده در هیات مدیره سرخابی‌ها

واکنش داورزنی به حضور پروین و باقرزاده در هیات مدیره سرخابی‌ها

6952
13:37
22 خرداد 1396
معاون وزیر ورزش به مطرح شدن اسامی برخی گزینه‌ها همچون علی پروین و باقرزاده برای عضویت در هیات مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال واکنش نشان داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - معاون وزیر ورزش به مطرح شدن اسامی برخی گزینه‌ها همچون علی پروین و باقرزاده برای عضویت در هیات مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال واکنش نشان داد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، محمدرضا داورزنی در رابطه با هیات مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال، گزینه های مورد برای حضور  در آنها و اینکه فهرست نهایی چه زمان اعلام خواهد شد، توضیحاتی داد.

وی با تاکید بر اینکه مسئولیت مستقیم این کار بر عهده مسعود سلطانی فر است، گفت: ریاست مجمع هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بر عهده شخص وزیر ورزش است و به همین دلیل اختیار و مسئولیت مستقیم برای بررسی گزینه های حضور در هیات مدیره سرخابی ها بر عهده وزیر است.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش در مورد اینکه «بررسی گزینه های مورد نظر برای حضور در هیات مدیره پرسپولیس و استقلال در چه مرحله ای قرار دارد و چه زمان نهایی می شود؟»، خاطرنشان کرد: با توجه به روند کار حداکثر تا پایان خردادماه فهرست هیات مدیره دو باشگاه نهایی و اعلام خواهد شد. به هر حال فصل نقل و انتقالات در جریان و بعد از آن هم فصل جدید لیگ برتر آغاز می شود. دو باشگاه باید فرصت کافی داشته باشند تا در فصل نقل و انتقالات اقدامات لازم در رابطه با ترکیب تیم را انجام دهند. بر همین اساس و طبق گفته وزیر، قطعا تا پایان خردادماه هیات مدیره این دو باشگاه معرفی می شود.

داورزنی تاکید کرد: قبلا هم گفته ام که هدف «ترمیم» هیات مدیره دو باشگاه است چون طی ماه های گذشته برخی اعضای آنها استعفا داده یا فوت شده اند. بنابراین وزارت ورزش به دنبال ترمیم هیات مدیره پرسپولیس و استقلال است.

وی همچنین در رابطه با «مطرح شدن گزینه های مانند علی پروین و فضل الله باقرزاده برای حضور در هیات مدیره پرسپولیس و استقلال و اینکه این موضوعات چقدر صحت دارد؟»، گفت: خواهشا در این مورد هیچ اسمی از هیچ فردی نبرد. برای حضور در هیات مدیره سرخابی ها گزینه های زیادی در حال بررسی هستند اما تا قبل از قطعی و نهایی شدن، هیچ اسمی از آنها برده نخواهد شد چون همین موضوع حاشیه ساز می شود. بهتر است رسانه ها هم از هیچ گزینه ای نام نبرند تا فهرست نهایی و توسط وزارت ورزش به صورت رسمی اعلام شود.

معاون وزیر ورزش در ورزش قهرمانی و حرفه ای در پایان گفت: تلاش وزارت ورزش این است تا تکلیف هیات مدیره پرسپولیس و استقلال هرچه زودتر مشخص شده و اسامی اعلام شود. تاکید شخص وزیر ورزش بر این است تا هیات مدیره ای انتخاب شود که حضورشان به بهبود وضعیت دو باشگاه و تسریع روند کارهای شان کمک کند.

 

2051

نظرات کاربران
Es
لطفا سریعتر مشخص کنید چون من هنوز هم منتظر برکناری مدیرعامل و سرمربی و کادر استقلال هستم. ای کاش اینا برن.یعنی می شه خدایا؟
۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۵:۲۹
پاسخ
2
12
سروش اصفهانی
همینجوری همه جور رانتی داشتند تیمای پایتخت، دیگه وزیر ورزشم شد رییس هیئت مدیره شون. جام ندیده های 4تایی و 6تایی
۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۷:۵۹
پاسخ
47
11
Hamidreza
وزیر ورزش رئیس هیئت مدیرشون نشده . مالک دو تیم پرسپولیس و استقلال دولت و وزارت ورزش است و مستقیما زیر نظر وزارت ورزش هستند و قبلا رئیس سازمان تربیت بدنی و الآن وزیر ورزش رئیس مجمع این دو باشگاه بودن و هستن نه رییس هیئت مدیره . وقتی چیزی رو نمیدونیم الکی حرف نزنیم
۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۰:۳۱
0
6
یلدا
هوادارهای سپاهان کسانی هستن که به پرافتخارترین باشگاه ایران یعنی پرسپولیس با ده قهرمانی در لیگ برتر (بالاترین سطح لیگ سراسری) می گن جام ندیده. جالب بود...
۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۹:۲۱
7
15