واکنش دست‌نشان به صحبت‌های اخیر کریمی

واکنش دست‌نشان به صحبت‌های اخیر کریمی

10846
10:18
29 اردیبهشت 1397
نادر دست‌نشان، سرمربی جدید تیم فوتبال سپیدرود رشت به اظهارات اخیر علی کریمی واکنش نشان داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - نادر دست‌نشان، سرمربی جدید تیم فوتبال سپیدرود رشت به اظهارات اخیر علی کریمی واکنش نشان داد.

به گزارش وب سایت نود، نادر دست‌نشان در حالی روز پنجشنبه به‌عنوان سرمربی جدید سپیدرود رشت معرفی شد که علی کریمی برای فصل آینده هم با این تیم قرارداد دارد. کریمی به مسئولان باشگاه گفته است که اگر طلب او و دستیارانش پرداخت نشود، تمرینات سپیدرود را برای فصل جدید لیگ برتر آغاز خواهد کرد و این در حالی است که مالک باشگاه، دست‌نشان را به‌عنوان سرمربی انتخاب کرده است.

نادر دست‌نشان در واکنش به اظهارات اخیر کریمی گفت: واقعیت این است که من تصور می‌کردم کارهای تسویه حساب باشگاه سپیدرود با کریمی انجام شده و جدایی این مربی قطعی است. کریمی فصل گذشته برای سپیدرود زحمات زیادی کشید و اگر برای فصل آینده هم با این باشگاه قرارداد دارد، می‌تواند در این زمینه اقدام کند. من هرگز به خودم اجازه نمی‌دهم که برای همکارم مشکلی ایجاد کنم.

وی در مورد اینکه با این شرایط چه تصمیمی خواهد گرفت، تأکید کرد: اگر کریمی همکاری‌اش را با باشگاه ادامه داد که دیگر مسئله‌ای باقی نمی‌ماند، اگر هم این همکاری به پایان رسید آن وقت می‌توانم در سپیدرود مربیگری کنم. از هواداران سپیدرود و کریمی عذرخواهی می‌کنم و بهتر است که در مورد قرارداد کریمی و تسویه حساب با کادر فنی سال گذشته، همه چیز به صورت رسمی مشخص شود.

 

2051

نظرات کاربران
قرمز بی افتخار
نادر خان مربی خوبی هست شکی نیست ولی یه سری مربی ها به درد لیگ برتر نميخورن نادر خان تو لیگ یک بیشتر کارایی داره و میتونه هر تیمی رو لیگ برتری کنه لطفأ سپيدرود رو دوباره با ندونم کاری به لیگ یک نفرستید یه مربی خوب بیارید که در حد لیگ برتر باشه و رو فوتبال روز دنیا تکیه کنه نه اینکه فقط بخواد آخر فصل تو لیگ بمونه. به امید روزی که تمام لیگ برتر پر بشه از تيمهايه با ریشه و طرفدار. ملوان و فجر و برق و مس و ابومسلم جاشون خالی هست.
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۰:۲۹
پاسخ
14
14
سپیدرود رود بزرگ گیلان
یاد ژوزه پرتغالی افتادم در حالیکه سرمربی پرسپولیس بود آقای رویانیان درخشان رو بعنوان سرمربی جدید انتخاب کرد و در نتیجه سال 1396 تسویه حساب با ژوزه کابوس تیم مدیرتی وقت پرسپولیس شد!!! چرا راحت از آقای کریمی تقدیر و خداحافظی نمی کنند!؟ چرا گره ای که با دست باز میشه میخوان با دندون باز کنند!!!؟؟
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۴:۰۹
پاسخ
5
68
محمد هادی
کلاً نادر دستنشان مربی دوست داشتنی و با فرهنگیه ضمن اینکه به مدیر عامل های محترم هم توصیه میکنم با علی کریمی فقط یکساله قرارداد ببندند چون نمی تونن شرایط و امکانات حرفه ای براش محیا کنن و با هم به مشکل بر میخورن.
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۹:۳۹
پاسخ
6
85
متخصص!!!
احسنت./.
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۴:۵۳
پاسخ
2
94
siavash
من هم علی اقا کریمی که اسطوره فوتبالمون هست رو خیلی دوست دارم هم اقای دست نشان که واسه تیمای شمالی خیلی زحمت کشیدن رو ولی خواهشا به قول علی اقا کریمی که این مدیرای غیر فوتبالی رو نیارین مگه کم ضرر کردیم؟نمونش تاج و کفاشیان!من دیگه صحبتی ندارم
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۳:۱۳
پاسخ
9
89
مجید تقویان
این یعنی شعور و فرهنگ
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۸:۰۹
پاسخ
1
137