واکنش دل پیرو به پیوستن رونالدو به یوونتوس

واکنش دل پیرو به پیوستن رونالدو به یوونتوس

9163
14:11
20 تیر 1397
اسطوره یوونتوس به پیوستن کریستیانو رونالدو به این تیم واکنش نشان داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - اسطوره یوونتوس به پیوستن کریستیانو رونالدو به این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش وبسایت نود، الساندرو دل پیرو در واکنش به پیوستن کریستیانو رونالدو به یوونتوس با مبلغ ۱۰۰ میلیون یورو عنوان کرده این انتقال باعث پیشرفت فوتبال ایتالیا خواهد شد.

دل پیرو به اسکای ایتالیا گفته:

یوونتوس نه تنها می خواهد قهرمان اروپا شود بلکه می خواهد جایگاهی مشابه بهترین تیم دنیا داشته باشد. لیگ ایتالیا از سال ۲۰۰۶ مشکل داشته اما ورود رونالدو قطعا باعث افزایش شهرت سری آ و پرطرفدار شدن این لیگ می شود.

رونالدو در هر شرایطی می تواند گل بزند و میل به پیروزی اش قطعا به یووه کمک خواهد کرد. اراده رونالدو در کنار توانایی هایش فردی اش به او کمک کرده تا بهترین شود. 

ورود رونالدو نه تنها به یوونتوس و شهر تورین بلکه به کل ایتالیا و فوتبال این کشور کمک خواهد کرد. سطح فنی لیگ با ورود رونالدو بالاتر خواهد رفت. 

 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
فرزان
عشق است آلکس هیشکی مث خودت نمیشه برا یوونتوس بعدازآلکس فقط کریس و دیبالا رودوسداشتم که هردوشون الان تو یوونتوس حضور دارن امیدوارم همیشه تواروپا یوونتوس ومنچستر قدرتمند ظاهربشن ولیگ ایتالیا هم مثل گذشته تبدیل به بهترین لیگ اروپابشه باسپاس ازادمین گرامیalex del piero10 c
۲۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۴:۱۲
پاسخ
2
19
حامد مسی
تیم دومم یووه بود ولی الان امیدوارم هیچ قهرمانی بدست نیارن. کاش دیبالا بیاد بارسا
۲۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۸:۰۱
پاسخ
30
4
ایمون زاید
ورود رونالدو نه تنها به یوونتوس و شهر تورین بلکه به کل ایتالیا و فوتبال این کشور کمک خواهد کرد. سطح فنی لیگ با ورود رونالدو بالاتر خواهد رفت. این جمله ی سلطان دل پیرو رو باید از طلا نوشت من معتقدم یوونتوس فقط با فروش پیراهن رونالدو میتونه 3 برابر پولی که هزینه کرده دربیاره
۲۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۷:۳۴
پاسخ
15
85
دهقان
کاش بوفون هم نمیرفت عشقم اهبر دلپیرو
۲۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۱:۴۱
پاسخ
5
70
Goldman548
بهتره اسطوره زندگیم تویی دلپیرو. پوسترت همیشه تو اتاقم بود
۲۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۶:۳۳
پاسخ
6
68