واکنش زرینچه به خبر جدایی‌اش از استقلال

واکنش زرینچه به خبر جدایی‌اش از استقلال

3540
12:20
08 آبان 1398
جواد زرینچه به شایعه جدایی‌اش از استقلال واکنش نشان داد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، جواد زرینچه، درباره شایعه جدایی‌اش از استقلال اظهار داشت: من در خدمت تیم هستم و با قدرت کارم را در استقلال انجام می‌دهم. بحث ناراحتی و مسائل دیگر درست نیست.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود بدهی باعث عدم تمرین استقلال در مجموعه انقلاب و تهرانسر بوده است، گفت: بدهی از گذشته بوده و مجموعه باشگاه تلاش می‌کند بدهی‌ها را بدهد. بدهی‌ها به خود بازیکنان نیز هست، اما همه همکاری لازم را انجام می‌دهند. با مجموعه نفت تهرانسر صحبت کرده‌ایم و قرار است تمرین امروز ساعت 15:30 در این مجموعه برگزار شود.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در واکنش به اظهارات گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس گفت: من در این باره کوتاه حرف زدم و باشگاه هم واکنش نشان داده و دیگر نمی‌خواهم صحبتی انجام دهم.

2051

نظرات کاربران
محسن
آفرین به زرینچه ودیگر مسئولان استقلال که مثل پرسپولیس هوچی نیستن فقط در موردتیم خودشون حرف میزنن
۰۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۴:۰۷
پاسخ
7
65
ساسان
اینا چرا همشون دوست دارن با قدرت ادامه بدن؟ وزنه برداریه؟
۰۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۱:۳۳
پاسخ
14
32
محمد
مگه قدرت فقط مخصوص برای وزنه بردار یه فوتبال قدرت نمیخاد
۰۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۵:۴۹
3
29
حسینی
توی تعطیلات نوروز تیم پراز ستاره زمین تمرین نداشت و فرشید باقری بعداز دربی اومد واقعیت را به زبان آورد و جالب اینجاست باشگاه دراوج آمادگی فرشید اون رو از تمرین وبازی دراستقلال محروم کرد ودقیقا دربازی با پدیده از محل نبود فرشید تیم ضربه خورد وقهرمانی از دست رفت جناب زرینچه خیلی باشخصیت هستید ولی بپذیرید اینکاره نیستید به نظرم دانش فنی شما به درد تیم های پایه استقلال میخورد ولی کاریزما وشخصیت سرپرستی باشگاه بزرگ استقلال را ندارید لطفا به همراه فتحی تشریف ببرید عزت مستدام
۰۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۸:۴۲
پاسخ
5
44
۶
مرسی از نظرت و اینک اینارو ب زمینو زمانو پرسپولیس نسبت ندادی
۰۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۳:۲۸
11
20
محسن
هیچ وقت یادم نمیره چطور از پشت خنجر زدی به ناصر خان...و هیچ وقت یادم نمیره چطور فرهاد مجیدی واسه ناصر خان گریه میکرد آخر بازی و ناصر خان دلداریش میداد...
۰۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۵:۵۸
پاسخ
9
44