واکنش سازمان لیگ به تعویق بازی استقلال - الکویت

واکنش سازمان لیگ به تعویق بازی استقلال - الکویت

3255
10:48
27 دی 1398
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ به خبر تعویق بازی استقلال ایران و الکویت کویت در آسیا واکنش نشان داد و درباره احتمال ناتمام ماندن لیگ برتر هم گفت: هر امکانی وجود دارد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایلنا، رسانه‌های کویتی و عربی زبان اعلام کرده‌اند که دیدار استقلال ایران و الکویت کویت در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به تعویق افتاده و به جای سه شنبه یکم بهمن، شنبه پنجم بهمن برگزار خواهد شد. روزنامه الانبا کویت هم اعلام کرده خاطر شرایط ایران، این مسابقه احتمالاً به میزبانی قطر برگزار می‌شود.

این در حالی است که تعویق بازی استقلال برنامه‌های فشرده لیگ برتر ایران را هم تحت تأثیر قرار می‌دهد و پیش بینی‌های سازمان لیگ برای برگزاری بازی‌های معوقه و در نظر گرفتن اردوهای تیم ملی را بر هم خواهد زد.

سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در خصوص تعویق بازی استقلال و الکویت گفت: هنوز که چیزی به ما ابلاغ نشده است. اگر این موضوع به ما ابلاغ شود، آن‌را لحاظ خواهیم کرد.

مهدی درباره فشرده‌تر شدن برنامه‌های سازمان لیگ در صورت تعویق بازی استقلال در آسیا تاکید کرد: فعلاً هر اتفاقی که در ۱۰ سال گذشته نیفتاده بود، برای ما رخ می‌دهد. باید ابتدا شرایط را ببینیم و لحاظ کنیم.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در پایان درباره احتمال ناتمام ماندن مسابقات لیگ به دلیل فشردگی مسابقات از یک سو و برنامه و اردوهای تیم ملی در سال ۱۳۹۹ گفت: هر امکانی وجود دارد.

4416

نظرات کاربران
پرسپولیسیم تا ابد
واقعا یسری افراد فقط نشستن نظریه میدن بدون در نظر گرفتن مشکلات برنامه ریزی. همه تیم ها میگن ما هرجور خودمون دوس داریم بازی کنیم، مشکلات آلودگی، اردوی تیم ملی، آشفتگی بازی های آسیایی، برنامه های تیم امید که ناکام موند، اعمال نفوذهای سیاسی برای تیم های خاص و... بعد توقع داریم مثل لیگ انگلیس دقیق برنامه بریزن اونم تو ایران. انصاف خوب چیزیه، در اولین مرحله دوتیم از لیگ کم کنن فوتبال ما داره آماتور میشه حداقل سرعتش رو کم کنن.
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۵:۵۲
پاسخ
2
22
آبی ابدی
مسئول بی لیاقت.. استعفا استعفا..نوع جواب دادنش عین خیانته
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۵:۳۶
پاسخ
0
24
کوهمره جروق
ما یه فدراسیون نا کارآمد داریم که بلد نیست از حق ایران دفاع کنه.من خودم پرسپولیسیم ولی اینجا بحث ایران هست.باید در این فوتبال گل گرفت.مثلا در آسیا کرسی داریم.این کرسی فرمالیته و نمایشی هست
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۸:۲۴
پاسخ
2
79
آبی آبی آبی
شما که از خداتونه...با این شرایط فوتبال .شما فکر کن بعد از حذف احتمالی استقلال ( که با این شرایط قابل پیش بینی ست ) چه اتفاقی در استادیوم می افتد .شرایط تیم ملی ( حضور خانمها ) و پرسپولیس و شهرخودرو هم جالب نیست. سپاهان و قلعه نویی هم امتحان پس داده اند . پس بهتر برای اینها که میزبان نباشن
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۳:۴۴
پاسخ
11
47
لر
ان شاالله که تیم استقلال صعود بکند ... خدا بزرگه
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۵:۵۰
1
12
جلیل
یعنی کسی نیست از حق تیمهامون تو آسیا دفاع کنه ؟!!!!!!!!!!
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۹:۱۶
پاسخ
3
62
MOHSEN
چون استقلاله راحت مدیران فوتبالی ما میذارن حقش ضایع بشه
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۷:۴۹
پاسخ
33
40
ستارگان سرخ ایران
حداقل اگه بحث میزبانی رو نمی تونید درست کنید از لیگ قهرمانان آسیا کنار بکشید بیش پنجاه درصد درآمد afcاز حضور هواداران ما در استادیوم هاست. خودشون وقتی کار دستشون اومد چه اشتباهی کردن خودشون به ما التماس می کنن که برگردیم! تورو جون اون خدایی که می پرستید جلوی سعودی ها و.... تن به ذلت ندید!
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۲:۰۲
پاسخ
8
66