واکنش سرمربی تیم ملی فوتسال به صحبت‌های مهدی جاوید

واکنش سرمربی تیم ملی فوتسال به صحبت‌های مهدی جاوید

2811
19:11
19 اسفند 1396
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران به صحبت‌های مهدی جاوید واکنش نشان داد و گفت: دوست ندارم پشت سر بازیکنانم حرف بزنم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی فوتسال ایران به صحبت‌های مهدی جاوید واکنش نشان داد و گفت: دوست ندارم پشت سر بازیکنانم حرف بزنم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، مهدی جاوید در مصاحبه‌ای از مهندسی بودن بعضی اتفاقات فوتسال خبر داد و همچنین اعلام کرد که از اظهارات سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال ناراحت است. جاوید گفته بود بیشترین گل را زده است اما طبق صحبت‌های ناظم الشریعه دیده نشده است.

ناظم الشریعه گفت: خود آدم ها تصمیم می گیرند که چه برداشتی از صحبتها داشته باشند. من همیشه سعی کرده ام بهترین و صحیح ترین کار را انجام بدهم. به همه احترام می گذارم و دوست ندارم پشت سر بازیکنم حرف بزنم.

وی ادامه داد: اگر کسی به من اعتقاد نداشته باشد، نمی توانم او را وادار کنم به من معتقد شود. به هر حال هر فردی خودش تصمیم می گیرد که چطور برخورد و از صحبتهای دیگران برداشت کند. بیش از این نمی خواهم حرفی بزنم.

سرمربی تیم ملی فوتسال در ادامه صحبتهایش در خصوص برنامه های آماده سازی این تیم، گفت: حضور در تورنمنت کویت که منتفی شد. ما هم اردوی آماده سازی تیم ملی را به احتمال زیاد از اواخر فروردین ماه و با حضور بازیکنان جوان استارت می زنیم و چند بازی تدارکاتی هم در طول سال ۹۷ پیش بینی کرده ایم.

ناظم الشریعه در خصوص انتخابش به عنوان برترین مربی سال تحت عنوان Top 10  گفت: وزارت ورزش با همکاری دانشگاه شهید رجایی این مراسم را برای انتخاب بهترین های چند رشته از جمله فوتبال و فوتسال برگزار کردند و لطفشان هم شامل حال من شد. اینکه کارهای آدم دیده می شود، مههم است ولی مهمتر از آن این است که فوتسال دیده می شود و به قول معروف «پرچمش همیشه بالاست». هر اتفاق خوبی که می افتد به نفع فوتسال است.

 

2081

 

نظرات کاربران