واکنش سرپرست استقلال به شایعه کناره‌گیری از لیگ قهرمانان آسیا

واکنش سرپرست استقلال به شایعه کناره‌گیری از لیگ قهرمانان آسیا

2355
15:15
01 بهمن 1398
سرپرست تیم فوتبال استقلال نسبت به شایعه کناره‌گیری این تیم از مسابقات لیک قهرمانان آسیا واکنش نشان داد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس،  مسئوولان باشگاه استقلال مثل دیگر باشگاه‌های ایرانی منتظر پاسخ نهایی ای‌اف‌سی برای برگزاری لیگ قهرمانان آسیا هستند. از آنجایی که روز گذشته چهار باشگاه ایرانی تصمیم گرفتند از تیم‌های حریف فقط در ایران میزبانی کنند، منتظر مانده اند تا پاسخ نهایی را از کمیته مسابقات دریافت کنند. 

در این راستا امروز اخباری پیرامون عدم تهیه بلیط توسط مسؤولان باشگاه استقلال برای سفر به قطر مطرح شد که همین موضوع به منزله کناره‌گیری از مسابقات عنوان شده است. 

در این زمینه با سعید رمضانی سرپرست استقلال تماس گرفتیم که وی در واکنش به این موضوع گفت: ما منتظر هستیم تا فدراسیون فوتبال تصمیم نهایی را اعلام کند و هنوز هم چیزی به ما ابلاغ نشده است. روز گذشته تصمیم‌گیری بر این شد که مااز هیچ‌کدام از تیم‌ها به جز ایران، در کشور دیگری میزبانی نکنیم. تا این لحظه موضع ما همین است و بقیه مسائل به تصمیم مسؤولان بستگی دارد. 

1051

نظرات کاربران
مازنی
هم تیم استقلال و هم تیم شهرخورو باید تو پلی آف بازی کنند تو هر جایی که برایشان تعیین میشه و ان شاالله صعود کنند ...
۰۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۸:۳۸
پاسخ
5
17
هوادارسرخ
ظاهرا بدتم نمیاد برین توی یک کشور دیگه بازی کنید!!! منتظر جواب فدراسیونی!!!! فدراسیون میخاد ببینه جواب شما چیه؟؟؟ موندم اینو چطور سرپرست کردن.
۰۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۹:۲۳
پاسخ
42
12
ALI.
ببخشید اگه استقلال نره اونوقت کلا حذف میشه. ولی شما هنوز وقت دارید استقلال دو سال محروم میشه. به نظر من مسولین استقلال این اشتباه را نکنند. ما بعدا نمیبخشیم.
۰۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۲:۲۴
4
29