واکنش غیر مستقیم وزیر ورزش به حضور مایلی کهن در زندان

واکنش غیر مستقیم وزیر ورزش به حضور مایلی کهن در زندان

6796
00:05
22 آبان 1393
وبسایت رسمی برنامه نود - دکتر محمود گودرزی گفت: متاسفانه در 8 سال گذشته گوش مردم از شنیدن مطالب ناروا، بی اخلاقی ها و حرمت شکنی ها پر شده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - دکتر محمود گودرزی گفت: متاسفانه در 8 سال گذشته گوش مردم از شنیدن مطالب ناروا، بی اخلاقی ها و حرمت شکنی ها پر شده است.

به گزارش وبسایت نود ، دکتر محمود گودرزی بعد از ظهر امروز با حضور در بیستمین دوره نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها با اشاره به نارسایی های اخلاقی و فرهنگی در ورزش گفت : امیدوارم هرچه زودتر این دمل های چرکی که در حوزه اخلاق و فرهنگ سرباز کرده است مداوا شودوزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه مدینه فاضله فرهنگی هم آرمانی و هم موضوعی بسیار مفصل است افزود : برای رسیدن به این جایگاه باید یک سری آموزه های دینی و اخلاقی را سرلوحه امور خود قرار دهیم .

وی در ادامه با بیان بیت « بهشت آنجاست که آزاری نباشد / کسی را با کسی کاری نباشد»،  گفت: چندان به این شعر نمی توان استناد کردچرا که ما باید جامعه پویا و منتقد داشته باشیم و مدینه فاضله در حوزه فرهنگ یعنی فضا برای اندیشه کردن ، صحبت کردن ، نقد کردن و نقد شنیدن وجود داشته باشد که این موضوع در حوزه ورزش نیز مصداق پیدا می کند .

دکتر محمود گودرزی ادامه داد : متاسفانه در 8 سال گذشته گوش مردم از شنیدن مطالب ناروا، بی اخلاقی ها و حرمت شکنی ها پر شده است و این موضوع باید با دقت بسیار مورد بررسی قرار بگیرد .

وزیر ورزش و جوانان در ادامه افزود : وقتی که ارزش ها کم رنگ می شود حرمت شکنی ها جا باز و شاگرد در برابر استاد خود قد علم می کند ولو اینکه استاد مقصر باشد .

او ادامه داد : این سیستم تهمت زدن به خاطر پول و شهرت و منزلت اجتماعی است که امیدوارم در این چند مدت، که در خدمت ورزش هستیم این مساله را کم رنگ کنیم .

دکتر محمود گودرزی تاکید کرد : باید دمله های چرکی که در حوزه اخلاق و فرهنگ ورزش سرباز کرده مداوا شود هر چند درمان آن نیازمند زمان و وقت بسیار است .

او در پایان ابراز امیدواری کرد مسیر ورزش هرچه زودتر اصلاح و قطارآن در ریل واقعی به پیش برود .

 

کد/2020

نظرات کاربران
nic
میری زندان درست میشی.
۲۲ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۴:۳۳
پاسخ
1
15