واکنش مالک باشگاه ملوان به شایعه انصراف قلعه‌نویی از حضور در انزلی

واکنش مالک باشگاه ملوان به شایعه انصراف قلعه‌نویی از حضور در انزلی

6191
13:26
29 تیر 1394
مالک باشگاه باشگاه ملوان تاکید کرد که برخی‌ها به دنبال مسموم کردن جو در شهر انزلی و تیم ملوان هستند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مالک باشگاه باشگاه ملوان تاکید کرد که برخی‌ها به دنبال مسموم کردن جو در شهر انزلی و تیم ملوان هستند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، داریوش بهشتی در مورد وضعیت تمدید قرارداد بازیکنان ملوان اظهار داشت: مشکلی در این زمینه وجود ندارد و امروز بازیکنانی چون مازیار زارع‌، محمد آبشک، سیدجلال رافخایی و دو بازیکن دیگر قراردادشان را با ملوان تمدید می‌کنند. فردا نیز چند بازیکن دیگر که با آنها صحبت شده قراردادشان را تمدید خواهند کرد.

وی در مورد اینکه تنها یک روز به پایان نقل و انتقالات باقی مانده و وضعیت ملوان چه خواهد شد گفت: همه تیم‌ها شرایط مشابه ملوان را دارند و ما دنبال این هستیم که ظرف امروز و فردا قرارداد بازیکنان را نهایی کنیم.

مالک باشگاه ملوان در خصوص اینکه گفته می‌شود امیر قلعه‌نویی به دلیل نامشخص بودن وضعیت ملوان از حضور در این تیم انصراف داده است، عنوان کرد: چنین چیزی صحت ندارد و متاسفانه برخی‌ها به دنبال ایجاد جو مسموم در ملوان هستند. این آقایان به دنبال این هستند که با نام قلعه‌نویی، ملوان را خراب کنند. آنها به دنبال حاشیه هستند اما ما دنبال حاشیه نیستیم.

بهشتی گفت: بازیکنان ملوان امروز برای تست پزشکی در تهران حضور دارند و قلعه‌نویی نیز به‌زودی به انزلی خواهد آمد. مطمئن باشید مشکلی برای حضور قلعه‌نویی وجود ندارد و او با قدرت کارش را انجام می‌دهد.

 

 

2051

نظرات کاربران
حمید تابناک
امسال ملوان میره دسته 1
۲۹ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۰۱:۲۲
پاسخ
16
7
Bahram
مگه پرسپولیسه؟
۳۰ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۴۴:۲۶
1
2