واکنش مدیرعامل سایپا به حضور احتمالی دایی در تیم ملی

واکنش مدیرعامل سایپا به حضور احتمالی دایی در تیم ملی

2795
12:17
24 بهمن 1397
مدیرعامل باشگاه سایپا نسبت به شایعات حضور سرمربی تیمش در تیم ملی واکنش نشان داد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، رضا درویش در گفت‌وگو با ایسنا درباره پیروزی سایپا برابر مینروا پنجاب هند اظهار کرد: بازی خوبی انجام دادیم و با توجه به تدابیری که آقای دایی اندیشیده بودند توانستیم با یک برد پر گل حریف هندی را شکست بدهیم و به مرحله بعد صعود کنیم.

او درباره دیدار هفته آینده تیمش برابر الریان قطر هم گفت: الریان تیم بسیار قدرتمندی است و کاری سختی مقابل آن‌ها داریم. همه می‌دانیم قطری‌ها چه سرمایه‌گذاری برای تیم‌های باشگاهی خود انجام داده‌اند اما ما  هم به جوانان خود و هنر سرمربی تیم‌مان یعنی علی دایی ایمان داریم و با تمام توان به مصاف الریان می‌رویم تا نماینده شایسته‌ای برای ایران باشیم. بعد از پیروزی برابر تیم هندی برنامه‌ریزی خوبی انجام شده تا بتوانیم با اتکا به انگیزه بالای بازیکنان جوان‌مان و همین‌طور تجربه سایر بازیکنان و دانش کادر فنی برابر تیم الریان به پیروزی برسیم و به مرحله گروهی صعود کنیم.

مدیرعامل باشگاه سایپا درباره صحبت‌های علی دایی که عنوان کرده بود باشگاه نتوانسته نفرات مد نظرش را جذب کند هم گفت: متاسفانه بوجه ما بسیار محدود است و به همین خاطر نتوانستیم به طور کامل خواسته‌های کادر فنی را اجرا کنیم. به طور مثال یک بازیکن خارجی بود که می‌خواسیتم جذب کنیم و او حتی به خاطر علی دایی حاضر بود ۱۰۰هزار دلار کم‌تر از سایر پیشنهاداتش بگیرد که باز هم ما نتوانستیم مبلغ مورد درخواست او را تامین کنیم. البته درست  است که ما  مشکل مالی داریم اما در مقابل علی دایی را داریم که نقش مهمی در موفقیت ما دارد.

او هم‌چنین درباره احتمال حضور علی دایی در تیم ملی به عنوان سرمربی هم گفت: علی دایی با سایپا قراداد دارد و فرد بسیار متعهدی هم هستند بنابراین قطعا تا پایان فصل سرمربی سایپا خواهند بود.

درویش در پایان در پاسخ به این سوال که آیا از درآمدهای تبلیغات محیطی سازمان لیگ، مبلغی به باشگاه سایپا پرداخت شده است یا خیر؟ گفت: هنوز که مبلغی به ما پرداخت نشده است. از سال قبل هم پولی نگرفته‌ایم. البته شخصا پیگیر هستم تا بتوانیم درآمدهای خودمان از تبلیغات محیطی را وصول کنیم.

2051

نظرات کاربران
وریا
عاشق علی دایی هستم سنبل غیرت و شرافت و مردانگی
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۳:۴۷
پاسخ
6
22
رائول
علی دایی بازیکن بزرگی بوده، ولی برای سرمربی گری حتی در حد همون سایپا هم نیست، چه برسه به تیم ملی!!!
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۸:۴۵
پاسخ
21
21
مدیوماه پرسپولیسی
ترا به خدا جلوی این کسانی که دوباره سعی دارن با فضا سازی دایی رو مربی تیم ملی کنن رو بگیرین . همه میدونیم علی دایی هیچ رزومه موفقی در هیچ تیمی نداشته اون فصلی هم که بازیکن مربی سایپا بود عملا قهرمانی سایپا نتیجه کارهای سرمربی قبلی بود که با فشار دایی اخراج شد . تیم ملی کیروش یک دستاورد داشته اون هم خروج از باند بازی بوده با اومدن دایی دوباره باند بازی و بله قربان گویی و اعمال نظر شخصی ایشون در تیم ملی باعث میشه مثل بازی عربستان در آزادی جلوی کشورهای خلیج آبرومون بره
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۱:۳۸
پاسخ
14
20
قهرمان اسیا ایران
علی دایی قابل احترامه،،، ولی تجربه را تجربه کردن خطاست،،، در ضمن علی دایی همچین تیمهاش قشنگ بازی نمیکنن ک بیاد مربی تیم ملی بشه.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۳:۱۱
پاسخ
9
21
پرسپولیس محبوب دلها
انتخاب مربی ایرانی برای تیم ملی برگشت به عقب اونم دایی که یکی از بدترین مربیان تیم ملی بود
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۵:۰۴
پاسخ
11
18
کامیار
دایی؟؟ ضعیفترین تیم ملی تاریخ ضعیفترین پرسپولیس تاریخ
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۲:۲۶
پاسخ
10
18