واکنش منتقمی به حضورش در باشگاه پرسپولیس به‌جای طاهری

واکنش منتقمی به حضورش در باشگاه پرسپولیس به‌جای طاهری

5905
16:25
14 آبان 1396
سرپرست پیشین باشگاه پرسپولیس به شایعات حضور دوباره‌اش در این باشگاه واکنش نشان داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست پیشین باشگاه پرسپولیس به شایعات حضور دوباره‌اش در این باشگاه واکنش نشان داد.

 

به گزارش وب سایت نود، علی‌اکبر طاهری یک روز قبل از سفر امروز (یکشنبه) خود به کربلای معلی کارمندان باشگاه پرسپولیس را جمع کرده و ضمن حلالیت طلبیدن از آنها اعلام کرد دوره مدیریتش در این باشگاه به پایان رسیده و به نوعی با همه آنها خداحافظی کرد. این در شرایطی است که اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس می‌گویند طاهری در جلسات اخیر هیئت مدیره این باشگاه صحبتی از خداحافظی نکرده است.

با مطرح شدن دوباره بحث رفتن طاهری از باشگاه پرسپولیس که حداقل در یک سال اخیر چند بار اتفاق افتاده و او هر بار با حمایت وزارت ورزش به کارش ادامه داده است، این بار از بهروز منتقمی به عنوان گزینه مدنظر وزارت ورزش برای جانشینی طاهری نام برده می‌شود مسئله‌ای که خود او آن را تایید نمی‌کند.

منتقمی در این باره گفت: اینکه هر بار بعد از مطرح شدن این مسائل از من به عنوان گزینه مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس نام برده می‌شود نظر لطف شما دوستان رسانه‌ای است اما واقعیت این است که تا الان هیچ صحبتی با من در مورد بازگشت به پرسپولیس نشده، ضمن اینکه بنده سخت درگیر اتمام درسم در مقطع دکترا هستم.

 

2051

نظرات کاربران
عادل
واقعا باشگاه داری تو مملکت ما رو با اروپا مقایسه کنید،هر شیش ماه هر یکی دوسال ی مدیر میره میاد،فقط عقب گرد میکنیم فک کنم اگه روزی فوتبالمون اروپایی بشه اونا دارن تو ماه بازی میکنن
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۵:۱۸
پاسخ
0
21
مهران
پرسپولیسی ها وقتشه همه با هم یه حرکتی بکنیم حتی اگر شده مجازی هم باشه کافیه . الان اگر رفتن طاهری واقعی باشه دیگه هر کسی مورد قبول هوادارا نیست با مدیریتی که طاهری نشون داد هواداران پرسپولیس اجازه حضور امثال مدیرای عشق دوربین و معروف شدن رو در باشگاه نمیدن به نظر من الان تنها کسی که هم مقبول هوادارا باشه و هم کادر فنی تیم به مشکل نخوره و هم تجربه وداشته باشه و هم کارنامه و..... خیلی شزایط دیگه فقط محمد دادکانه . برانکو باید بمونه و قبلا هم چند بار اعلام کرده که طاهری بره ما هم میریم برانکو چند سالی که تیم ملی کار کرد با دادکان رابطه خوبی داشت . نکته بعدی سوابق مدیریتی و فوتبالی درخشانی که دادکان داره یکی از معدود گزینه هایی که وجود داره هم بازیکن پرسپولیس بوده و هم سابقه مدیریتی درخشانی داره . نکته بعدی سابقه مدیریت فوتبالی داداکان هست دوران ریاست دادکان تو فدراسیون فوتبال یکی از یهترین ها بعد از انقلاب بوده روابط بین المللی خیلی خوب حس نشدن مشکلات مالی و موفقیت تیمهای ملی . ایکاش وزارت ورزش الان فقط دنبال افراد لایق باشه اگر دادکان رو میخوایم باید یجوری صدامونو به گوش وزارت برسونیم
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۲:۴۶
پاسخ
3
69
اهواز سرخ
فقط دکترطاهری
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۷:۱۱
پاسخ
4
58
امید
اگه قراره طاهری بره فقط دکتر دادکان.
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۰:۲۶
پاسخ
5
57