واکنش هاینکس به شایعات در مورد پیوستن لواندوفسکی به رئال مادرید

واکنش هاینکس به شایعات در مورد پیوستن لواندوفسکی به رئال مادرید

16251
23:34
11 اسفند 1396
سرمربی بایرن مونیخ به شایعات در مورد آینده ستاره لهستانی تیمش واکنش نشان داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی بایرن مونیخ به شایعات در مورد آینده ستاره لهستانی تیمش واکنش نشان داد.

به گزارش وبسایت نود، یوپ هاینکس در نشست خبری امروز خودش در واکنش به افزایش شایعات در مورد پیوستن روبرت لواندوفسکی به رئال مادرید از این بازیکن خواسته روی بازی های تیمش تمرکز کند. 

هاینکس به نقل از ESPN گفته:

اگر من بازیکن بودم حتما همیشه بایرن مونیخ را انتخاب می کردم. بایرن باشگاه خاصی در اروپا است و کسانی که به سطح اول فوتبال رسیدند می توانند برای این تیم بازی کنند. چیزی درباره جدایی لواندوفسکی نمی دانم. این ها همه شایعه هستند. توصیه من به او این است که روی بایرن تمرکز کند. او نه تنها گل های زیادی می زند بلکه یکی از بهترین مهاجمان دنیا است. برای موفقیت در لیگ قهرمانان به لواندوفسکی آماده نیاز داریم. در مورد درگیری او با هوملس در تمرین هم باید بگویم این مسئله لزوما اتفاق بدی نیست. گاهی اوقات این تنش ها باعث واکنش مثبت بازیکنان در زمین می شود. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
CR 6+4 FCP
خدایا لواندوفسکی را از سر بهترین تیم جهان(رئال مادرید)دور کن.
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۷:۲۸
پاسخ
11
3
رئالی
فقط هری کین یا محمد صلاح.لوا دیگه سنش بالاست بقیه هم در حد و اندازه رئال نیستن
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۶:۳۸
پاسخ
4
8
یه کسی
این سنش بالاس فک نکنم رئال اینو بخاد. هرچند کلا رئال تیم آماده خوریه ولی شاید دنبال گزینه های جوون تری باشه. به نظرم رئال تیم کاملیه اضافه کردن ستاره به نیمکت خود یه خود تنش ایجاد میکنه و سر در گمی و بازیکنا رو به جدایی ترغیب میکنه. مثلا الان بارسا نصف رئال ستاره نداره و دراین سالیان اخیر نداشته،اما در همین ده سال اخیر شیش هفت بار لالیگا رو برده.و دلیلش ستاره اندوزی نیست...جذب باریکن بر حسب نیازه. اینم بگم لواندوفسکی همچین مال دندون گیریم نیست،شبیه رونالدوعه،میره وامیسته تو شیش قدم،توپو بزنه تو گل. البته منکر جای گیری های فوق العادش نمیشم. به نظرم بهترینcfجهان لوییزیتو عه با اختلاف...
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۴:۵۱
پاسخ
23
3
Hala Madrid
بارسلونا نصف رئال هم ستاره نداره؟ واس همین پرخرج ترین تیم امسال بودین؟ رئال آماده خوره؟ ایسکو، آسنسیو، مودریچ، واران، راموس، ناواس، کارواخال، مارسلو، کاسمیرو، ناچو، وازکز، تئو، کواچیچ و ... قبل از رئال در سطح اول جهان بازی میکردن؟ آماده خور تیمیه که ۱۳۰ میلیون به دمبله ای میده که کلا یه فصله بازیکن شده! سوارز وکوتینیو قبل از اومدن به بارسلونا هم در سطح اول دنیا بودن؛ به این میگن آماده خوری! همون رونالدویی که میره تو شیش قدم وامیسته دوساله نذاشته مسی رنگ افتخار فردی ببینه!
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۱:۴۰
8
10
Hala Madrid
لواندوفسکی آخرای فوتبالشه هری کین تازه اول فوتبالشه و فقط اون میتونه خط حمله رئال رو تا چند سال تامین کنه
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۱:۴۷
پاسخ
12
10
استقلال نه قهرمان قاره اسیا شده نه ای اف سی قانون ستاره داره
یک زمانی 8 و مغر متفکر این تیم ی ایر انی به نام اقای علی کریمی بود افسوس اقای کریمی پیشنهاد 6 میلیون دلاری قطری باعث اشتباهش شد و سال سوم در این باشگاه تمدید نکرد چه بسا اگر میکرد زندگی ورزشی اقای کریمی خیلی متفاوت تر از الان بود !! هاینکس "کسانی که به سطح اول فوتبال رسیدند می توانند برای این تیم بازی کنند"
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۸:۱۱
پاسخ
13
16
حسین اوون
لوا تو همون بایرن بمون و پادشاهی کن..مادرید به اسطورهای خودشون هم رحم نمیکنه..فینال امسال بایرن و بارسا...اگه به هم نخورن
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۵۵:۵۸
پاسخ
13
22
Hala Madrid
مطمئنی بعد از ۲ سال حذف تو یک چهارم، این دفعه صعود میکنید؟
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۴:۲۵
11
12
great traxtur
اشکال نداره باتوشواایی رو از دورتموند به زور میگیریم
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۲۹:۳۶
پاسخ
65
26