واکنش گرشاسبی به عدم پرداختی‌ها به بازیکنان و مربیان

واکنش گرشاسبی به عدم پرداختی‌ها به بازیکنان و مربیان

6193
21:06
04 دی 1396
سرپرست باشگاه پرسپولیس نسبت به عدم پرداخت طلب بازیکنان و مربیان این تیم واکنش نشان داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست باشگاه پرسپولیس نسبت به عدم پرداخت طلب بازیکنان و مربیان این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم ، باشگاه پرسپولیس هنوز مطالبات بازیکنان و مربیان این تیم را پرداخت نکرده و این امر موجب شده تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ با این باشگاه به تعویق بیفتند.

حمیدرضا گرشاسبی در مورد اینکه چرا باشگاه پرسپولیس هنوز پرداختی به بازیکنان و مربیان این تیم نداشته است؟ گفت: در این مورد باشگاه در حال اقدام است و بخش کمی از مطالبات اعضای تیم پرداخت شده و در تلاشیم پرداختی بیشتری را به آنها داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که در جلسه هیئت مدیره امروز باشگاه پرسپولیس چه گذشت؟ عنوان کرد: در مورد جلسه امروز هیئت مدیره توضیحات کامل را به صورت یک گزارش در سایت باشگاه خواهیم آورد. در شرایطی فعلی به خاطر خستگی شدید و نداشتن تمرکز ترجیح می‌دهم صحبتی نداشته باشم. به هر حال این‌روز‌ها با پرونده‌های شکایتی زیادی مواجه هستیم. بیش از 70،80 پرونده شکایتی که برخی از آنها مربوط به 15 سال پیش است و باید به تعهدات‌مان در قبال آنها عمل کنیم تا محرومیتی برای باشگاه رخ ندهد.

 

1004

نظرات کاربران
هوادار ارتش سرخ
امیدوارم هرچه زودتر مشکل مالی تیم حل بشه و تیم به اون شادابی قبلی برگرده .کم کم دارم نگران تیم میشم ازیه طرف حاشیه ها از طه طرف بی پوای .انشالا ختم بخیر بشه
۰۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۳:۳۶
پاسخ
0
3
مستاجر خدا
به خدا این حرفم کری نیست واسم خیلی تعجبه استقلال از کجا میاره قبل لیگ 30 درصد پرداخت شده بود 30 درصد یک برابرو نیم پرسپولیس تازه
۰۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۸:۲۹
پاسخ
7
54