وایخو به عنوان اولین خرید رئال مادرید برای فصل آینده، به مادرید بازگشت

وایخو به عنوان اولین خرید رئال مادرید برای فصل آینده، به مادرید بازگشت

5752
03:53
05 اردیبهشت 1396
خسوس وایخو به رئال مادرید برگشته تا برای ریکاوری از مصدومیتی که در طول دوران حضور قرضی در آینتراخت فرانکفورت گریبان گیرش شد، تلاش کند و از فصل 2017/18 در اختیار زیدان خواهد بود.

وبسایت رسمی برنامه نود - خسوس وایخو به رئال مادرید برگشته تا برای ریکاوری از مصدومیتی که در طول دوران حضور قرضی در آینتراخت فرانکفورت گریبان گیرش شد، تلاش کند و از فصل 2017/18 در اختیار زیدان خواهد بود.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، عصر روز یکشنبه وایخو به پایتخت اسپانیا آمد و از نزدیک تماشاگر ال کلاسیکو بود. این مدافع جوان اسپانیایی هفته گذشته در تمرینات تیم آلمانی دچار مصدومیت شد و 6 هفته دور از میادین خواهد بود و رئال مادرید تصمیم گرفت تا به دوران حضور قرضی او در آینتراخت پایان دهد و وایخو دوران نقاهت خود را در کمپ تمرینی مادرید سپری کند.

انتظار می رود که وایخو جانشین په په در ترکیب رئال مادرید شود و مدافع پرتغالی در پایان فصل با اتمام قراردادش از این تیم جدا شود. مدافع ملی پوش تیم ملی زیر 21 ساله های اسپانیا در تیم آینتراخت فرانکفورت 25 بازی انجام داد و به خاطر عملکردی که داشت مورد تحسین بسیاری قرار گرفت و زیدان را متقاعد کرد تا او را در برنامه های خود برای فصل آینده بگنجاند.

1771

نظرات کاربران
سوگند
خدا کنه این مصدومیت براش گرون تموم نشه و جای په په رو بتونه برامون پر کنه
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۳:۴۱
پاسخ
0
16