واینالدوم: لیورپول شایسته کسب یک جام است

واینالدوم: لیورپول شایسته کسب یک جام است

953
12:12
26 اردیبهشت 1398
بعد از ناکامی در لیگ جزیره، حالا قرمزها به دنبال فتح لیگ قهرمانان اروپا هستند.

به گزارش وب‌سایت نود، روز یک شنبه لیورپول علیرغم پیروزی برابر وولوز، نتوانست قهرمان لیگ جزیره شود و در این کورس ناکام ماند تا سیتیزن‌ها برای دومین سال متوالی قهرمان لیگ برتر انگلیس شوند.

به نقل از سایت گل، لیورپول در فینال لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف تاتنهام برود. واینالدوم در خصوص فصلِ لیورپول گفت: "اگر شما به عقب برگردید، متوجه خواهید شد که لیورپول فصل فوق العاده‌ای داشته است. 97 امتیاز و معمولا تیم ها با این امتیاز قهرمان خواهند شد، اما در این فصل، سیتی با یک امتیاز بیشتر قهرمان شد. ناراحت کننده است که ما بدون جام فصل را به پایان برسانیم، زیرا واقعا لایق کسب جام بوده ایم و امیدوارم در مقابل تاتنهام موفق باشیم."

4416

نظرات کاربران
سرخ دل
لیگ برتر انگلیس،فوتبال روی ظالمش رو به لیورپول نشون داد،ولی واقعاً حق لک لک ها امسال یک جام هست،چی بهتر از جام باشگاه‌های اروپا،به امید قهرمانی.
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۹:۴۷
پاسخ
3
12
عشقممم نیمار
ایشالا ک جام لیگ قهرمانان اروپا حقتونه و حتما هم میگیرینش و ب پپ گواردیولا نشون میدید ک بدون ستاره نامی هم میشه قهرمان شد :-P راستی عاقای واینالدوم ..چجوری ۲ گل در فاصله زمانی کم ..ب بارسلونا ردی ؟؟ :-)
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۴:۴۲
پاسخ
8
14
فوتبال پاک
لیورپول بدون ستاره؟؟ خخخخ نخندونمون صلاح و فیرمینو و مانه و فن دایک(بهترین مدافع جهان البته به نظر برخی ها) ستاره نیستن چیه؟؟؟ درمورد اون دو گل هم بگم با تاکتیک مزخرف حلوارده کاری نشد نداره حتی اگه مسی 10 تاهم میزد بازم این حلورده عرضه دفاع از این گل ها رو نداشت و با تاکتیک نابش 11 تا میخورد
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۶:۱۸
9
9
طرفدار تاتنهام
لیورپول تیم قدرتمندیه.... کلوپ یک اتحاد قوی درست کرده
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۰:۰۸
پاسخ
2
19
رائول
لیورپول یورگن کلوپ دوست داشتنی هست، چه با جام و چه بی جام قهرمانی...
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۰:۴۵
پاسخ
5
17
آنفیلدی های وطن
واقعا اگه لیورپول جام نگیره ظلم درحق این تیم میشه با اون بازی‌های خوبش درلیگ قهرمانان ولیگ برتر
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۳:۳۹
پاسخ
4
20
پرسپولیس قلبم
عشق است لیورپول
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۵:۱۰
پاسخ
3
17