وثوق‌احمدی: اگر ثابت شود باشگاهی مدارک نادرست به AFC ارائه داده مسئولیتش با خود آن باشگاه است

وثوق‌احمدی: اگر ثابت شود باشگاهی مدارک نادرست به AFC ارائه داده مسئولیتش با خود آن باشگاه است

2435
09:57
13 دی 1396
رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فوتبال گفت: اگر ثابت شود که باشگاه‌ها بر اساس مستندات نادرست مجوز حضور در آسیا را گرفته‌اند، احتمالش هست تبعات آن گریبان باشگاه‌ها را بگیرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فوتبال گفت: اگر ثابت شود که باشگاه‌ها بر اساس مستندات نادرست مجوز حضور در آسیا را گرفته‌اند، احتمالش هست تبعات آن گریبان باشگاه‌ها را بگیرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، روزبه وثو‌ق‌احمدی، در خصوص اینکه برخی از بازیکنان طلبکار از باشگاه پرسپولیس همچون مسعود همامی از این باشگاه به AFC شکایت کرده و این احتمال وجود دارد که عدم صداقت باشگاه‌های ایرانی در ارائه مستندات و مدارک برای گرفتن مجوز حرفه‌ای وجود دارد یا نه، گفت: این مسائل در حیطه اختیارات کمیته انضباطی AFC است. به هر حال باشگاه‌های ایرانی مدارک خود را به کمیته بدوی داده‌اند و تصمیم‌گیری در این خصوص بر عهده آنهاست.

وی ادامه داد: کمیته بدوی بر اساس مستنداتی که باشگاه‌ها ارائه کردند تصمیم می‌گیرد و اگر خدای ناکرده خلاف این مستندات ثابت شود، مسئولیت آن بر عهده خود باشگاه‌هاست و باید در این شرایط صبر کنند تا کمیته انضباطی AFC درباره آن تصمیم بگیرد.

رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان در پاسخ به این سؤال که در صورتی که خلاف مستندات ارائه شده ثابت شود این احتمال وجود دارد تیمی از لیگ قهرمانان آسیا حذف شود یا خیر، افزود: امیدواریم که چنین اتفاقی رخ ندهد. اما اگر خدای ناکرده مشخص شود مجوز پروانه حرفه‌ای بر اساس مستندات نادرست بوده احتمالش هست، تبعات آن گریبان باشگاه‌ها را بگیرد. به هر حال باشگاه‌ها فرمی امضا کرده‌اند و مسئولیت در این باره بر عهده خودشان است. 

 

2051

نظرات کاربران
پژمان
بازهم شاهكارودسته گلي جديد از مديران نالايق فوتبال ما
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۸:۳۰
پاسخ
1
13
ایران
خنده دار است یعنی کمیته بدوی نمی دانند در باشگاه ها ما چه خبر است .!!!!!!!!!!!!چرا برای یکبار ، برای همیشه جلو قراردادی های آنچنانی رو نمی گیرند ؟
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۳:۱۵
پاسخ
2
12