وراتی: پاریسن ژرمن نباید نیمار را به زور نگه دارد

وراتی: پاریسن ژرمن نباید نیمار را به زور نگه دارد

2094
22:33
07 مرداد 1398
ستاره ایتالیایی پاریسن ژرمن از این باشگاه خواسته با درخواست نیمار موافقت کنند.

به گزارش وبسایت نود، مارکو وراتی که چند سال پیش برای ترک پاریسن ژرمن و پیوستن به بارسلونا ابراز تمایل کرده بود اما پس از مخالفت پی اس جی در این تیم ماند حالا عنوان کرده این باشگاه نباید مانع با درخواست نیمار برای رفتن به تیم دیگری مخالفت کند. 

وراتی به رادیو RMC گفته:«آینده نیمار موضوعی است که به او و باشگاه بستگی دارد. بنظر من باشگاه نباید بازیکنی که می خواهد جدا شود را به زور نگه دارد. البته باید خواسته های باشگاه هم برآورده شود اما بهتر است مانع جدایی چنین بازیکنی نشد. من ترجیح می دهم نیمار پیش ما بماند. او حرفی از جدایی به من نزده اما نمی دانم به باشگاه چه چیزی گفته است. جدایی نیمار قطعا اتفاق ناامید کننده ای خواهد بود.»

۲۰۳۱

نظرات کاربران
king leo messi
نیمار مصدوم دیگه بدرده بارسا نمیخوره دو سال از عمرش به بدترین شکل ممکن گذروند باید تو بارسا میوندچون هم به نفع خودش هم بارسا بود تا انقدر افت نمیکرد
۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۷:۲۰
پاسخ
5
10
ارتش سرخ آسیا
نیمار فوتبالش رو به پایانه.. با این همه مصدومیت ..نیمار دیگه اون نیمار سابق نمیشه...چند سال دیگه نیمار باید تو تیمهای عربی یا چینی ببینیم..الانم میبینید که بارسا خیلی تمایلی به جذبش نداره..
۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۰:۱۵
پاسخ
11
7
عشق بارسا
بارسا تمایلی بن جذبش نداره؟؟ برای حاضره هم پول هم دو تا بازیکن بده اونم چون فعلا چن تا بازیکن گرفتن لا توجه به شرایط اقتصادی‌شون نمیتونن فقط پول بدن تو رئال هم فقط زیدان نمیخواد نیمار بیاد واقعا نمیدونم چرا اینقدر چرا و پرت میگی
۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۰:۲۲
3
5
عشقممم نیمار
در دنیای حال حاضر ..بازیکنی مث نیمارم پیدا نمیشه و‌در حال حاضر بارین بازیکن واقعی دنیاست چون‌ رونالدو ک تموم شده ..مسی هم پیره و دیگ ستاره سال های قبل نیس پ ب وراتی حق میدم .‌بابت از دست دادنه نیمارم ناراحت باشه :-P اخییی!! :-)
۰۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۹:۵۴
پاسخ
48
13
جازموریان
نیمارت؟ اسم کاربریتو عوض کن ما قول میدیم بازم بهت دیسلایک بدیم
۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۳:۳۱
5
13