ورود پلیس به جمع معترضین استقلال/ ساختمان باشگاه تخلیه شد

ورود پلیس به جمع معترضین استقلال/ ساختمان باشگاه تخلیه شد

2156
12:28
18 آذر 1398
اتفاقات رخ داده پیرامون جدایی استراماچونی و هجوم هواداران به خیابان 38 غربی سعادت‌آباد پای پلیس را به باشگاه استقلال باز کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، در شرایطی که حدود 500 نفر از طرفداران استقلال مقابل ساختمان این باشگاه تجمع اعتراض آمیز انجام دادند و خواستار جدایی مدیران این باشگاه هستند پای پلیس هم به ساختمان باز شد.

بعد از اینکه تعدادی از طرفداران معترض قصد حضور در طبقات ساختمان باشگاه استقلال را داشتند ماموران کلانتری منطقه سعادت آباد وارد عمل شده و با متفرق کردن افراد، ساختمان را نیز تخلیه کردند.

نیروهای انتظامی از کارمندان این باشگاه خواستند تا ساختمان را هر چه سریع‌تر ترک کنند، البته این اتفاق نیز رخ داده و در حال حاضر ساختمان باشگاه خالی از جمعیت است.

هواداران بعد از شنیدن خبر استعفای فتحی خواستار برکناری و استعفای سایر مدیران این باشگاه نیز شدند.

دیدار تیم‌های استقلال و پیکان نیز به ورزشگاه آزادی منتقل شده است.

2051

نظرات کاربران
جنگ نیست فوتباله
اولا که فقط باید تاسف خورد به حال ورزش ایران و مدیریت ان به عنوان یک پرسپولیسی خودم رو جای هواداران استقلال میگذارم و کاملا حق رو به اونها میدم هرچند اونها در تابستان حال وروز مارو به سخره گرفتند و درک نکردند و خوشحالیها کردند ولی امروز هر پرسپولیسی رو که دیدم از این اتفاق ناراحت بود چون هواداران استقلال همه از دوستان و اشنایان ما هستند و ناراحتی اونها و اعصاب خردی انها ما رو اصلا خوشحال نمیکند ولی خواهشا توهم توطئه نداشته باشید چون اگه استرا ۷تا بازی رو برد برانکو برای ما ۷تا جام اورد و با هزار کلک و نقشه اورا از پرسپولیس جداکردند حضور استراماچونی حتی باعث انگیزه و پیشرفت پرسپولیس هم میشد امیدوارم اتفقاتی بیفته که بر گرده من نمیدونم چه کسانی از تضعیف این دوتیم سود می برند؟!!!!
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۵:۱۲
پاسخ
1
1
عشقممم نیمار
چقد هوادارای تاج کبیر بعضیاشون سادن :-P اصل کاری وزیر ورزش ک عشق_تقلال هرسال ضعیف کرده بعد گیر دادن ب فتحی..خب فتحی بره.وزیر ورزش یکی بدتر فتحی میاره و همون کاسه و همون اش :-)
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۹:۲۹
پاسخ
1
0
پولفسول و بودیمیر به فیفا شکایت کردند
آخه چرا همه سایت بی پولی ها و تحریم و ... فقط برای تیم استقلال اتفاق میفته؟ سایر تیم‌ها مکه مربی خارجی و بازیکن خارجی ندارند؟ معلومه که موضوع از بالا هدایت شده تا تیم قهرمان نشه ...
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۳:۱۰
پاسخ
32
52
استراماهوچی به فیفا شکایت کرد!!
به اسم من توجه کن...
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۵:۵۵
0
0
ایلیا
پول نیست دیگه... یادتونه به پرسپولیس بابت فسخ برانکو میخندید؟
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۸:۲۴
0
0
سهیل
خوبه حالا بیشترین خرجو تیم محبوبت داره
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۹:۳۳
0
0
سام
بابا حق دارند ... به ا این انصاف نیست با تیم صدرنشین لیگ با این بازی زیبای اینطور کنند
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۴:۴۱
پاسخ
18
38
رابینهود
همش ۵۰۰ نفر رفتن در باشگاه خخخخخخخخخ
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۹:۱۵
پاسخ
48
25
SS گردان محافظتی آبی
دمتون گرم هوادارا ب غیرتتون ایول
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۹:۳۸
پاسخ
20
50