ورون: مورینیو برای بازسازی منچستریونایتد به زمان نیاز دارد

ورون: مورینیو برای بازسازی منچستریونایتد به زمان نیاز دارد

1431
08:07
28 آبان 1397
خوان سباستین ورون هافبک آرژانتینی سابق منچستریونایتد و اینترمیلان معتقد است که سران شیاطین سرخ باید در خصوص مورینیو صبور باشند.

وبسایت رسمی برنامه نود - خوان سباستین ورون هافبک آرژانتینی سابق منچستریونایتد و اینترمیلان معتقد است که سران شیاطین سرخ باید در خصوص مورینیو صبور باشند.

به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو و منچستریونایتد، فصل را مطابق انتظار آغاز نکردند، اما در ماه گذشته به پیروزی های مهمی دست پیدا کردند. با وجود تمام این ها هواداران منچستریونایتد دل خوشی از سرمربی پرتغالی تیمشان ندارند. ورون در این باره به Soccerex آمریکا گفت:

خروج فرگوسن واقعا تاثیر بدی روی منچستریونایتد گذاشت. آن ها هنوز راه خود را پیدا نکرده اند، اما تغییراتی تا به الان اعمال کرده اند. یونایتد باشگاه بزرگی است، پس امیدوارم هرچه سریع تر به مسیر موفقیت بازگردند. مورینیو از نظر من سرمربی بسیار بزرگی است. شاید او مناسب ترین انتخاب برای این تیم باشد، اما بعد از افتخاراتی که فرگوسن به دست آورد، او برای تطبیق دادن تفکراتش در باشگاه نیاز به زمان دارد.

4416

نظرات کاربران
ققنوس سرخ
مورینیو سرمربی بسیار خوبیه اما سیستمش به بازی منچستر نمی خوره حتی اگه 10 سال دیگه بهش زمان بدن.
۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۱:۲۱
پاسخ
6
1
علی اقا دایی
تفکرات مورینیو به درد نمیخوره مربی فقط پپ تیم رو برا ایندهاماده کرده شما ها و خود مورینیو میگین بازیکن بازیکن خوب بازیکنایی که خودش خربده میزاره نیمکت حیف من چستر دست این
۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۷:۵۲
پاسخ
6
0
pesare.taji.0513
به نظر منم مورینیو بهترین گزینس ولی باشگاه واقعا بازیکنانی رو ک میخاد جذب نمیکنه.
۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۲:۱۹
پاسخ
1
8