وضعیت دروازه استقلال در ابهام؛ پرشدن خریدها بدون دروازه‌بان دوم

وضعیت دروازه استقلال در ابهام؛ پرشدن خریدها بدون دروازه‌بان دوم

10371
15:03
19 تیر 1398
حضور فرشید باقری و ریگی و احتمال ماندن علی کریمی، باعث شده تا آبی‌ها برای خرید اسدی عجله‌ای نداشته باشند.

به گزارش وب‌سایت نود، استقلالی‌ها که در این فصل زودتر از همیشه برای ورود به بازار نقل و انتقالات دست به کار شده‌اند سهمیه 6 بازیکن لیگ برتری‌شان در آستانه پرشدن قرار دارد. احتمالا به همین دلیل است که استقلالی‌ها بعد از این که قرارداد تمام خریدهایشان را رسمی کرده‌اند در مورد رضا اسدی دست نگه‌داشته و تعلل می‌کنند. در صورتی که اسدی به استقلال بپیوندد، استقلال دیگر نمی‌تواند بازیکن لیگ برتری به خدمت بگیرد.

این اتفاق در حالی می‌افتد که به نظر می‌رسد آبی‌ها هنوز تمام نیازهایشان را برای تمام پست‌ها برطرف نکرده اند. رضا اسدی هم هافبک دفاعی است و  استقلالی‌ها کمتر از بقیه پست‌ها در این پست به بازیکن نیاز دارند. حضور فرشید باقری و ریگی و احتمال ماندن علی کریمی، باعث شده تا آبی‌ها برای خرید اسدی عجله‌ای نداشته باشند و صبر کنند تا شاید از تک سهمیه باقی‌مانده‌شان بتوانند استفاده بهتری داشته باشند.

در صورتی که اسدی استقلالی‌ شود باید گفت که حسین حسینی تنها دروازه‌بان آبی‌ها خواهد بود و احتمالا رقیب خیلی جدی روی نیمکت نخواهد داشت. استقلالی‌ها برای جذب دروازه‌بان دوم باید به سراغ گزینه‌های خارجی و یا لیگ یکی بروند. با توجه به شرایط مالی استقلال، استفاده از دروازه‌بان خارجی شاید گزینه بعیدتری باشد. به خصوص این که فتحی با خبر احتمال حضور دروازه‌بان تیم‌های پایه تاتنهام کاملا با شوخی برخورد کرده است و این نشان می‌‌دهد که آن‌ها به فکر جذب دروازه‌بان خارجی نیستند مگر این که اصرارهای استراماچونی آنها را مجبور به این کار کند.  

حضور یک دروازه‌بان از لیگ یک و یا دروازه‌بان‌های پایه استقلال که فتحی به آن اشاره کرده گزینه‌های دیگر برای ذخیره حسینی هستند. دو گزینه‌ای که اجرای هر کدام از آنها به معنای شماره یک شدن حسینی بدون هیچ خطر و رقیبی خواهد بود.

30388

 

نظرات کاربران
کیروش کبیر
عاقبت تیم بستن آقای خطیر این میشه که نه برای پست دفاع راست و چپ ذخیره داریم. نه دروازه بان ذخیره مطمئن، هافبک دفاعی و مهاجم نوک هم هر کدوم ۲ تا.
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۲:۱۰
پاسخ
8
38
مهرشاد
اینکه غصه نداره وزیر پرسپولیسی هر طوری شده این مشکل رو حل میکنه مثل تبریزی میگید نه صبر کنید تا شروع لیگ
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۰:۱۰
پاسخ
29
30
مهدی
خوبه دیگه . حسینی آرزوی این رو داشت که تو همه ی بازی ها بازی کنه و به آرزوش رسید .
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۰:۳۱
پاسخ
6
30
بی منطقی آبی ها
خوبه خرید ها سقف داره وگرنه دویست نفری رو تو هر فصل خرید میکردن
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۹:۲۷
پاسخ
28
32
شهربابک
قوانین تغیر بدید تا شیشتقلال بازیکن بگیره
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۳:۲۱
پاسخ
33
32
مافیای سرخ
یک دروازبان جوان و با انگیزه و با استعداد بگیرید حتی از لیگ یک .... حتی به نوراللهی هم اعتماد کنیم ضرر نمی کنیم
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۷:۵۹
پاسخ
20
22
هر چه چونی بگه
همیشه شیشتقلال همین بوده. بدون حساب کتاب و با مساعدت وزیر پرسپولیسی دو سه جین بازیکن میگیرن آخر فصل باید برای کسب سهمیه بجنگن.
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۰:۲۶
پاسخ
38
28
یاسوج
ببینید این خبر چه واضح نوشته که شیشتقلال تهران، اینقد ولخرجی کرده و بهش پول رسیده بازیکن گرفته که یادش رفته رحمتی مثلا اسطورشون از تیمشون خدافظی کرده!! بازم خدا جای حق نشسته. اینا بجایی نمیرسن حتی به لطف وزیر و تاج و کاج
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۳:۲۸
پاسخ
32
28
M.ss
15 بازیکن خروجی و تنها 7 خرید چجور میخواد جبران بشه!!!!!!!
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۱:۴۳
پاسخ
16
29
آبی تر از آبی
استقلال احتیاجی به دروازه بان نداره، نورالهی دروازه بان خیلی خوبیه و فقط باید بهش میدون بدن،
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۱:۳۲
پاسخ
88
97
حامد اس اس
دقیقا درسته که هیچ احتیاجی به دروازه بانی جدید نداریم.استقلال از قدیم همیشه سازنده بهترین دروازه بانها بوده.ضمنا نوراللهی هم نیاز به میدون دیدن داره و هم دروازه بانی آینده دار و خوش استیلیه.
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۹:۰۴
20
26
Mohsen
لیگ یک گلرهای خوبی داره
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۹:۱۴
6
18