وضعیت نامعلوم امید عالیشاه برای دیدار فینال/ تلاش کادر پزشکی برای رساندن هافبک پرسپولیس

وضعیت نامعلوم امید عالیشاه برای دیدار فینال/ تلاش کادر پزشکی برای رساندن هافبک پرسپولیس

8519
12:17
17 آبان 1397
دکتر حقیقت، پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمام تلاش مان را انجام می‌دهیم تا امید عالیشاه را به بازی فینال برسانیم و امیدواریم که این اتفاق رخ دهد.

وبسایت رسمی برنامه نود - دکتر حقیقت پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمام تلاش مان را انجام می‌دهیم تا امید عالیشاه را به بازی فینال برسانیم و امیدواریم که این اتفاق رخ دهد. 

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، دکتر علیرضا حقیقت در مورد مصدومیت امید عالیشاه اظهار داشت: کار روی مچ پای عالیشاه ادامه دارد. او روز چهارشنبه راه رفتن کنار زمین را انجام داد. مچ پای عالیشاه التهاب دارد و سعی ما بر کاهش التهاب و درد با اقداماتی است که در حال انجامش هستیم. تمام تلاش خودمان را انجام می‌دهیم و باید منتظر شرایط او در تمرین روز جمعه باشیم.

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه امیدواری برای رسیدن عالیشاه به بازی با کاشیما آنتلرز تا چه میزان است، خاطرنشان کرد: طبعاً امیدواریم برسد، که روی پای او به این شکل کار می‌کنیم. تمام اعضای کادر درمانی از جمله من و آقای میثم علیپور تا بچه‌های ماساژور چه در مورد عالیشاه و چه برای موارد خفیف دیگر، 24 ساعته در حال کار هستیم تا بازیکنان در بهترین حالت در اختیار کادر فنی باشند. مورد مشابه عالیشاه را قبل از اینها برای بشار رسن هم داشتیم که به بازی رسیده بود و باید دید مچ پای عالیشاه چطور جواب می‌دهد یا نه. خود او هم با روحیه و تعصب تلاش می‌کند تا اگر لازم شد به تیم کمک کند.

1870

نظرات کاربران
ققنوس سرخ
وقتی داشتند شانسو تقسیم می کردن نمی دنم ما کجا بودیم اما اینو می دونم که شیشتقلال اول صف بود!!!!
۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۹:۵۶
پاسخ
21
90
داریوش
امیدواریم همه بچه ها در بهترین شرایط و آماده باشند برای یک "کامبک" بیادماندنی در روز شنبه و بعدش جشن قهرمانی....حتی "6تایی" ها هم به جشن ما دعوت هستند!!
۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۹:۰۰
پاسخ
17
68
میلی تاجی
وقتی نمیخوای قبول کنی همه چیز تموم شده
۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۰:۳۲
پاسخ
94
25
TGP
خدا کنه مصدومیتش جدی نباشه و بتونه به بازی شنبه برسه
۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۳:۰۱
پاسخ
16
74
رومن رینز پرسپولیسی
ایشالله که میرسه به بازی ....خدایا خودت فقط خودت سربلندمون کن جلوی دشمنامون
۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۶:۵۴
پاسخ
17
91
دختر پرسپوليسي
توكل به خدا انشالله هر چي خيره براي تيم رقم بخوره من با اينكه ميدونم قهرمانيم ولي فارغ از نتيجه ايستاده به افتخار تيمم دست ميزنم
۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۷:۴۹
پاسخ
24
99