وعده باشگاه ترابزون برای پرداخت 400 هزار دلار به حساب باشگاه استقلال تا هفته آینده

وعده باشگاه ترابزون برای پرداخت 400 هزار دلار به حساب باشگاه استقلال تا هفته آینده

2098
13:34
14 آذر 1397
مسئولان باشگاه ترابزون اسپور ترکیه وعده کردند تا هفته آینده مطالبات باشگاه استقلال بابت حق انتقال سید مجید حسینی را واریز کنند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال برای پیگیری مطالبات این باشگاه بابت حق انتقال مجید حسینی راهی کشور ترکیه شده و روز گذشته هم نشستی را با مدیران باشگاه ترابزون ترکیه برگزار کرد.

او در این نشست خواستار پرداخت مبلغ حق انتقال مجید حسینی که از 600 هزار دلار تنها 200 هزار دلارش پرداخت شده شد که مسئولان باشگاه ترکیه‌ای وعده کردند تا هفته آینده این رقم را به باشگاه استقلال پرداخت کنند.

مسئولان باشگاه ترابزون ترکیه معتقدند این کشور دچار مشکلات اقتصادی است و به همین دلیل فعلا موفق نشدند باقیمانده مطالبات باشگاه استقلال را پرداخت کنند اما آنها وعده کردند تا هفته آینده مبلغ 400 هزار دلار به حساب باشگاه استقلال واریز شود.

1870

نظرات کاربران
بابا
خیلی هم خوب.... ان شاالله که زودتر پرداخت کنند
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۹:۵۹
پاسخ
4
25
عشقممم نیمار
یکی مث استقلال ک از فروش بازیکن..سود میکنه‌و‌ یکی مث شیش_پولیس ک فروش بازیکن..ضرر میکنه‌و‌ بازیکناشو‌ دیپورت میکنن ( مث طارمی )
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۳:۴۸
پاسخ
18
36
خطاب به گزیده
خوب چه فایده؟ یکسال هم محروم شدید ...
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۸:۴۸
8
7
گزیده‌گو
قابل توجه جنابعالی پرسپولیس از فروش طارمی کلی هم سود کرد هم کل پاداش جام‌جهانی طارمی طبق توافق به پرسپولیس رسید و هم خود طارمی ۱۰۰ هزار دلار به پرسپولیس داد و هم باشگاهش بابت رضایتنامه ۵۰۰ هزار دلار پرداخت کرد و مجموعا چیزی حدود ۸۰۰ هزار دلار پرسپولیس سود برد
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۵:۵۱
17
19