وعده وزیر ورزش و جوانان: تا پایان دولت دوازدهم مجموعه‌های ورزشی نیمه‌کاره تکمیل می‌شوند

وعده وزیر ورزش و جوانان: تا پایان دولت دوازدهم مجموعه‌های ورزشی نیمه‌کاره تکمیل می‌شوند

920
11:47
19 مرداد 1397
وزیر ورزش و جوانان گفت: در بخش های مختلف ورزشی، پروژه‌های نیمه کاره بسیاری از حدود ۱۰ ال ۱۵ سال گذشته وجود دارد که امیدواریم تا پایان دولت دوازدهم این پروژه‌های تاثیر گذار در ورزش را به بهره برداری برسانیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - وزیر ورزش و جوانان گفت: در بخش های مختلف ورزشی، پروژه‌های نیمه کاره بسیاری از حدود ۱۰ ال ۱۵ سال گذشته وجود دارد که امیدواریم تا پایان دولت دوازدهم این پروژه‌های تاثیر گذار در ورزش را به بهره برداری برسانیم.

به گزارش وبسایت نود، مسعود سلطانی‌فر در حاشیه افتتاح دو مجموعه ورزشی فاز دوم موج‌های آبی و خانه کاراته، با بیان اینکه پروژه فاز دوم موج‌های آبی ۸۰ میلیارد هزینه داشته، بیان کرد: امروز در سفری که به استان خراسان رضوی و شهر مشهد داشتیم، موفق شدیم یکی از بزرگترین پروژه های تفریحی ورزشی و سرگرمی که توسط بخش خصوصی احداث شده و حدود ۸۰ میلیارد تومان هزینه داشته را افتتاح کنیم.

وی ادامه داد: امیدواریم با وجود فشار و تحریم‌های مختلف سرمایه گذاران بخش خصوصی در صحنه حاضر شده و در بخش‌های مختلف اقتصادی سرمایه گذاری کنند.

وزیر ورزش و جوانان در خصوص پروژهای نیمه‌تمام ورزشی بیان کرد: با یاری خداوند امیدواریم در عرصه ورزش کشور از ظرفیت‌های بخش خصوص در پروژهای نیمه کاره ورزشی کشور برای تکمیل، سرعت بخشی و بهره برداری از این پروژه ها استفاده کنیم. از این جهت هم اکنون در بخش‌های مختلف ورزشی، پروژه‌های نیمه کاره بسیاری از حدود ۱۰ - ۱۵ سال گذشته وجود دارد با این وجود با برنامه ریزی‌های دقیق انجام شده امیدواریم تا پایان دولت دوازدهم این پروژه‌های تاثیر گذار در ورزش را به بهره برداری برسانیم.

سلطانی‌فر افزود: مهم‌ترین این پروژه‌ها استادیوم‌های ۵ تا ۱۵ هزار نفره بوده که در نقاط مختلف کشور اجرا می‌شود و همچنین سه پیست دوچرخه سواری که در سال جاری دو تا از این پیست‌ها افتتاح خواهد شد. چندین استخر سرپوشیده، حدود ۱۰ سالن ۶ هزار نفره سرپوشیده در شهرهای مختلف کشور هم وجود دارند که امیدواریم با یاری خداوند تا پایان دولت دوازدهم این پروژه ها تکمیل شود.

وی عنوان کرد: سالن ۶ هزار نفری مشهد که تکمیل آن با همراهی مدیران استان و همچنین تامین منابع این سالن به صورت مشترک تامین خواهد شد. از این جهت امیدواریم این سالن ۶ هزار نفری تا پایان سال ۹۸ به بهره برداری برسد.

وزیر ورزش و جوانان در خصوص تیم‌های اعزامی به بازی‌های جاکارتا عنوان کرد: کاروان اعزامی به بازی‌های آسیایی جاکارتا، بزرگترین کاروان اعزامی ورزش ایران بعد از انقلاب اسلامی است. خوشبختانه حدود یک سوم از تیم اعزامی ایران را بانوان تشکیل می‌دهند که به نسبت دوره گذشته تعداد بانوان حاضر در این کاروان ۲ برابر افزایش یافته است. از این جهت امیدواریم در رقابت‌های ورزشی پیش‌رو شاهد درخشش جوانان باشیم.

سلطانی با بیان اینکه که عزم و اراده دولت بر این بوده که امکانات بیشتر و گسترده‌ای برای بانوان ایجاد کند، عنوان کرد: هر روزه در نقاط مختلف کشور شاهد افتتاح پروژه‌های ورزشی، تفریحی و گردشگری مختص بانوان هستیم.

وی افزود: دربازی های آسیایی، بعد پیروزی انقلاب اسلامی حدود ۴۰ مدال توسط بانوان کسب شده‌ است. از این تعداد، ۳۰ مدال از سال ۲۰۱۲ تاکنون بوده توسط بانوان کشور بدست آمده، از این جهت می‌توان گفت دهه اخیر عصرطلایی و خیزش ورزش بانوان است.

وزیر ورزش و جوانان افزود: خوشبختانه در سه ماه گذشته علاوه بر نتایج تاریخی و درخشان تیم ملی داشت و همچنین در رشته‌های ورزشی دیگر جوانان ما چه دختران و پسران توانستند به خوبی بدرخشند از این جهت امروز همه برای رشد و توسعه کشور به صحنه آمده‌اند لذا زمانی رشد و توسعه خواهیم‌داشت که جوانانی با جسم و روح سالم داشته باشیم. جسم و روح سالم شکل نمی‌گیرد مگر با ورزش و تلاش بیشتر.

 

1004

 

نظرات کاربران
کیروش بی کیفیت
شما سعی کنید بدهی های باشگاهها و حقوق بازیکنان تیمهای دولتی را پرداخت کنید که مجبور شوید چند برابر خسارت بدهید و جریمه نشوند از طریق فیفا ، استادیوم نیمه کاره را کامل کردن پیشکش. بدهی همه دست اندرکاران فوتبال باشگاههای کشور را تصویه کنید و با قوانین جدید و صفت و سخت از اول لیگ را پایه گذاری کنید
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۸:۵۸
پاسخ
0
9