وقتی امیر گل بازار را چید/ خریدهای خوب سپاهان

وقتی امیر گل بازار را چید/ خریدهای خوب سپاهان

41505
15:19
18 مهر 1397
باشگاه سپاهان این فصل خریدهای خوبی داشته است.

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه سپاهان این فصل خریدهای خوبی داشته است.

به گزارش وب‌سایت نود، سپاهان که در دهه‌ی هشتاد تبدیل به یکی از قدرت‌های برتر فوتبال ایران شده بود، چند فصلی است که نتوانسته نتایج قابل قبولی بدست آورد. زرد پوشان اصفهانی که تنها تیم ایرانی‌ای هستند که در جام باشگاه‌های جهان هم حضور داشته‌اند، در رقابت‌ها این فصل لیگ برتر همراه با سرمربی جدید خودشان امیر قلعه‌نویی که سابقه‌ی قهرمانی با سپاهان در لیگ برتر را هم در کارنامه دارد، نتایج قابل قبولی گرفته‌اند. سپاهانی‌ها در پایان هفته‌ی هشتم رقابت‌های لیگ برتر در یک قدمی صدر جدول قرار دارند و با یک امتیاز کمتر نسبت به تیم شگفتی‌ساز پدیده در رده‌ی دوم جدول رده بندی هستند.

یکی از عواملی که سپاهان توانسته در رقابت‌های این فصل خوب نتیجه بگیرد و علاوه بر اینکه در جمع مدعیان لیگ برتر قرار دارد، خود را به یک هشتم نهایی جام حذفی هم رسانده است و در هر دو جام فوتبال ایران مدعی است این است که این تیم خریدهای خوبی برای لیگ هجدهم داشته است.

محمد کریمی هافبک جوان این فصل سپاهان که با حضور امیر قلعه‌نویی از تیم خونه به خونه به سپاهان پیوست با 4 پاس گلی که در 8 بازی سپاهان در لیگ برتر داده است در کنار حسن بیت سعید مهاجم فولاد بهترین پاسور لیگ هجدهم تا پایان هفته‌ی هشتم لیگ برتر است. کریمی در جدول نمرات سایت برنامه نود هم تا پایان هفته‌ی هشتم بهترین بازیکن لیگ هجدهم است.

استنلی‌کی‌روش دیگر خرید خوب سپاهان در این فصل است. او که فصل گذشته در ذوب‌آهن بازی می‌کرد با آمدن قلعه‌نویی از ذوب‌آهن به سپاهان، همراه با این مربی به سپاهان آمد. استنلی کی‌روش که 4 گل در 8 هفته‌ی لیگ برتر برای سپاهان زده، در جدول نمرات سایت برنامه نود بهترین مهاجم لیگ هجدهم و دومین بازیکن برتر لیگ تا پایان هفته‌ی هشتم است.

محمد ایران‌پوریان و مهدی کیانی هم دو خرید خوب سپاهان در لیگ هجدهم هستند که از تیم تراکتورسازی تبریز به این تیم پیوسته‌اند. این دو بازیکن شناخته شده در جدول نمرات سایت برنامه‌ی نود به ترتیب در رتبه‌های پنجم و هفتم برترین‌ بازیکنان لیگ برتر قرار دارند.

در جمع 10 بازیکن برتر لیگ پنج سپاهانی دیده می شود که چهارتای آنها بازیکنان جدید این تیم اند.

قلعه‌نویی در خط دروازه هم پیام نیازمند جوان را از باشگاه پیکان به سپاهان آورد. نیازمند در تیم سپاهان عملکرد خوبی تا اینجای کار داشته و در جدول نمرات سایت برنامه نود سومین دروازه‌بان برتر لیگ تا پایان هفته‌ی هشتم رقابت‌ها است.

1870

 

نظرات کاربران
شموشک
تو لیگ ایران قلعه نوعی بهترینه ،بلده چطور و به چه روشی بازی کنه
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۸:۳۰
پاسخ
4
26
pouya
طوفان زرد آسیا در راه است
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۸:۳۱
پاسخ
8
22
صفاری
نکته عجیب اینست که سپاهان علی رغم خریدهای میلیاردی در هر سال هیچگونه بدهی خارجی نداره ، هر سال دو یا سه بازیکن خارجی و چند بازیکن خوب داخلی میخره ، مگه سپاهان دولتی نیست و به فولاد مبارکه تعلق نداره ؟؟ پس بودجه سپاهان چطوریه ؟
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۹:۱۲
پاسخ
28
23
حق گو
سپاهان مثل بعضی تیم ها نیست که بازیکن میلیاردی بخره و حتی چند دقیقه بازی نکنه. مثل بعضی تیم ها نیست که دنبال ترقه ترکوندن و بمب ترکاندن باشه. شد میگیره نشد با وعده چند برا بری جذب نمیکنه. . وقتی اسطوره های تیم هاتون چندین میلیارد از باشگاهاتون طلبکارند . خدا به داد بازیکن هایی برسه که دلخوش بودند عکسشون بره تو روزنامه ها
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۲:۳۰
5
27
Soroosh
ما سپاهانیم ما قهرمانیم ما سپاهانیم و حالا حالا قهرمانیم
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۱:۵۱
پاسخ
18
35
حامد سپاهان
با احترام به همه ی تیم ها دو تا نکته هست که باید بگم اول اینکه هیچ کدام از این پنج نفر که مطمینم قبول دارید حقشونه ملی پوش شدن ، به تیم ملی دعوت نشدند دوم ناداوری های بسیار که داره در حق سپاهان میشه انشالله هر تیمی حقش هست قهرمان میشه
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۹:۳۲
پاسخ
7
44
عليرضا
چي كار ميكنه اين پووووول به به
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰:۴۹
پاسخ
43
13
Hadi
محمد کریمی با پول اومد سپاهان باریکنی که تو دسته ۱ بازی میکرد
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۷:۲۷
10
37
Eminem
ترکیب فیکس سپاهان 90 درصدش نسبت به پارسال عوض شده.خود قلعه نویی هم در مصاحبه قبل بازی با نساجی به شفر تیکه انداخت که گفت بعضی تیمها 4-5 تا بازیکنشون عوض شده این همه سروصدا میکنن و غر میزنن ولی برای سپاهان 7 تا 8 مهره فیکسشون رو عوض کردن و هم از اول لیگ زیبا بازی کردند و هم در صدر جدول و کورس قهرمانی هر دو جام هستند. تیم های هوچی با هواداران هوچی که رفتن 4تا بازیکنشون رو تو بوق و کرنا کردن و نتایج ضعیف گرفتند یک کم از سپاهان و قلعه نویی یاد بگیرند.فکر کنم به جز مهرداد محمدی و ساسان انصاری تمام بازیکنان فیکسشون از خط دفاع و گلر بگیر تا هافبکها و مهاجمانشون رو عوض کردن.خود پرسپولیس هم که 5 بازیکن میلپوش و فیکسش (طارمی، امیری،محرمی، احمدزاده و مسلمان) از بعد از بسته شدن پنجره رفتند و 2تا بازیکن فیکس دیگش(ریبع خواه و ماهینی) مصدوم شدند و حتی یک بازیکن هم نخریده ولی چه در آسیا و چه در لیگ بهتر از تیم هوچی نتیجه گرفته.هوچیگری و بهانه تراشی ممنوع. قابل توجه هادی طباطبائی و هواداران هوچی تیم بهانه گیر.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۸:۵۸
پاسخ
30
110
خطاب به بالایی
بقول بزرگ تیمتون طارمی: هیس !!!!
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۱:۴۹
24
19
Erfan
لیگ و حذفی مال سپاهانه
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰:۲۴
پاسخ
71
71
سونامی قرمز
با احترام به تیمهای سپاهان و تراکتور اما امسال هم جام قرمز هستو سید جلال بالا سرش میبره.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۳:۱۱
پاسخ
117
79
کسی که رفته دسته سه حق اظهار نظر نداره
امیدوارم نایب قهرمان شن چون قهرمانی مال پرسپولیسه اینا حداقل تو آسیا آبرو ریزی نمیکنن
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰:۵۹
پاسخ
105
82
خطاب به بالایی
دوغتو بنوش 9 پولیسی بی افتخار...
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۲:۰۷
20
29
ab
سنگ پای قزوین پارسال درزمین بیطرف مقابل تیم ده نفره الهلال بااختلاف چهاااااارگل بازنده شدید عمرخربین رفت وبرگشت پنج بار بشماگل زد خربین بواسطه همین پنج گل شدآقای گل ومردسال آسیا الان آبروریزی نبود
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۰:۲۸
19
39
ali
یعنی فقط اون تیکه از امار کافیه توی ده تای برتر نصف مال سپاهانه امسال شک نکنید سپاهان خطرناک تر از همیشه میشه
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۰:۴۴
پاسخ
38
70
سولدوز تراختور
دوتا از بهترین بازیکنان مارو خریدن که اکثر هفته ها در تیم منتخب قرار میگیرن ولی موقع اومدنشون گفتیم خیلی خوشحالیم به تیم سپاهان رفته اند حتی خوده بازیکنان موقع جداشدن نوشتن به خاطر هواداران تراختور به سپاهان رفتیم چون میدونستیم رابطشون باهم خیلی خوبه. ولی اقای تابش موقع پیوستن احسان همه دیدن که چیکار کردن و چه چیزها که گفتن از همه اینا مهمتر اذری این وسط چی میگفت؟؟ اینارو گفتم که بدونین با حساب اقایی که بومی و پرورش یافته تراختوره سه تا از بهترین بازیکنامون تو سپاهانن و بازم به خاطر هواداران سپاهان میگیم خیلی خوشحالیم که تو تیم سپاهان بازی میکنن.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۰:۴۴
پاسخ
79
54
حق گو
احسان حاج صفی بازیکنی بودکه سپاهانی ها خیلی براش مایه گذاشتند. و ادعا میکرد هیچ چیز عشقش به سپاهان نمیشه. اگه تراکتور هنوز وضعیت مالی قبلی را داشت باز حاج صفی به تراکتور میپوست. برادری سپاهان و تراکتور ما فوق حتی بازیکنهاشونه
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۰:۵۸
18
71
تنهاتیم ایرانی حاضر درباشگاههای جهان
به امید تکرار قهرمانی های سپاهان
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۶:۰۱
پاسخ
87
73
ARYOBARZAN
امیر قلعه نوعی واقعا با دلو جون کار میکنه این داوری ها با امیرخان کنار بیان قهرمانه
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۴:۰۲
پاسخ
48
82
محمدرضا
داورا میخوان پرسپولیسو قهرمان کنن
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۸:۰۵
46
54
غــرش طــوفــان زرد
احسان حاج صفی! هنوز هم باور نمی کنم چنین بازیکنی رو از دست دادیم..
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۷:۵۷
پاسخ
36
83
sepahan
نکنه انتظار داشتی 500000یورو بابت رضایت نامش بدیم؟سپاهان یه هچین پولایی نداره که از جیب کارکنان فولاد مبارکه مفت مفت از دست بره
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۸:۳۹
14
33