ولد علی: باید بهترین نتیجه را مقابل استرالیا بگیریم

ولد علی: باید بهترین نتیجه را مقابل استرالیا بگیریم

1214
23:29
20 دی 1397
نورالدین ولد علی، سرمربی الجزایری تیم ملی فوتبال فلسطین معتقد است تیمش برای صعود از مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ باید بهترین نتیجه را برابر استرالیا کسب کند.

به گزارش وبسایت نود، تیم‌های ملی فوتبال فلسطین و استرالیا از ساعت 14:30 دقیقه فردا (جمعه) در دومین بازی گروه B جام ملت‌های آسیا رو در روی هم قرار می‌گیرند.

 

نورالدین ولد علی، سرمربی تیم ملی فوتبال فلسطین در نشست خبری پیش از بازی با استرالیا اظهار داشت: شروع سختی در نخستین بازی جام ملت‌های آسیا برابر سوریه داشتیم و بازیکنان به خوبی سختی هر یک از بازی‌های این رقابت‌ها را درک می‌کنند. ما باید برای کسب بهترین نتیجه در بازی فردا برابر استرالیا تمام تلاش خود را به کار بگیریم. روش بازی فلسطین در این بازی بر اساس نقاط ضعف‌وقوت استرالیا است. ما تلاش می‌کنیم تا امتیازهای لازم را در بازی‌های باقی‌مانده برای صعود از مرحله گروهی به دست آوریم.

 

وی افزود: باید بپذیریم در سال 2019 هستیم و تمام تیم‌ها با آمادگی کاملی در جام ملت‌های آسیا حضور یافتند. در بازی فردا فقط به استرالیا فکر می‌کنیم و نتایج دیگر تیم‌ها جهت صعود احتمالی فلسطین اهمیتی ندارند.

1004

نظرات کاربران
عرشیا
با سلام مگه ارزوی باخت ایرانو نمیکردن مقابل مراکش _؟؟؟ امیدوارم ببازه
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۵:۳۵
پاسخ
0
0
....
اگه مثل بازی قبل فلسطین مقاومت کنه می تونه نتیجه بگیره.
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۶:۵۴
پاسخ
5
9
عرشیا
حریف استرالیا نمیشه
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۶:۵۳
0
0