ولورهمپتون ۱ - ۱ منچستریونایتد؛ توقف شیاطین سرخ در شب پنالتی هدر رفته پوگبا

ولورهمپتون ۱ - ۱ منچستریونایتد؛ توقف شیاطین سرخ در شب پنالتی هدر رفته پوگبا

3360
01:27
29 مرداد 1398
شیاطین سرخ در خانه ولورهمپتون متوقف شدند.

به گزارش وبسایت نود، تیم های ولورهپتون و منچستریونایتد در آخرین بازی هفته دوم لیگ برتر انگلیس از ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی ۱-۱ تمام شد. .

در حالی که بازی بیشتر در میانه زمین و بدون موقعیت خاصی دنبال می شد یونایتد در دقیقه ۲۷ روی یک کار تیمی زیبا موفق شد توسط مارسیال به گل برسد. پاس رشفورد به مارسیال درون محوطه رسید و این بازیکن با یک ضربه دقیق دروازه را باز کرد.

مارسیال در آخرین ثانیه نیمه اول نزدیک بود که با دروازه حریف تک به تک شود اما مدافع ولوز در آخرین لحظه روی توپ اثر گذاشت و مانع این اتفاق شد. تیم میزبان در دقیقه ۵۴ تا آستانه گلزنی رفت اما ضربه خیمنز به تیر دروازه یونایتد برخورد کرد. ولوز که نیمه دوم را هجومی آغاز کرده بود در دقیقه ۵۵ با شوت فوق العاده روبن نوس موفق شد بازی را مساوی کند. کرنر ارسالی به نوس رسید و این بازیکن از پشت محوطه توانست دروازه دخیا را باز کند.

یونایتد در دقیقه ۶۸ روی یک کار تیمی زیبا صاحب موقعیت خوبی شد و پس از سرنگونی پوگبا توانست یک پنالتی بدست آورد اما دروازه بان ولوز به خوبی توانست ضربه پنالتی پوگبا را مهار کند تا بازی مساوی تمام شود.

 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
پرسپولیسیم پرسپولیسمه
درجواب دوستمون که منچسترو بی افتخار دونست بگم که منچستر یونایتد باعث افتخار انگلیسه هم تو انگلیس هم تو اروپا حالاچندسال بدنتیجه میگیره نباید بی افتخار بدونیمش
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۳:۴۵
پاسخ
8
49
اکبر تاجی
خیلی خیلی دفاعی بازی می کنیم. با چلسی هم روی ضد حمله 4 تا گل زدیم. این بازی هم بعد از گل اول تقریبا حمله ایی نداشتیم. البته ولورهمپتون تیم سختیه مخصوصا توی زمین خودش در کل امیدی به کسب اروپا نیست. واقعا با سیتی و لیورپول و تاتنهام و آرسنال نمیشه امید داشت.
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۸:۳۶
پاسخ
34
22
TAHAW
منچستر گذشته از هر چیزی شخصیت تیم بودن رو داره یک تیم یکدست و با کیفیت اصن فلسفه منچستر روی خرید ستاره و دستمزد بالا نیست و این اتفاقیه که داره میفته و جواب نمیگیره و اگر ادامه پیدا کنه برند منچستر لولش پایین تر هم میاد ......جایگاه منچستر این نیس
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۰۱:۱۲
پاسخ
3
34
حامد نیستلروی
این هم نتیجه نخریدن مهاجم و هافبک درجه یک و خوبه. منچستر امسال نسبت به پارسال فقط با اومدن مگوایر دفاعش خوب شده ولی حیف که لوکاکوی گلزن رو از دست دادند بدون هیچ جانشینی . امسال که هیچ امیدی بهشون نیست.
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۵۸:۰۸
پاسخ
3
25
خامس تنها
پوگبا رو بنازن بیرون به نفع همه هوادارای لیگ برتره
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۳۷:۰۱
پاسخ
21
7
Aryobarzan
اصلا حق منچستر برد نبود هفته قبلم با خوش شانسی و بی تجربگی لمپارد تو پنالتی ها بردن
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۵۶:۲۵
پاسخ
54
23
میلاد
پنالتی ها؟بازی چلسی و لیورپول به پنالتی کشید ،بازی لیگ که ضربات پنالتی نداره
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۹:۲۹
0
41
Aryobarzan
تو تعویض های بد لمپارد نه پنالتی ها اشتباه شد
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۹:۲۰
2
20
جواد۶ش
واقعا هیچ فرقی با فصل قبل نکردیم...دخیا و پوگبا باعث شدن پیروز نشیم...دخیا اگه اون توپی ب تیر خورد رو فقط نگاه نمیکرد و جمعش میکرد الان گل نخورده بودیم.... لوک شاو هم که شده پاشنه آشیل تیم...سولسشر هم که نشون داد اصلا مربی خوبی نیست ماتا دیگه فوتبالش تموم شده دلیل آوردنش تو زمین رو نمیفهمم...یک نکته ای هم دارم اونم اینه که کریک دقیقا چیکارس اصن از روی قیافش معلومه هیچی از مربیگری حالیش نیس...خلاصه این تیم هنوز خیلی مشکل داره!!!!!
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۵:۵۴
پاسخ
21
24
فقط یوونتوس
پوگبا حیفه تو منچستر باشه تو بازی تلو تلو راه میرفت بی انگیزه سردرگم حتی نتونست پلانتی رو گل کنه --دلش با منچستر بی افتخار نیس این طور پیش بره پوگبا فراموش میشه فقط میخواد بیاد یوونتوس
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۵:۲۱
پاسخ
87
7
عشق سپاهان و منچستر
حتما یوونتوس خیلی افتخار دارد حالا که بیشترین طرفدار را منچستر دارد با اختلاف خیلی
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۸:۵۳
6
40
عشق فقط یک کلام تراکتور واسلام
منچستر بی افتخار خخخخخ. ماکه از قدیم یک در میون کاپ شمپیونشیب میاوردیم شما چی اصلا میدونی فرگوسن کیه شما همونی هستی که رونالدو هرتیمی بره طرفدار اون تیمی پس رنگ عوض نکن
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۴:۴۰
5
36
Mnu
همین الانم از یوونتوس پر افتخارتره
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۳۷:۳۳
7
33
جواد۶ش
چی گفتی. منچستر بی افتخار!!!! چند سالته بچه جون؟!!! یوونتوسم مگه هوادار داره که تو هوادارشی...
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۱۹:۱۷
5
41