ونتورا: از همین حالا به جام جهانی 2018 فکر می کنم

ونتورا: از همین حالا به جام جهانی 2018 فکر می کنم

3709
02:44
16 آبان 1396
ونتورا بابت صعود تیمش به جام جهانی کاملاً مطمئن است.

وبسایت رسمی برنامه نود - ونتورا بابت صعود تیمش به جام جهانی کاملاً مطمئن است.

به گزارش وبسایت نود، اگرچه ونتورا از بازی حساس تیمش مقابل سوئد در پلی آف جام جهانی 2018 آگاه است ولی اطمینان دارد که تیمش در جام جهانی روسیه حاضر خواهد بود و به همین دلیل توجه اش به بازی های دوستانه پیش از جام جهانی و گروه بندی این تورنمنت بزرگ است. ونتورا که تیمش باید در دو بازی رفت و برگشت به مصاف سوئد برود، چنین نظری درباره پلی آف دارد:

به خاطر ذهنیتم، اصلاً به این فکر نمی کنم که جام جهانی را از دست بدهیم، همه در تیم به این باور رسیده ایم که می توانیم راهی جام جهانی شویم. باور دارم که بیش از آن چه اکنون تصورش را داریم، می توانیم موفق باشیم و به دستاوردهای مهمی برسیم. باید انرژی مان را به یکدیگر منتقل کنیم. به این فکر نمی کنم که آیا در جام جهانی حاضر خواهیم بود یا خیر. بلکه از همین حالا به گروه بندی جام جهانی و بازی های دوستانه مقابل انگلیس و آرژانتین می اندیشم. البته که به جام جهانی روسیه فکر می کنم ولی ابتدا باید تمرکزمان روی سوئد باشد چرا که این مسابقه یک گام حیاتی است.

1878

نظرات کاربران
CR 6+4 FCP
ونتورا مربی چه کشوریه؟
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۳:۴۲
پاسخ
2
1
توريني
بريم جام جهاني اول تو رو بندازن بيرون انجلوتي رو بيارن
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۲:۲۱
پاسخ
2
11
masoud ahmadi
کارلتو فقط برای میلان خوبه
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۲:۱۴
3
0
Arash Darbari
خواهشا به جااینکه درمورد پیروز شدن یا نشدن حرف بزنید تمام تمرکزتون رو بزارید رو بازی و از هیچ چیزی مطمئن نباشید این باعث میشه خدایی نکرده حریف رو دسته کم بگیرید من عاشق ایتالیام و هیچ چیزی برام بدتر از این نیس که ایتالیا جام جهانی رو از دست بده به امید موفقیت لاجوردی پوشان و صعود به جام جهانی
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۹:۵۶
پاسخ
0
15
روبرتو، یک ایتالیایی دلسوخته
برو بابا، مربی های وطنیو که به درد نمی خورندو. وقتی میتونیمو از مورینیو یا گواردیولا استفاده کنیمو چرا میرویمو از مربیهای فسیلو استفاده می کنیم. ونتورا حیا کنته، رها کنته.
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۷:۲۹
پاسخ
12
4
masoud ahmadi
ونتورا کارش عالیه استعداد های نابی را به تیم ملی دعوت میکنه !
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۰:۱۳
6
1