ونگر: تصمیم داوران درست بود، از پیروزی تیم خوشحالم

ونگر: تصمیم داوران درست بود، از پیروزی تیم خوشحالم

1056
20:48
27 آبان 1396
ونگر درباره تصمیم داوران مسابقه با پوچتینو موافق نیست.

وبسایت رسمی برنامه نود - ونگر درباره تصمیم داوران مسابقه با پوچتینو موافق نیست.

به گزارش وبسایت نود، آرسنال در حالی موفق شد در اولین بازی هفته دوازدهم، 2-0 تاتنهام را شکست دهد که هر دو گل آرسنال جای شبهاتی را باقی گذاشت. گل اول که با ضربه سر موستافی رقم خورد، از یک ضربه آزاد حاصل شد که سانچز با زیرکی از داور گرفت. گل دوم هم در شرایطی به ثمر رسید که لاکازت در موقعیت آفساید قرار داشت. این موضوعی بود که در مصاحبه بعد از بازی پوچتینو هم بازتاب داشت و باعث اعتراض وی شد.

با این وجود ونگر، با نظر پوچتینو موافق نیست و مدعی است که تیمش دو هفته قبل شرایط بدتری را تجربه کرده است:

فکر نمی کنم از تصمیمات داوری بهره برده باشیم. دو هفته قبل گلی دریافت کردیم که در شرایط آفساید به ثمر رسید، آن هم نه یک آفساید میلی متری، بلکه یک آفساید چند متری بود و هیچ کس بعد از آن صحبتی نکرد. صحنه های گل را نگاه کردم، آفساید نبود و در آن صحنه هم خطا صورت گرفت. وقتی ما گل می خوریم، حتی اگر آفساید چند متری باشد، موضوعی طبیعی است ولی وقتی شاید گلی در موقعیت آفساید زده باشیم، باید در کنفرانس خبری توضیح دهم!

با تمرکز خوب و هدف وارد زمین شدیم و از دقیقه اول تا دقیقه پایانی بازی مستحکم و اثرگذار عمل کردیم. کیفیت تمرکز تیم خیلی بالا و خوب بود. دقیقه ای این احساس را نداشتیم که تمرکزمان را از دست داده ایم. نیاز داریم که این تمرکز خوب را در دفاع همیشه حفظ کنیم. در مجموع بازی سخت و فشرده ای بود. هر دو تیم تلاش زیادی کردند، عملکرد سطح بالایی را شاهد بودیم و بازیکنان هر دو تیم بی اندازه تلاش کردند.

1878

نظرات کاربران
محمود
اقای ونگری داری مقالطه میکنی چند متری نبود افساید ۲هفته قبل شاید افساید بود ولی چند متری نبود امشبم حق پیروزی با ارسنال بود ولی اشتباه داوری نقش داشت و این چیزی طبیعی است در فوتبال اشتباه داوری تو هر بازی پیش میاد حالا یا کم بعضی بازیها زیاد
۲۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۸:۵۵
پاسخ
15
10
N
(جادوگر) كاملا درسته همه ي سرمربي هاي جزيره ايمان دارن به آرسن و قبول دارن مربي خيلي بزرگيه ( ب جز مورينيو ك اونم خب سبك كارش اينجوريه ك طرف مقابلشو تخريب كنه و تمركزشو بهم بريزه ) حتي همين پوچتينو هم گفت قبل بازي ك مربي خيلي خاصيه ونگر.. من ك با ونگر عاشق آرسنال شدم و با بازيكنايي مث فن پرسي و فبرگاس كلي عشق كردم از ديدن بازياي آرسنال و همچنانم عاشقشم و دنبال ميكنم.. طبيعتا ونگرو هم خيلي دوست دارم. البته مالكاي آرسنال بيشتر از همه ونگرو دوس دارن :) (خدايي ونگر واسشون كارخونه ي پول سازي بوده)
۲۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۴۰:۳۱
2
8
جادوگر
قبول کن تو فشاره مقابل تیمای مثل سیتی و یونایتد و چلسی و لیورپول و تاتنهام هوادار ازش انتظار قهرمانی دارن مدیران آرسنال اگه ونگر رو نداشتن هیچ وقت انقده خوب نتیجه نمیگرفتن مثل فرگوسن برای منچستر با بازنشستگی فرگوسن منچستر یونایتد این همه ریخت و پاش اما اصلا مثل زمان فرگوسن نتیجه نمیگیره یادش بخیر یک آرسنال بود و با ونگر در مقابل یک منچستر بود با فرگوسن
۲۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۵۹:۰۳
3
8