ونگر: حضور در جمع چهار تیم برتر، برای آرسنال غیر ممکن شده است

ونگر: حضور در جمع چهار تیم برتر، برای آرسنال غیر ممکن شده است

3220
21:31
13 اسفند 1396
آرسن ونگر بعد از شکست عصر یکشنبه تیمش مقابل برایتون، شانس آرسنال برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان را نزدیک به غیرممکن توصیف کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - آرسن ونگر بعد از شکست عصر یکشنبه تیمش مقابل برایتون، شانس آرسنال برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان را نزدیک به غیرممکن توصیف کرد.

به گزارش وب سایت نود، توپچی ها بعد از ظهر امروز در ورزشگاه آمکس، چهارمین شکست پیاپی خود را متحمل شدند. آرسنال حالا با ۴۵ امتیاز در مکان ششم جدول ایستاده و ۱۳ امتیاز با رقیب همشهری خود، تاتنهام در جایگاه چهارم فاصله دارد. این در شرایطی است که تنها ۹ هفته از رقابت ها باقی مانده است.

ونگر بعد از این بازی به BBC گفت:

شرایط بسیار دشوار شده است. تقریبا نزدیک به غیرممکن. ما بسیار عقب افتاده ایم و حالا باید دو تیم را به زیر بکشیم تا به لیگ قهرمانان برسیم‌. در حال حاضر ما نگرانی دیگری هم داریم و آن، بازگشت به مسیر پیروزی است. در نیمه اول منفعل بودیم و گام های سنگینی در زمین داشتیم. اما در نیمه دوم به خوبی واکنش نشان دادیم. جبران شرایطی که در طول هفته قبل برایمان پیش آمد، کمی‌ سخت است.

آرسنال حالا تمرکز خود را معطوف به بازی خارج از خانه روز پنجشنبه مقابل میلان در دور یک هشتم نهایی لیگ اروپا کرده است. فتح مسابقات درجه دوم باشگاهب فوتبال اروپا، به نظر محتمل ترین شانس توپچی ها برای راهیابی به فصل بعد لیگ قهرمانان است، اما ونگر نگران آن است که خستگی تیمش در ایتالیا نیز مشکل ساز شود:

مهم است که ما هم از نظر جسمانی و هم از نظر روانی به خوبی ریکاوری کنیم. بازیکنان ما همچنان خسته اند. در بازی روز پنجشنبه (مقابل سیتی) تلاش بسیاری به خرج دادیم، تلاشی که نمود آن را در بازی امروز نیز دیدید.

 

نظرات کاربران
یه کسی
ونگر جان من تو تمام دورانی که فوتبال دیدم یکی تو یکی پپ رو قلبا دوست دارم،اصلا تو رو بیشتر از پپ. اما دیگه قبول کن تمومه،خیلی خوب بودی ولی الان نیستی. رابین ون پرسی،انری و خیلیهای دیگه رو تو به دنیا معرفی کردی.. فوتبال در تمام عمرش مدیون تو خواهد بود.
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۹:۵۶
پاسخ
3
21
وامنان دهکده خورشیدی
با وجود شما بله. Wenger out
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۴:۲۱
پاسخ
9
22
عقیل
خیلی پر روح ای برو با این صورتت نابود کردی تیمو
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۸:۱۰
پاسخ
24
11
بارساپولیس
خسته نباشی
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۷:۲۷
پاسخ
2
24
علیرضا خ - آرسنال - استقلال**
لیگ برامون تمام شده.. بچسب به لیگ اروپا تا با قهرمان شدن فصل بعد در لیگ قهرمانان حضور داشته باشیم، بهونه خستگی رو نیار! سیتی و ما در ده روز سه بازی سخت داشتیم، ما هر سه رو باختیم ولی سیتی هر سه رو برد..
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۱۵:۲۳
پاسخ
2
49
سروش
تو رو خدا !!!! .‌په نه په . یونایتد و لیورپول و تاتنهام الان ۲-۳ سطح بالاتر از آرسنالن . هوادارا آرسنال ناراحت نشند ولی واقعیته . الان آرسنال اصلا در حد مقایسه با ۵ تا تیمه دیگه نیست . البته چلسی هم خیلی افت کرده .
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۶:۳۹
پاسخ
6
50