ونگر: خوب کار نمی‌کنم پس نمی توانم هیچ نصیحتی به گتوسو بکنم

ونگر: خوب کار نمی‌کنم پس نمی توانم هیچ نصیحتی به گتوسو بکنم

3427
23:19
16 اسفند 1396
ونگر درباره شرایط تیمش پیش از دیدار با میلان صحبت کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - ونگر درباره شرایط تیمش پیش از دیدار با میلان صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، آرسنال در حالی که روزهای خوبی را پشت سر نمی گذارد این هفته در لیگ اروپا به مصاف میلان می رود، ونگر در مورد همتای جوانش روی نیمکت روسونری چنین گفته است:

نصیحت یا توصیه زیادی برای او ندارم، گتوسو خودش تجارب زیادی دارد، در ضمن من در حال حاضر خوب کار نمی کنم پس نمی توانم نصیحتی به او بکنم.

سرمربی فرانسوی آرسنال همچنین در مورد شرایط تیمش در لیگ اروپا و اوضاع ترکیب توپچی ها چنین گفت:

فصل گذشته 75 امتیاز در لیگ برتر کسب کردیم ولی در نهایت لیگ قهرمانان را از دست دادیم، لیگ اروپا، فرصتی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان است و باید از آن استفاده کنیم. البته این مسئله فشاری روی ما می گذارد ولی در نهایت فرصت خوبی پیش رو داریم. همه می خواهند نشان دهند که کیفیت و توانایی بالایی دارند و این موضوع را می توانند در موقعیت های سخت نشان دهند.

بیرین مشکل مصدومیت دارد، البته مصدومیت خیلی سختی نیست ولی به این بازی نمی رسد. همچنین لاکازت و مونرئال هم آماده حضور در این بازی نیستند.

1878

نظرات کاربران
زاهد
نصیحت رو باید از آدم شکست خورده یاد گرفت حداقل شاعران ما اینو گفتن هنوزم جز 10 مربی برتر دنیایی شک ندارم دوباره میتونی تیمو سر و سامون بدی فقط تو میتونی با چند تا بچه مچه به قول مورینیو سهمیه اروپا بگیری بین سال های 2008 الی 2013
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۰:۰۳
پاسخ
2
11
مهران رونالدو
مربی خوبی هستی ولی تاکتیکت جواب نمیدن الان سبکای جدید اومدن
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۱۷:۰۳
پاسخ
5
28