ونگر: کسی از رئال مادرید با من تماس نگرفته است

ونگر: کسی از رئال مادرید با من تماس نگرفته است

2190
01:43
18 آبان 1397
ونگر حضورش را در رئال مادرید تکذیب کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - ونگر حضورش را در رئال مادرید تکذیب کرده است.

به گزارش وبسایت نود، اگرچه سانتیاگو سولاری فعلاً به عنوان جانشین لوپتگی در رئال مادرید انتخاب شده، ولی رسانه های اسپانیایی نزدیک به باشگاه مدعی هستند این تیم به دنبال یک گزینه بلندمدت برای نیمکت تیمش است. بر همین اساس بار دیگر بحث حضور ونگر در مادرید مطرح شده و با توجه به عدم فعالیت ونگر در تیم دیگری در زمان کنونی، این شایعه قوت هم گرفته است. اما سرمربی سابق آرسنال این موضوع را تکذیب کرده است:

هنوز درباره آینده ام تصمیمی نگرفته ام. راستش را بخواهید باید بگویم که رئال مادرید به سراغ من نیامده بنابراین لازم نبوده که به پیشنهادشان جواب بدهم. همیشه در زمان مواجه با یک مساله سعی می کنم، روی ان تمرکز کنم و به دنبال راه حلی باشم. در حال حاضر مسئله یا مشکل خاصی ندارم. در ژانویه تصمیم می گیرم که چه کار کنم.

ونگر که در پایان فصل قبل بعد از ۲۲ سال آرسنال را ترک کرد، چندی قبل در مصاحبه اش عنوان کرده بود که قصد دارد برای تجربه یک چالش جدید در ژانویه ۲۰۱۹ به سطح اول فوتبال بازگرد. او همچنین روز گذشته حضور در میلان را هم تکذیب کرد.

1878

نظرات کاربران
ونگر وینگر
ونگر بیاد رئال خیلی خفن میشه .این مربی با آرسنال تیری هانری ویلتورد پیرس دنیس بکمپ واقعا عالی بازی میکرد .تو همون نیمه اول نسخه همه حریفاش میپیچید.رئال بیفته دست این همه رو لول میکنه.کلا سبک رئال عوض میکنه.تو ارسنال قدرشو ندونستن همیشه دستش خالی بود اما اینجا کهکشانی هستند.هرکی بخواد میخره.استاد وینگره ونگر بازی تهاجمی با هافبک های تهاجمی یعنی همون وینگر
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۵:۰۷
پاسخ
1
15
امیدم فقط خداست
رئال که سرمربی داره
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۶:۴۷
پاسخ
5
3