وکیل برانکو: شکایت از پرسپولیس محکم پابرجاست/ برگه‌ای امضا نشد!

وکیل برانکو: شکایت از پرسپولیس محکم پابرجاست/ برگه‌ای امضا نشد!

5665
12:14
16 مهر 1398
وکیل برانکو ایوانکوویچ ضمن تشریح جلسه‌اش با مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که شکایت این سرمربی کُروات از پرسپولیس در فیفا پابرجاست و برگه‌ای برای توافق طرفین امضا نشده است.

به گزارش وب سایت نود و  به نقل از مهر، روز گذشته وکیل برانکو ایوانکوویچ جهت مذاکره با مسئولان باشگاه پرسپولیس برای چگونگی پرداخت مطالبات سرمربی سرخپوشان وارد تهران شد و پس از مذاکرات فشرده خود با باشگاه خبرهایی مبنی بر توافق با این باشگاه و پس گرفتن شکایت کادرفنی قبلی سرخ ها از باشگاه پرسپولیس در کمیته انضباطی فیفا مطرح شد.

برانکو که توانست در مدت حضورش در پرسپولیس افتخارات زیادی برای این تیم کسب کند، در حال حاضر حدود یک میلیون یورو از این باشگاه طلب دارد و بعد از جدایی از پرسپلویس و حضورش در تیم الاهلی عربستان، به فیفا به خاطر نگرفتن این مطالبات شکایت کرد.

حضور محمدحسن انصاریفرد در باشگاه پرسپولیس به جای ایرج عرب و تلاش وی برای توافق با برانکو از راه مسالمت آمیز در نهایت با سفر «دارو گوشیچ» وکیل برانکو به تهران و مذاکرات حضوری ختم شد که البته طبق گفته گوشیچ تاکنون نتیجه مشخصی نداشته است.

وکیل ساعت ۱۰ شب گذشته تهران را دست خالی ترک کرد تا بحث پیرامون این موضوع ادامه داشته باشد.

 دارو گوشیچ، در خصوص جلسه با مسئولان باشگاه پرسپولیس نسبت به چگونگی دریافت مطالبات سرمربی چهار فصل قبلی سرخپوشان گفت: هیچ توافقی صورت نگرفت. مذاکره همیشه مثبت است چون هر دو طرف درباره مشکلات و راهکارهای حل این مشکل صحبت می کنند.

وکیل برانکو ادامه داد: درخواست رسمی باشگاه برای این جلسه را بررسی کردیم و مثل همیشه پای میز مذاکره نشستیم تا ایرادات به وجود آمده را حل کنیم. نمایندگان قانونی باشگاه پرسپولیس درخواست های رسمی خود را برای توافق با آقای برانکو مطرح کردند. من هم درخواست های مدنظر موکلم را بیان کردم.

وی تاکید کرد: توافقی نداشتیم اما قرار شد بار دیگر به پیشنهاداتی که طرفین دادند فکر کنیم. من موظفم به آقای برانکو صحبت ها را منتقل کنم و سپس در این باره تصمیم بگیریم.

گوشیچ در پاسخ به این سوال که آیا برانکو حاضر به صرفنظر از شکایت خود از باشگاه پرسپولیس شده است؟ تصریح کرد: این موضوع صحت ندارد. 15 روز پیش نامه شکایتمان از پرسپولیس تمبر خورد. تاریخ دقیق را اعلام کردم تا همه چیز شفاف باشد. مطالبات آقای برانکو باید پرداخت شود و این موضوع نیز مسیر قانونی خود را طی می کند. شکایت درباره این پرونده محکم است و نیاز است همه چیز قانونی دنبال شود.

وکیل برانکو در ادامه گفتگوی خود در پاسخ به این سئوال که آیا احتمال توافق با پرسپولیس وجود دارد یا خیر؟ تاکید کرد: صحبت های خوبی انجام شد. برخی موارد با خواسته ها تفاوت داشت که باید خواسته های ما را نیز مدیران ارشد باشگاه پرسپولیس برآورده کنند. این مهم ترین موضوعی است که اکنون می توانم بگویم و همه چیز به تصمیمات بعدی دو طرف بستگی دارد. صحبت ها انجام شد. روز گذشته هیچ برگه ای را امضا نکردیم که مبنی بر توافق باشد و همه چیز باید مشخص شده و تصمیم گیری کرد.

2051

نظرات کاربران
SSگردان محافظتی آبی
هر چی برانکو بگه خخحخ
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۶:۱۵
پاسخ
9
9
پرسپولیسی گرگان
اشی هست که اقای عرب واسمون پخت
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۰:۰۴
پاسخ
4
9
عشقممم نیمار
حالا درسته از این کار برانکو خوشم اومد و‌عشقش ب شیش_پولیس با این شکایت ثابت کرد ..ولی برانکو‌شده مربی ای ک‌راحت پول های هنگفت ب جیب میزنه و‌در واقع باشگاه هارو گول میزنه :-P
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۲:۵۶
پاسخ
8
8
تی تی مشهد
پول بیت المال رو خوب میبخشین به خارجیا خدا میدونه چقدر اشتغال زایی و چقدر مستاجر صاحب خونه میشه با این پولا اون از استقلال این هم از بیروزی
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۸:۰۳
پاسخ
30
14
ارش
اندازه سهم پنج درصدی تون تو بیت المال حرف بزن،خراسان از کی تا حالا چهار چرخی داشته ما خبر نداشتیم مطمنی مشهدی هستی
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۹:۵۸
2
12
قهرمان ایران
تا وقتی انصاری فرد مدیر عاملمون باشه نگرانی بابت جریمه و محرومیت نداریم فوق فوقش از ماها کمک بگیره دیگه بیشتر از این نیست که ، ولی جدا از اینا بچه درسته برانکو بد رفت میتونست خعلی خوب با پشتیبانی و تقدیرات ویژه باشگاه و بخصوص هواداران بره ولی اینجور تصمیم گرفت با تمام این قضایا ولی ایا شمام مثل من دلتون واسش تنگ شده ، فک کنم تو دربی بود که همه یکصدا به سبکی که برانکو رو تشویق میکردن کالدرون رو تشویق کردن اونجا خعلی دلم واسش تنگ شد دلم میخواد بازم کنار زمین کنار پرسپولیس ببینمش در اینده .
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۶:۱۲
پاسخ
21
8
کوهمره.جروق
یه نفر یه سنگ میندازه تو چاه که صد تا آدم عاقل هم نمیتونن درش بیارند. کار انصاریفرد سخته درکش کنید. باید از انصاری فرد در هر صورتی حمایت بشه و بهش زمان داد.مثل حمایتی که از برانکو شد و نتیجه اش هم دیدیم
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۷:۴۷
پاسخ
18
41
Majid تاجی
هر چی دشمن تیم ملی ایران برانکو بگه
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۲:۱۰
پاسخ
57
55
من
پرسپولیس سرورتونه چه با برانکو چه بی برانکو
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۲:۰۹
5
5
دوست
وقتی پول ها میره برای شیشتقلالی ها که توی یک پرونده 100 درصد پیش بازنده هستن، نتیجه اش میشه این، حالا وزیر پول نداره بده!!چرا؟چون داده به تیم دسته سه پایتخت برای هوچیگری
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۳:۳۷
پاسخ
46
55
نه به مافیای آبی
برانکو حاضر بود 50 درصد تخفیف دهد اما متاسفانه عرب خیانتکار قبول نکرد الان هم با تخفیف موافقت خواهد کرد مطمینم
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۰:۴۵
پاسخ
32
42
امیرعلی پرسپولیسی
آقای وکیل همینکه باهم نشستید.و دررابطه با بدهی آقای برانکو جلسه گذاشتیدحرف زدید خودش خیلی چون همیشه گفتند باگفتکو سخت ترین مشکلات حل فصل میشه انشالله برانکو هم پیشنهاد باشگاه رو قبول میکنه وبا باشگاه یه طوری که نه خودش ضرر کنه نه باشگاه توافق میکنه.و پرفسور شکایتش ازباشگاه پس میگیره خداوکیلی برانکو نزد هواداران پرسپولیس خیلی محبوبیت داره.و ما هواداران همیشه ممنون پرفسور هستیم که تو چهارسال تونست برای باشگاه پرسپولیس ۷ جام بیاره ازاین بابت ما هواداران از برانکو متشکریم.خداقوت پرفسور.خسته نباشی.....ادمین خسته نباشی بچاپ ممنون.
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۰:۲۸
پاسخ
15
33
ستار
به نظر من انصاری فرد راه درست رو میره و مثل عرب نیست و امیدوارم که با برانکو مصالحه کنند و مطمئن هستم که خود آقای انصاری فرد هم همین رو میخواد.همه پرسپولیسی ها عاشق برانکو هستند و میدونند صد برابر این طلبی که داره حقش هست و دوست دارند که برانکو با خوشی و بدون ناراحتی از پرسپولیس تسویه کنه تا راهی برای بازگشتش در آینده باشه.ما پرسپولیسی ها خودمون رو مدیون برانکو و روزهای قشنگی که برامون ساخت میدونیم و امیدواریم روزی به تیممون برگرده.زنده باد انصاری فرد.زنده باد برانکوی کبیر و زنده باد پرسپولیس کبیر.
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۹:۵۷
پاسخ
17
33
ایوب قرمز خورموج
انصاری فرد راهش درسته.... ولی مدیر قبلی اینقدر خرابکاری کرده که خیلی زمان میخواد درست بشه
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۶:۵۸
5
8
اول خدا بعد داور
تا دیروز فحشش میدادین حالا عاشقش شدین؟؟؟
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۴:۵۳
5
8
پارسا
انصاری فر مساوی با فتحی.
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۳:۵۱
پاسخ
58
20
سرخ تر از قرمز
برانکو اسطوره ماست ولی دوران مربیگری اش تمام شد و الآن وقت حمایت تمام و کمال از کالدرون است. دعوای حقوقی وکلا را به کارشناسان وا گذار کنیم.
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۹:۲۵
پاسخ
13
57
Solo
هرچی برانکو بگه
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۷:۵۶
پاسخ
26
32
محسن
جز اولین کسانی بودم که گفتم عربستان اخراجت میکنه...مثل روز روشن بود چون اینجا زمین و زمان هواتو داشتن دچار توهم شده بودی...ولی واسه پولت تا لحظه آخر ایستادگی کن...
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۳:۰۸
پاسخ
44
34
سید محمود
از خدامونه که از این توهم بیرون نیاییدتا فرصت موفقیت بدست میارید.تا این جوری فکر میکنید مشکلاتتان پابر جا و فرصت موفقیت رقبا بیشتره
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۸:۱۴
7
10
ضد هوچیگر
دوغت رو بنوش، دیگه ما هواداران کبیر پرسپولیس بعد از دادگاه cas دلیلی برای جواب دادن به شما نداریم، تو روز روشن دروغ میگین و حکم قطعی رو نقض میکنین!پس هر چی دوست داری اینجا کامنت بده ما جواب نمیدیم فقط میخندیم،خخخخ
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۷:۱۰
21
29