وکیل بیرانوند :سهام باشگاه نفت را توقیف کردیم

وکیل بیرانوند :سهام باشگاه نفت را توقیف کردیم

2938
20:50
08 اردیبهشت 1397
وبسایت رسمی برنامه نود - وکیل دروازه بان تیم پرسپولیس توضیحاتی در خصوص شکایت این بازیکن از تیم سابقش ارائه داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - وکیل دروازه بان تیم پرسپولیس توضیحاتی در خصوص شکایت این بازیکن از تیم سابقش ارائه داد.
به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، مصطفی سلیمانی، در خصوص شکایت علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم پرسپولیس از تیم نفت که باشگاه سابق او به حساب می‌آید گفت:طبق نامه و دستور دادگاه، باشگاه نفت اجازه نقل و انتقال ندارد و امتیاز این باشگاه نمی‌تواند به نام شخص یا گروهی شود. امتیاز این باشگاه را توقیف کردیم تا تشریفات قانونی برای انجام مزایده برگزار شود.

وی ادامه داد: راهی به جز این موضوع برای ما باقی نمانده است. باید به این طریق بتوانیم طلب خودمان را از باشگاه نفت وصول کنیم. پولی در حساب این باشگاه نیست و مقابل نقل و انتقال امتیاز باشگاه را گرفتیم. ۲ نامه هم در این باره صادر شده که یکی برای هیات فوتبال و دیگری برای اداره ثبت شرکت‌ها بوده است.

1140

نظرات کاربران
علیرضا
اقای بیرانوند از پرسپولیس برو. با این حرکات زشتی که نمایش دادی و با کمال پررویی و جلوی اینهمه دوربین و بخاطر هوای نفس جام را از دست هانی گرفتی و بالای سر بردی دل همه بدرد آمد. هانی تنها بود . هانی پدر را در کنارش نداشت. چطور بخود اجازه دادید در حضور او فرزندانتان را در آغوش بگیرید؟ و قهقه زدید . فقط غصه خوردیم . بخاطر بی اخلاقی هایی که اتفاق افتاد............ ممکن است چند صباحی مشهور باشی . ولی محبوب نیستی ................
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۰:۴۸
پاسخ
9
9
رستمی
دمت گرم
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۰:۲۵
پاسخ
16
32